Ako zväčšiť prsia s tabletkami BreastExtra+?

Štyri jednoduché kroky ako zväčšiť prsia

Ak hľadáte odpoveď na otázku ako zväčšiť prsia, pokračujte a čítajte ďalej. Vďaka tabletkám BreastEXTRA+ je zväčšenie pŕs otázkou štyroch jednoduchých krokov. Tak jednoduché a pritom účinné to môže byť.

užívanie tabletiek na zväčšenie pŕs

1. Začnite užívať BreastEXTRA+

Začnite užívať tabletky BreastEXTRA 2x denne, začiatkom druhej polovice menštruačného cyklu a dodržiavajte inštrukcie z návodu na použitie. Tak zaistíte silný nástup účinku. Po 2 týždňoch užívania budú už zmeny na vašich prsiach badateľné, budú pevnejšie a pokožka bude na dotyk jemná a vypnutá. Môžte upraviť dávkovanie až na 3 tablety 2x denne.

strava na podporu rastu pŕs

2. Strava s vysokou výživnou hodnotou

Aby sa vaše telo mohlo začať transformovať do želanej podoby, na zväčšenie pŕs potrebuje stavebné látky. Snažte sa preto jesť nutrične hodnotnú stravu. Ovocie, zelenina, obilniny, výdatný príjem bielkovín a proteínov v podobe mäsa a mliečnych výrobkov vám zaistí dostatočné množstvo "materiálu" na stavbu vašich nových veľkých pŕs.

odpočinok pre rast poprsia

3. Regenerácia a odpočinok

Pretože rast pŕs prebieha najmä v kľudovom režime, veľa relaxujte a odpočívajte. Zájdite si na masáž, alebo požiadajte partnera. Vyhýbajte sa stresovým faktorom a spite aspoň 8 hodín denne. Práve počas spánku sa mobilizujú aktívne molekuly obsiahnuté v prípravku BreastEXTRA a podnecujú tak tvorbu tkaniva prsnej žľazy.

ako zväčšiť prsia

4. Dodržujte plán

Akonáhle sa dostavia prvé výsledky v podobe zväčšenia prsníkov a zlepšenia stavu pokožky, mnohé ženy majú tendenciu porušiť pravidelné užívanie tabletiek. BreastEXTRA+ nie je iba obyčajný doplnok stravy. Je navrhnutý tak aby vás posúval vpred a obnovil váš pocit sebavedomia a celkovej sexuálnej príťažlivosti. Neupustite od programu a buďte sexi a krásnou ako nikdy pred tým. Všetko je možné len netreba poľaviť!

Aby ste získali oslňujúce a trvalé výsledky, snažte sa užívať BreastEXTRA +plus pravidelne po dobu troch mesiacov.

BreastEXTRA+ prémiové tabletky
Ako sa vaše prsia zväčšia?

Počas obdobia puberty organizmus ženy začína produkovať pohlavné hormóny estrogény, ktoré napomáhajú vývoju prsnej žľazy - množstvo ich produkcie ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs. Znížená hladina týchto hormónov má za následok nedostatočný vývoj a rast pŕs.

Rastliny, ktoré sú súčasťou prípravku, sa zaraďujú medzi fytoestrogény - látky podobné hormónom, ktoré ako prírodná náhrada estrogénov stimulujú organizmus ženy k produkcii tkaniva prsnej žľazy (viď obrázok) a majú za následok rast pŕs.

obrázok ako zväčšiť prsia
list list

Prírodné zložky pomôžu zväčšiť vaše prsia

Angelica sinensis je rastlina, ktorá svojimi účinkami prispieva k rovnováhe ženských pohlavných hormónov. Používala sa už v starej čínskej medicíne pre svoju schopnosť dodávať telu fytoestrogény. Navyše podporuje prekrvenie v oblasti hrudníka čím prichádza k zlepšeniu prenosu živín do pŕs. Angelica sinensis podporuje činnosť žliaz s vnútornou sekréciou a pomáha zvýšiť hladinu látok potrebných na výrazný rast pŕs.

Damiana sa už po stáročia využíva ako sexuálny stimulant a afrodiziakum. Damiana sa využíva ako prírodný prostriedok na úpravu hormonálnej rovnováhy. Môže navyše pomáhať pri bolestivej menštruácii a tiež pri bolestiach hlavy spojených s menštruáciou. Extrakt z tejto rastliny tiež normalizuje hladinu cukru v krvi a prináša celkový pocit telesnej pohody.

list

Wild yam stimuluje produkciu estrogénu a normalizuje ženský reprodukčný a hormonálny systém. Obsahuje niekoľko dôležitých látok, ktoré pomáhajú pri problémoch spojených s menštruáciou a taktiež s menopauzou. Vďaka tomu že dokáže výrazne ovplyvniť produkciu estrogénu, v spolupráci s ostatnými zložkami účinne pôsobí pri zväčšení pŕs.

Saw palmetto je látka, ktorá pomáha pri udržiavaní optimálnej hladiny hormónov v organizme, čo je nevyhnutné pre optimálny vývoj a rast poprsia. Saw palmetto pozitívne vplýva na činnosť reprodukčných orgány a vďaka obsahu Prolaktínu zvyšuje frekvenciu delenia buniek v prsných žľazách čím napomáha ich zväčšeniu. Zaujímavosťou je, že účinkuje aj ako afrodiziakum a má priaznivé účinky na psychiku.

Fenugreek je výdatným zdrojom fytoestrogénov, flavonoidov a saponínov. Výťažky z tejto rastliny sú známe svojou schopnosťou stimulovať tvorbu materského mlieka u dojčiacich žien ale najmä tým, že podporujú nárast prsníkov. Fenugreek podporuje metabolizmus tukov a tak udržuje vašu štíhlu líniu.

Hydrolyzovaný kolagén - až 75% tkaniva pokožky tvorí kolagén. Od 25. roku života sa obsah kolagénu v pokožke znižuje každoročne o 1,5%. Tento pokles sa najčastejšie začne prejavovať tam, kde je pokožka najjemnejšia- teda na poprsí. Preto je dopĺňanie Kolagénu potrebné pre zachovanie zdravej, pružnej a hebkej pokožky.

Sójové izoflavonoidy sú najvýznamnejšie fytoestrogény – hormónom podobné látky rastlinného pôvodu, ktoré sú schopné viazať sa na estrogénový receptor a sú schopné nahrádzať priaznivé účinky estrogénov v organizme. Sú významné z hľadiska znižovania výskytu hormón-dependentných typov nádorov (rakovina prsníka, rakovina maternice), pretože potláčajú nežiadúce estrogénové aktivity, ktoré sa môžu spoľupodieľať pri tvorbe týchto nádorov. Sójové izoflavonoidy predstavujú prírodnú náhradu estrogénov bez vedľajších nežiadúcich účinkov a viažu sa vo veľkej miere na estrogénové receptory priamo v tkanivách pŕs čím spôsobujú ich nárast a spevnenie.

rez prsnikom
  • 1. Svalové tkanivo hrudného koša
  • 2. Veľký prsný sval
  • 3. Prsná žľaza (tu pôsobia zložky BreastEXTRA +plus)
  • 4. Bradavka
  • 5. Dvorec bradavky
  • 6. Mliečne kanáliky
  • 7. Tukové tkanivo
  • 8. Pokožka
list
BreastEXTRA výhodné balíčky s rýchlou objednávkou

Vyberte si jeden z balíčkov

Alebo si pozrite naše referencie
garancia 100% vrátenia peňazí
tabletky skladom,
okamžité odolsanie
poštovné zdarma
nad 70 €
list