BreastExtra + do EU jednoduchšie!

floating-leaf
floating-leaf

Nechajte si tabletky zaslať všade do Európskej únie

Tabletky na zväčšenie pŕs BreastExtra+ už odskúšali mnohé ženy a presvedčili sa, že niekedy práve to najjednoduchšie riešenie, môže byť zároveň aj to najsprávnejšie a najúčinnejšie.

Tieto prémiové tabletky už bez pochýb pomohli množstvu žien vyzerať a hlavne cítiť sa božsky. Do teraz však mali Slovenky žijúce v zahraničí vážny problém. Bolo pre ne zložité zaobstarať si tabletky BreastExtra z e-shopu megaprsia.sk, aby mohli pokračovať prípadne začať so svojou kúrou na zväčšenie pŕs. Problém spočíval v tom, že e-shop neposkytoval možnosť na jednoduché objednanie a zaslanie tovaru do zahraničia.

Tovar bolo potrebné nepohodlne objednať  cez email, alebo telefonicky a čakať na vystavenie zálohovej faktúry. Po získaní zálohovky trebalo za tovar zaplatiť bankovým prevodom, čo mohlo v prípade zahraničných prevodov trvať aj niekoľko dní. Odoslanie diskrétneho balíčka sa tak predlžovalo do neúnosnej miery. Kým sa človek dostal k vytúženým tabletkám, ubehli aj dve týždne. tomuto je už ale na šťastie koniec!

Ako to? E-shop zaviedol chytrý spôsob ako si tovar môžete nechať poslať na akékoľvek miesto v Európskej Únii. Jednoducho vyplníte objednávku spolu s adresou, z menu si vyberiete krejinu do ktorej si chcete nechať zaslať váš balíček, zaplatíte kartou a hotovo. O pár dní máte BreastExtra u vás. Tak jednoduché to odteraz je 🙂

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo