Ako zväčšiť prsia s tabletkami BreastExtra+?

4 jednoduché kroky na zväčšenie pŕs

Vďaka tabletkám BreastEXTRA+ je zväčšenie pŕs otázkou štyroch jednoduchých krokov. Vyskúšajte ich aj vy a výsledok na seba nenechá dlho čakať.

užívanie tabletiek na zväčšenie pŕs

1. Začnite užívať BreastEXTRA+

Na začiatku druhej polovice menštruačného cyklu začnite 2x denne užívať tabletky BreastEXTRA.  Po 2 týždňoch užívania budú už zmeny na vašich prsiach zreteľné, prsia budú pevnejšie a pokožka bude na dotyk jemná a vypnutá. V prípade potreby môžte upraviť dávkovanie až na 3 tablety 2x denne.

strava na podporu rastu pŕs

2. Jedzte potraviny s vysokou výživnou hodnotou

Na zväčšenie pŕs potrebuje vaše telo stavebné látky. Snažte sa preto jesť nutrične hodnotnú stravu . Ovocie, zelenina, obilniny a výdatný príjem bielkovín a proteínov v podobe mäsa a mliečnych výrobkov vám zaistia dostatočné množstvo "materiálu" potrebného na stavbu vašich nových veľkých pŕs.

odpočinok pre rast poprsia

3. Doprajte si odpočinok

Pretože rast pŕs prebieha najmä v kľudovom režime, veľa relaxujte a odpočívajte. Vyhýbajte sa stresovým faktorom a spite aspoň 8 hodín denne . Práve počas spánku sa mobilizujú aktívne molekuly obsiahnuté v prípravku BreastEXTRA+ a podnecujú tak tvorbu tkaniva prsnej žľazy.

ako zväčšiť prsia

4. Dodržujte plán

Mnohé ženy majú tendenciu prerušiť pravidelné užívanie tabletiek akonáhle sa dostavia prvé výsledky v podobe zväčšenia prsníkov. Napriek prvotnému nadšeniu však pokračujte v užívaní podľa plánu a doprajte si trvalo pekné prsia, vďaka ktorým budete sexi ako nikdy predtým.

Aby ste získali oslňujúce a trvalé výsledky, snažte sa užívať BreastEXTRA +plus pravidelne po dobu troch mesiacov.

BreastEXTRA+ prémiové tabletky
Akým spôsobom dochádza k zväčšeniu pŕs?

Počas obdobia puberty organizmus ženy začína produkovať pohlavné hormóny estrogény, ktoré napomáhajú vývoju prsnej žľazy. Množstvo ich produkcie ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs .

Rastliny, ktoré sú súčasťou prípravku, obsahujú fytoestrogény – prírodné látky podobné hormónu estrogén, ktoré stimulujú organizmus ženy k produkcii tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs .

obrázok ako zväčšiť prsia
list list

Prírodné zložky pomôžu zväčšiť vaše prsia

Angelica sinensis je rastlina, ktorá svojimi účinkami prispieva k rovnováhe ženských pohlavných hormónov. Používala sa už v starej čínskej medicíne pre svoju schopnosť dodávať telu fytoestrogény. Podporuje zlepšenie prenosu živín do pŕs a pomáha zvýšiť hladinu látok potrebných na výrazný rast pŕs.

Damiana sa už po stáročia využíva ako afrodiziakum a prírodný prostriedok na úpravu hormonálnej rovnováhy. Pomáha pri bolestivej a nepravidelnej menštruácii. Extrakt z tejto rastliny tiež normalizuje hladinu cukru v krvi a prináša celkový pocit telesnej pohody.

list

Wild yam stimuluje produkciu estrogénu a normalizuje ženský reprodukčný a hormonálny systém. Obsahuje látky, ktoré pomáhajú pri problémoch spojených s menštruáciou a tiež menopauzou. V spolupráci s ostatnými zložkami účinne pôsobí pri zväčšení pŕs.

Saw palmettopozitívne vplýva na činnosť reprodukčných orgánov a vďaka obsahu prolaktínu zvyšuje frekvenciu delenia buniek v prsných žľazách. Tým napomáha ich zväčšeniu a spôsobuje vývoj a rast poprsia. Zaujímavosťou je, že účinkuje aj ako afrodiziakum a má priaznivé účinky na psychiku.

Fenugreek je výdatným zdrojom fytoestrogénov, flavonoidov a saponínov. Výťažky z tejto rastliny sú známe svojou schopnosťou stimulovať tvorbu materského mlieka u dojčiacich žien, no podporujú tiež nárast prsníkov. Fenugreek podporuje metabolizmus tukov a udržuje vašu štíhlu líniu.

Až 75% tkaniva pokožky tvorí kolagén . Po 25. roku života sa obsah kolagénu v pokožke znižuje každoročne o 1,5%. Tento pokles sa najčastejšie začne prejavovať tam, kde je pokožka najjemnejšia, teda na poprsí. Preto je dopĺňanie kolagénu potrebné pre zachovanie zdravej, pružnej a hebkej pokožky.

Sójové izoflavonoidysú najvýznamnejšie fytoestrogény. Potláčajú nežiadúce estrogénové aktivity, vďaka čomu sa podieľajú na znižovaní výskytu nádorov súvisiacich s hladinou estrogénu (rakovina prsníka, rakovina maternice). Viažu sa vo veľkej miere na estrogénové receptory priamo v tkanivách pŕs, čím spôsobujú ich nárast a spevnenie.

rez prsnikom
  • 1. Svalové tkanivo hrudného koša
  • 2. Veľký prsný sval
  • 3. Prsná žľaza (tu pôsobia zložky BreastEXTRA +plus)
  • 4. Bradavka
  • 5. Dvorec bradavky
  • 6. Mliečne kanáliky
  • 7. Tukové tkanivo
  • 8. Pokožka
list
BreastEXTRA výhodné balíčky s rýchlou objednávkou

Vyberte si jeden z balíčkov

Alebo si pozrite naše referencie
garancia 100% vrátenia peňazí
tabletky skladom,
okamžité odolsanie
poštovné zdarma
nad 70 €
list