Ako zväčšiť prsia s BreastExtra+?
4 jednoduché kroky

Zväčšenie pŕs je vďaka výživovému doplnku BreastEXTRA+ otázkou 4 jednoduchých krokov. Vyskúšajte ich a výsledky sa onedlho dostavia samé.

Užívanie tabletky BreastExtra

1. Užívajte BreastExtra+ 

Ideálne je začať užívať doplnok v druhej polovici menštruačného cyklu, a to 2x denne po 2 tabletky. Už po 2 týždňoch užívania sa dostavia prvé viditeľné výsledky na vašom poprsí. Prvým signálom toho, že produkt začína účinkovať, sú pevnejšie prsia a jemná, napnutá pokožka poprsia.

strava na rast prsníkov

2. Jedzte dobré jedlo

Na zväčšenie pŕs potrebuje naše telo stavebné látky. Snažte sa preto jesť nutrične hodnotnú stravu, ako je ovocie, zelenina, obilniny a bielkoviny v podobe mäsa a mliečnych výrobkov. Práve nutrične hodnotná a vyvážená strava vám zaistia dostatočné množstvo živín potrebných na zväčšenie vašeho nového poprsia.

spánok pre väčšie prsia

3. Relaxujte a odpočívajte

Doprajte si čas pre seba. Práve oddych a odpočinok majú na rast pŕs veľký vplyv. Vyhýbajte sa stresovým faktorom a spite aspoň 8 hodín denne. Počas spánku sa telo regeneruje a to je ideálny priestor, kedy sa aktívne zložky výživového doplnku uvoľňujú a pôsobia efektívnejšie

užívajte si krajšie prsia

4. Udržiavajte rutinu

Mnohé ženy majú tendenciu prerušiť pravidelné užívanie BreastExtra, akonáhle sa dostavia prvé výsledky. Napriek prvotnému nadšeniu, však pokračujte v užívaní podľa plánu a nechajte BreastExtra pracovať na kráse vašich pŕs. Doprajte si tak trvalo pekné prsia, vďaka ktorým budete sexi ako nikdy predtým.

Aby ste získali oslňujúce a trvalé výsledky, snažte sa užívať BreastExtra +plus pravidelne bez prerušovania po dobu troch mesiacov. Objednajte si preto balíček obsahujúci 360 kapsúl so zvýhodnenou cenou a poštovným zadarmo.

floating-leaf
floating-leaf

Ako prsia rastú, menia sa a vylepšujú svoj tvar?

Počas obdobia puberty ženský organizmus začína produkovať pohlavné hormóny – estrogény, ktoré napomáhajú vývoju prsnej žľazy. Množstvo i kvalita ich produkcie, ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs. Prsia môžu byť aj počas dospelého života silno namáhané (typicky dojčením) a ich pôvodne pekný vzhľad sa niekedy zmení k horšiemu. To všetko je možné vyriešiť.

Ak ste nemali šťastie a vaše prsia nevyzerajú, tak ako by ste si predstavovali, môžete to teraz ľahko zmeniť. Začnite sa viac páčiť sami sebe i okoliu, aj bez podstúpenia bolestivej a drahej plastiky. Už žiadne uštipačné poznámky, odstávajúce podprsenky, alebo ignorácia zo strany atraktívnych mužov.

Silné rastlinné extrakty, ktoré sú súčasťou výživového doplnku Breast Extra, sú odborníkmi považované za fytoestrogény – prírodné látky podobné hormónu estrogén, ktoré stimulujú organizmus ženy ku tvorbe prsného tkaniva. Ich užívanie má za následok rast pŕs, vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Prírodné zložky
ktoré pomôžu zväčšiť a skrášliť vaše prsia

1
Jam čínsky

extrakt

Jam čínsky je rastlina, ktorá prispieva k rovnováhe ženských pohlavných hormónov. Pre svoju schopnosť dodávať telu fytoestrogény sa používala už v starej čínskej medicíne. Navyše podporuje prekrvenie v oblasti hrudníka, čím dochádza k zlepšeniu prenosu živín do pŕs. Jam čínsky podporuje činnosť žľazy s vnútornou sekréciou a napomáha zvýšiť hladinu látok potrebných na výrazný rast poprsia.

2
Fenikel

extrakt

Fenikel sa už po stáročia používa ako sexuálny stimulant a afrodiziakum. Takisto sa využíva ako prírodný prostriedok na úpravu hormonálnej rovnováhy. Navyše napomáha pri bolestivej menštruácii alebo pri bolestiach hlavy spojených s menštruáciou. Extrakt z tejto rastliny normalizuje hladinu cukru v krvi a prináša celkový pocit telesnej pohody.

3
Angelika čínska

extrakt

Angelika čínska stimuluje produkciu estrogénu a normalizuje ženský reprodukčný a hormonálny systém. Obsahuje niekoľko dôležitých látok, ktoré pomáhajú pri problémoch spojených s menštruáciou a s menopauzou. Vďaka tomu, že dokáže výrazne ovplyvniť produkciu estrogénu, v spolupráci s ostatnými zložkami účinne pôsobí pri zväčšení pŕs.

4
Serenoa plazivá

extrakt

Serenoa plazivá je látka, ktorá pomáha pri udržiavaní optimálnej hladiny hormónov v organizme, čo je nevyhnutné pre ideálny vývoj a rast poprsia. Pozitívne ovplyvňuje činnosť reprodukčných orgánov a vďaka obsahu prolaktínu zvyšuje frekvenciu delenia buniek v prsných žľazách, čím napomáha ich zväčšeniu. Zaujímavosťou je, že účinkuje aj ako afrodiziakum a má priaznivé účinky na psychiku.

5
Senovka grécka

extrakt

Fenugreek (alebo senovka grécka) je výdatným zdrojom fytoestrogénov, flavonoidov a saponínov. Výťažky z tejto rastliny sú známe svojou schopnosťou stimulovať tvorbu materského mlieka u dojčiacich žien, ale najmä tým, že podporujú rast prsníkov. Takisto podporuje aj metabolizmus tukov, a tak udržuje vašu štíhlu líniu.

6
Kolagén

výživná látka

Kolagén tvorí až 75 % tkaniva pokožky. Už po 25. roku života sa obsah kolagénu v pokožke znižuje každoročne o 1,5 %. Tento pokles sa najčastejšie začne prejavovať tam, kde je pokožka najjemnejšia, teda na poprsí. Dopĺňanie kolagénu je preto potrebné pre zachovanie zdravej, pružnej a hebkej pokožky.

7
Sójové izoflavonoidy

extrakt

Sójové izoflavonoidy sú najvýznamnejšie fytoestrogény. Potláčajú nežiaduce estrogénové aktivity, vďaka čomu sa podieľajú na znižovaní výskytu nádorov súvisiacich s hladinou estrogénu (rakovina prsníka, rakovina maternice). Viažu sa vo veľkej miere na estrogénové receptory priamo v tkanivách pŕs, čím spôsobujú ich rast a spevnenie.

Chcete mať tieto výhody?

 • Väčšie, pružnejšie a dokonale vytvarované prsia
 • Môcť nosiť také podprsenky a oblečenie, aké sa vám naozaj páčia
 • Vyššiu atraktivitu, ženskosť a záujem mužov
 • Wow efekt, uznanie a obdiv vášho okolia
 • Vyhnúť sa drahej a bolestivej plastike pŕs

Ak ste odpovedali na viacero otázok kladne, nechajte BreastExtra+ pracovať na zdokonalení vašich pŕs. Pokračujte do e-shopu.

Podrobnosti o zložení výživového doplnku BreastExtra

Zloženie v dennej dávke: Jam čínsky 320mg, Fenikel 280mg, Senovka grécka 240 mg, Angelika čínska 240 mg, Pastala rozprestretá 200mg, Sójové izoflavóny 180mg, Serenoa plazivá 160mg, Hydrolyzovaný kolagén (živočíšny) 60mg, Želatina, protihrudkujúca látka – stearan horečnatý. Hmotnosť netto: 16,3g (30CPS variant) alebo 48,9g (90CPS variant).

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule 2x denne zapiť dostatočným množstvom tekutín.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 35 ° C. Skladujte mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Výrobok obsahuje sóju! V prípade alergie na sóju nepoužívajte výživový doplnok BreastEXTRA.

Linda 38 rokov
Pred tým ako som začala brať vaše tabletky, mala som veľmi ploché prsia. To sa ale zmenilo po pár týždňoch užívania BreastExtra+ už sú to dva roky a ja sa stále cítim perfektne
Linda 38 rokov
Anna 39 rokov
Bola som prekvapená ako rýchlo na mňa začali BreastEXTRA pôsobiť. Už druhý týždeň používania som videla ako sa moje prsia začínajú meniť k lepšiemu. Na dotyk boli pevnejšie, tuhšie a zdalo sa že aj povyrástli… Po ukončení kúry mám prsia skoro ako keď som bola tehotná. Som veľmi spokojná s produktom aj s výsledkami
Anna 39 rokov
floating-leaf
floating-leaf

Prečo uprednostniť BreastExtra+
pred inými produktami a napodobeninami?

BreastExtra
30 kapsúl

Cena od 14.90 
BreastExtra30 kapsúl
 • Férová cena
 • Vysoká koncentrácia účinných látok
 • Silný a rýchli efekt
 • Registrovaný na UVZSR
 • Certifikát o bezpečnosti

Iný podobný produkt

Cena od 19.90 €
Iný podobný produkt
 • Vysoká cena
 • Málo účinných látok
 • Strata peňazí a sklamanie
 • Nemožno overiť či je registrovaný
 • Nie je overená jeho bezpečnosť

Certifikáty BreastExtra
Bezpečnosť a účinnosť je pre nás prvoradá

Výživový doplnok BreastExtra+ je bezpečný a účinný produkt. Všetko si môžete skontrolovať sami. Po kliknutí na tlačidlo nižšie sa zobrazí certifikát, ktorí si môžete preštudovať.

Tieto médiá
sa o BreastExtra+ pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Vyberte si výhodný balík
Nechajte BreastExtra+ pracovať na kráse vašich pŕs

BreastExtra
30 kapsúl

BreastExtra 30 kapsúl

BreastExtra30 kapsúl

14.90 

30 CPS na 1 týždeň

BreastExtra
90 kapsúl

BreastExtra 90 kapsúl

BreastExtra90 kapsúl

43.70 

Ušetríte: 0.50 

90 CPS na 3 týždne

Najobľúbenejšie

BreastExtra 90+30 kapsúl ZDARMA

BreastExtra balík 90+30 kapsúl ZDARMA

BreastExtra 90+30 kapsúl ZDARMA

43.70 

Ušetríte: 14.90 

120 CPS na 1 mesiac

BreastExtra balík 180 kapsúl

BreastExtra 180 kapsúl

BreastExtra balík 180 kapsúl

72.40 

Ušetríte: 15.00 

180 CPS na 2 mesiace