Väčšie a pevnejšie prsia prirodzenou cestou

Chránime prsia žien pred sklapelom. Uprednostnite aj vy prirodzenú cestu!

floating-leaf
floating-leaf

Väčšie a pevnejšie prsia

Dokonalá pokožka

Bez jaziev a následkov

Bezpečné a bezbolestné

100% prírodné zloženie

Vyberte si
prémiové produkty BreastExtra+®

BreastExtra+® kapsuly

BreastExtra+® kapsuly

Od 14,90 €

Tabletky BreastExtra+® dokážu rozvinúť skrytú krásu a veľkosť Vašich pŕs.  Obsahujú širokú zmes vysoko účinných rastlinných extraktov. K dispozícii sú 30 a 90 kapsulové balenia a taktiež výhodné balíčky s ktorými ušetríte veľa peňazí.

BOOST Collagen(300 g)

BOOST Collagen
(300 g)

Od 47,90 €

Nový špeciálny BreastExtra+® BOOST Collagén bude tajnou zbraňou, ktorá Vám vloží do rúk moc nad veľkosťou Vášho poprsia. Spája výhody kolagénu a silných rastlinných extraktov, spôsobujúcich masívny rast a spevnenie pŕs a celkové zvýšenie kvality pokožky. Preskúmajte aj naše výhodné balíčky.

BOOST Cream(150 ml)

BOOST Cream
(150 ml)

Od 18,70 €

Krém na spevnenie a vytvarovanie pŕs BreastExtra+® BOOST Cream sa postará o vaše poprsie, vrátane dekoltu. S jeho pomocou získate pevnú pokožku ktorá udrží vaše prsia na svojom mieste tak, aby sa pekne vytvarovali a majestátne Vás reprezentovali.

BOOB Tape

BOOB Tape

Od 12,90 €

Fixačné páskyBreastExtra+® BOOB Tape udržia Vaše prsia na svojom mieste. Vymodelujte si tvar pŕs, aký sa Vám páči. BOOB Tapes sú vyrobené z bavlny a spandexu. Preto sú hipoalergénne a šetrné pre pokožku. Aplikáciu zvládne naozaj každý. Pásky sú odolné voči vlhkosti takže budete v bezpečí za každých okolností.

NIPPLES Covers

NIPPLES Covers

Od 4,90 €

Chrániče bradaviek BreastExtra+® NIPPLES Cover, budú vaše bradavky milovať! Vďaka luxusným krytkám vyrobeným z medicínskeho silikónu im doprajete extra ochranu proti mechanickému dráždeniu. Ideálne kombinovať s páskami BOOB Tapes! K dispozícii aj jednorazové textilné krytky na bradavky s hypoalergénnym akrilovým lepidlom.

CLOTHING Tape

CLOTHING Tape

Od 4,90 €

Špeciálna obojstranná páska, vhodná na pokožku a všetky druhy textilných materiálov. Skrotí Vaše neposlušné šatstvo a zaistí bezpečné prekrytie partií, ktoré by nikto nemal vidieť. Perfektne lepí a nezanecháva žiadne stopy na pokožke ani na oblečení. Lepiace pásiky pripravené na pohodlné použitie bez nutnosti strihania.

Azda každá žena túži po krásnych plných prsiach. Mnohé z nás sa preto rozhodnú podstúpiť náročnú plastickú operáciu. Existuje ale aj šetrnejšie riešenie, ako dosiahnuť väčšie, pevnejšie a pekne vytvarované prsia. To všetko bez drahej a bolestivej plastiky.

megaprsia ruza

Účinné prípravky na
prirodzené zväčšenie pŕs

Ste nespokojná s veľkosťou svojich pŕs? Stratili vaše prsia svoj prirodzený tvar či veľkosť po pôrode, alebo dlhodobom dojčení? S produktami BreastExtra+® to môžete zmeniť.

 • Majte plnšie a pevnejšie poprsie
 • Užívajte si pružnejšiu a hebkejšiu pokožku
 • Noste podprsenky, aké sa vám páčia
 • Obliekajte sa tak, ako sami chcete
 • Majte obdiv a pozornosť opačného pohlavia
 • Spoznajte aké sladké je vzbudzovať závisť okolia

Tieto médiá
sa o nás zmienili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Linda 38 rokov
Pred tým ako som začala brať vaše tabletky, mala som veľmi ploché prsia. To sa ale zmenilo po pár týždňoch užívania BreastExtra+ už sú to dva roky a ja sa stále cítim perfektne
Linda 38 rokov
Anna 39 rokov
Bola som prekvapená ako rýchlo na mňa začali BreastExtra+® pôsobiť. Už druhý týždeň používania som videla ako sa moje prsia začínajú meniť k lepšiemu. Na dotyk boli pevnejšie, tuhšie a zdalo sa že aj povyrástli… Po ukončení kúry mám prsia skoro ako keď som bola tehotná. Som veľmi spokojná s produktom aj s výsledkami
Anna 39 rokov
Linda 38 rokov
Pred tým ako som začala brať vaše tabletky, mala som veľmi ploché prsia. To sa ale zmenilo po pár týždňoch užívania BreastExtra+ už sú to dva roky a ja sa stále cítim perfektne
Linda 38 rokov
floating-leaf
floating-leaf

„Pred plastikou pŕs sme počas 10 rokov, zachránili už viac ako 13 000 žien. Zachránime aj vás!“

Hodnotenie 4.5

Zväčšenie pŕs bez plastickej operácie? Ako to funguje

Účinok prípravkov na rast pŕs BreastExtra+® je založená na unikátnom komplexe prírodných výťažkov z rastlín, ako je angelika čínska, fenikel, jam čínsky a senovka grécka v kombinácii s kvalitným kolagénom.

Účinné látky z bylín vo farmaceutickej kvalite, stimulujú receptory v presných tkanivách a podporujú ženský organizmus k zväčšeniu objemu prsného tkaniva, čím dochádza k prirodzenému rastu pŕs. Výsledkom je viditeľne väčšie a pevnejšie poprsie.

bezpecnost megaprsia

Bezpečnosť a účinnosť

Výživové doplnky BreastExtra+® sú testované na čistotu, prostredníctvom nezávislého laboratória, aby bola zaručená jeho 100 % bezpečnosť. Produkty sú navyše pod dohľadom Úradu verejného zdravotníctva SR. Vaša bezpečnosť je pre nás na prvom mieste.

Účinnosť produktu potvrdzujú tisícky spokojných zákazníčok:

 • 91 %
  Prvé účinky už počas prvých 2 týždňov užívania
 • 97 %
  Zväčšenie poprsia o jednu plnú veľkosť košíčka počas troch mesiacov
 • 87 %
  Dlhodobé zachovanie dosiahnutých výsledkov
 • 100 %
  Wow efekt pre vás aj vaše okolie

Zistite viac o výsledkoch výživových doplnkov BreastExtra+® a pozrite si recenzie od našich spokojných zákazníčok.

Vaša spokojnosť je zaručená

Sme si istí kvalitou našich produktov. Ak s výživovým doplnkom nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, môžete nám ho poslať späť a my vám vrátime peniaze za každé neotvorené balenie do 14 dní od doručenia. Návod na vrátenie tovaru nájdete tu.