Antikoncepcia nie je jediný spôsob, ako zväčšiť poprsie

floating-leaf
floating-leaf

Antikoncepcia na zväčšenie pŕs? Použite radšej prírodné tabletky.

Aj vy už ste vyskúšali cvičenie, masáže, čierne pivo a kadejaké overené babské recepty, ako priviesť svoje telo k väčšiemu poprsiu? Začínate rozmýšľať nad hormonálnou antikoncepciou? Máme pre vás dobrú správu. Skôr, ako siahnete po hormónoch v antikoncepcií, výsledok môžete dosiahnuť aj za pomoci prírodných produktov.

Ako pôsobí antikoncepcia na zväčšenie pŕs?

Na rast pŕs má najväčší vplyv hladina hormónov v tele. Najdôležitejším hormónom pre rast prsníkov je pritom estrogén.

Je teda vlastne logické, že antikoncepcia môže mať vplyv na rast pŕs. Je to ale skutočne tak? Realita je taká, že v prípade antikoncepcie ide len o nepriamy a sekundárny efekt a nenastane u každej ženy. Žiadna špeciálna antikoncepcia na rast pŕs totiž neexistuje. Navyše, žiadny gynekológ vám určite nepredpíše antikoncepciu len preto, aby sa vám zväčšili prsia.

Naopak, príliš veľké hladina hormónov môže spôsobiť viaceré zdravotné problémy. Preto treba byť pri zvyšovaní hladiny ženských hormónov obozretný.

Antikoncepcia má len nepriamy sekundárny efekt na rast pŕs, ktorý nenastane u každej ženy.

Antikoncepcia alebo prírodné prostriedky?

Aký je rozdiel medzi hormonálnou antikoncepciou a prírodnými tabletkami? V prvom rade pri prírodných tabletkách prijímate do tela iba zdravé, telu prospešné látky. Pri hormonálnej liečbe prijímate chemické látky. Navyše, pri prírodných tabletách vám nehrozí, že vás pri užívaní bude bolieť hlava, začnete priberať alebo budete mať iné nežiaduce účinky.


Náš tip: Prečítajte si aj článok, Ako získať plné prsia za pomoci prírody.


Vyskúšajte bylinky

  • Damiana je už od nepamäti známa svojimi afrodiziakálnymi účinkami. Okrem prospešných účinkov na pleť a dýchacie cesty má veľký vplyv aj na vyrovnávanie hladiny cukru, hormónov a dobrý chod trávenia najmä počas menopauzy alebo PMS.
  • Saw palmetto, palmovitý typ rastliny odborne zvanej serenoa plazivá, sa používa na liečenie problémov s močovými cestami a prostatou u mužov. U žien prináša omladenie pohlavných orgánov a podporuje správne fungovanie hormonálneho systému.
  • Sója. Vďaka tomu, že sója obsahuje izoflavonoidy, teda látky rastlinného pôvodu, ktoré sú svojou štruktúrou nápadne podobné ľudským ženským hormónom, pôsobí na receptory estrogénu v prsníkoch. Prsné žľazy potom začnú postupne naberať väčší objem, a teda aj samotné prsia sa môžu viditeľne zväčšiť.
  • Angelica sinensis, známejšia ako ženšen, svojimi účinkami prispieva k vyrovnaniu hladiny ženských pohlavných hormónov. Napomáha prenášaniu prospešných látok do poprsia a zvyšuje tiež hladinu látok potrebných na ich výrazný rast.

Antikoncepcia ženšen - Megaprsia.sk

Všetko spolu v jednej jedinej tabletke

Počuli ste už od nejakej svojej kamarátky o prírodných tabletkách BreastEXTRA+? Že nie? Sú to tabletky na zväčšenie poprsia, ktoré sú zložené z vyššie uvedených prírodných zložiek. Na dosiahnutie plnšieho poprsia stačí, ak dodržíte tri jednoduché kroky:

  1. Na začiatku druhej polovice menštruačného cyklu začnite dvakrát denne užívať tabletky BreastEXTRA+.
  2. Snažte sa jesť nutrične hodnotnú stravu. Ovocie, zelenina, obilniny a výdatný príjem bielkovín a proteínov v podobe mäsa a mliečnych výrobkov vám prinesú vyváženú a bohatú stravu, ktorú pri modelovaní poprsia potrebujete.
  3. Veľa relaxujte a odpočívajte. Vyhýbajte sa stresovým faktorom a spite aspoň 8 hodín denne.

Mohlo by vás zaujímať: Môžete zároveň užívať antikoncepciu a tabletky BreastEXTRA+?


Ako je to teda s antikoncepciou?

  • Aj keď antikoncepcia môže priniesť zväčšenie pŕs, spoliehať sa na to nemôžete.
  • Namiesto antikoncepcie vyskúšajte prírodné prostriedky.
  • Spoľahlivým prostriedkom na zväčšenie pŕs sú tabletky na prírodnej báze BreastEXTRA+.

 

 

 

 

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo