Korekcia pŕs? Prečo po nej ženy túžia?

floating-leaf
floating-leaf

Dokonalé prsia nemusia byť iba zásluhou chirurgov

Mnoho žien je nespokojných so svojimi prsiami, najmä s ich veľkosťou či tvarom. Riešením môže byť korekcia pŕs. Rozhodnutie ísť pod nôž nikdy nie je jednoduché. Aj napriek tomu sa viac a viac žien k tomuto kroku odhodlá. Pocit spokojnosti s vlastným telom je natoľko intenzívny, až je žena pripravená absolvovať aj takýto chirurgický zákrok. To však nie je jediné riešenie tohto problému.

Prečo ženy túžia po korekcii pŕs?

Čo robí ženu ženou? Sú to vlasy, nechty, lodičky či vystupovanie? Na jednej strane by sa dalo povedať, že všetko dokopy. Ženu však robí ženou predovšetkým jej vyžarovanie, ktoré často súvisí so sebavedomím a sebadôverou. Čo však robiť, keď je sebavedomie narušené nejakým nedostatkom či zmene, ktorá sa udiala? Najčastejšie bývajú ženy nespokojné so svojimi prsiami. Či už ide o veľkosť alebo tvar. Riešení existuje mnoho. Jedným z riešení je náročná korekcia pŕs. Už samotná predstava býva strašiakom. Ako to teda naozaj je?

Korekcia pŕs žena - Megaprsia.sk

Strašiak menom plastická operácia

Pred samotnou plastickou operáciou je potrebné absolvovať rôzne vyšetrenia, ktoré ukážu, či by ste boli vhodnou adeptkou na korekciu. Korekcia pŕs je v neposlednom rade aj finančne náročná operácia, ktorá zaťaží nielen vašu peňaženku, ale pravdepodobne celý rodinný rozpočet.

Korekcia pŕs sa môže realizovať viacerými spôsobmi – augmentáciou prsníkov vložením implantátu, posunutím dvorca s bradavkou, čím sa získa esteticky výhodnejšia poloha, využitie vlastného objemu tkaniva prsníka a jeho modelácia.


Náš tip: Prečítajte si článok Aká je cena za zväčšenie pŕs?


Dĺžka rekovalescencie

Korekcia pŕs vyžaduje aj určitý čas na zotavenie. Dĺžka rekonvalescencie po absolvovaní plastickej operácie prsníkov je individuálna a záleží od viacerých faktorov. Ide najmä o zdravotný stav pacientky a v prípade silikónových implantátov aj o ich kvalitu. Počas šiestich týždňov je potrebné nosiť kompresnú podprsenku a tiež je nutné sa zriecť akejkoľvek fyzickej aktivity.

Čo sa deje po zákroku?

Prvé hodiny po zákroku sú pre pacientku najnáročnejšie. Nepríjemná bolesť sprevádzaná tlakom na hrudi je potláčaná silnými liekmi. Po prepustení do domácej liečby je potrebná podpora okolia. Jazvy, ktoré v dôsledku operácie vzniknú sa počas deviatich mesiacov zjemnia, ale nezmiznú úplne.

Riziká spojené so zákrokom

Všetky zákroky súvisiace s úpravou pŕs sa vykonávajú v anestéze, ktorá so sebou prináša riziká. Po operácii sa môžu vyskytnúť krvné zrazeniny alebo infekcia, ktorá si vo vážnejších prípadoch vyžiada aj ďalšiu hospitalizáciu v nemocnici. Objavuje sa tiež krvácanie do vnútornej strany prsníka alebo aj ruptúra čiže roztrhnutie alebo zhrubnutie tkaniva okolo implantátu.

Korekcia pŕs je náročným a bolestivým zásahom do organizmu.

Existuje alternatíva?

Rizík je teda naozaj mnoho. Prečo teda stále toľko žien túži práve po korekcii? Veď zväčšenie pŕs sa dá sa dosiahnuť aj inak a jednoducho. Tou najjednoduchšou je kúpa správnej push up podprsenky, ktorá opticky zväčší vaše prsia o jednu až dve veľkosti. To však samozrejme nie je trvalé riešenie. Ale trvalé, a zároveň bezpečné riešenie existuje tiež. Je to pravidelné užívanie tabletiek na zväčšenie pŕs BreastEXTRA+.

Výživový doplnok BreastEXTRA+ obsahuje výťažky z rastlín, ktoré obsahujú fytoestrogény. Zmes je špeciálne navrhnutá tak, aby stimulovala organizmus k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy. Angelika čínska, fenikel, jam čínsky, serenoa plazivá, senovka grécka a ďalšie tvoria kombináciu látok, ktoré zabezpečia nielen zväčšenie prsníkov, ale aj ich spevnenie a ideálne vytvarovanie.

Korekcia pŕs senovka grécka - Megaprsia.sk

Významné postavenie medzi účinnými látkami má serenoa plazivá, ktorá pomáha pri udržiavaní optimálnej hladiny hormónov v organizme, čo je nevyhnutné pre ideálny vývoj a rast poprsia. Serenoa plazivá pozitívne ovplyvňuje činnosť reprodukčných orgánov a vďaka obsahu prolaktínu zvyšuje frekvenciu delenie buniek v prsných žľazách, čím napomáha ich zväčšeniu. Zaujímavosťou je, že účinkuje aj ako afrodiziakum a má priaznivé účinky na psychiku.

Korekcia pŕs teda môže prebehnúť aj inak a hlavne prirodzene. Vyskúšajte a presvedčte sa o sile prírody aj vy sama!

Zhrnutie:

  • Korekcia prsníkov je náročným a bolestivým zásahom do organizmu.
  • S plastickou operáciou sú spojené početné riziká.
  • Prírodnou alternatívou voči korekcii prsníkov chirurgickou cestou sú tabletky BreastEXTRA+.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo