BreastExtra výživový doplnok

Účinné tabletky na prirodzené zväčšenie pŕs

Cítite sa niekedy nepríjemne kvôli tomu, že máte malé prsia ? Ste nespokojná s veľkosťou a tvarom vašich pŕs po pôrode či dlhotrvajúcom dojčení ? Riešenie je jednoduché! Vyskúšajte prírodné tabletky na prirodzené zväčšenie pŕs BreastEXTRA+.

Ak žena nie je spokojná so svojim poprsím, logicky klesá aj jej sebavedomie. Mnohé ženy preto uvažujú o zväčšení pŕs a neraz sa rozhodnú podstúpiť náročnú plastickú operáciu.  Existuje však účinné riešenie ako dosiahnuť väčšie, pevnejšie a ideálne tvarované prsia aj bez plastiky.

BreastEXTRA+ predstavuje bezpečnú a prirodzenú cestu k väčším a pevnejším prsiam. Obsahuje iba prírodné látky, neobsahuje chemikálie, farbivá ani konzervanty. Nemusíte sa preto báť akýchkoľvek vedľajších účinkov.  Prípravok je certifikovaný Úradom verejného zdravotníctva SR.

Komplex bylín a prírodných látok v tabletkách BreastEXTRA+ zabezpečuje  rast pŕs, spevnenie pŕs a ich ideálne vytvarovanie. Prípravok neobsahuje žiadne hormóny, a teda nespôsobuje priberanie zbytočného tuku . Zároveň bolo počas užívania tabletiek na zväčšenie pŕs BreastEXTRA+ pozorované zníženie menštruačných bolestí.

zväčšenie pŕs
list megaprsia 3 list megaprsia 1
Skrášlenie pŕs bez plastiky

Účinnosť potvrdzuje viac ako 10 000 spokojných zákazníčok

Špeciálne navrhnutá zmes výťažkov z rastlín Angelica Sinensis, Wild Yam, Fenugreek, Damiana, Saw Palmetto a prírodných extraktov stimuluje organizmus ženy k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy , čím dochádza k rastu pŕs a výraznému zväčšeniu poprsia

Tabletky tvorí starostlivo vybraná kombinácia organicky pestovaných surovín, ktoré boli dôkladne testované v klinických štúdiách s jasne doloženými výsledkami. 91% žien, ktoré vyskúšali BreastEXTRA+, potvrdilo viditeľný nárast veľkosti pŕs počas prvých 3 týždňov. 97% žien sa zväčšili prsia o jednu plnú veľkosť košíčka do 3 mesiacov.

Zistite viac o výsledkoch zväčšenia pŕs vďaka tabletkám BreastEXTRA+ priamo od žien ktoré ich užívali. Pozrite si naše referencie.

Našim výrobkom sme si natoľko istí, že vám ponúkame garanciu vrátenia peňazí. Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojná, môžete ho poslať späť a my vám vrátime peniaze za každé neotvorené balenie.

  • Väčšie, plnšie a pevnejšie poprsie
  • Zlepšenie kvality pokožky
  • Prvé účinky do 2 týždňov
  • 100 % prírodný prípravok
  • Tisíce spokojných zákazníčok