Prečo majú muži radi veľké prsia? A čo urobiť s malými?

floating-leaf
floating-leaf

Veľké prsia muži milujú z rôznych možných dôvodov

Ak čítate tieto riadky, určite ste sa už neraz zamysleli nad otázkou, čo vlastne mužov na tých veľkých prsiach priťahuje… Nerozumiete tomu? Vysvetlíme vám, prečo je to tak.

Čo mužov láka na veľkých prsiach?

U niektorých mužov je to celkom vedomé. Skrátka vedia, že sa im väčšie prsia páčia viac. Niektorí vám však na túto otázku nedajú jednoznačnú odpoveď. Ale jednoznačnú odpoveď nemajú ani vedci. Existuje niekoľko teórií, ktorými sa vysvetľuje, prečo majú muži veľké prsia.

Teória 1: Veľké prsia symbolizujú plodnosť

Určite ste sa už stretli s vysvetlením, že veľké prsia symbolizujú u mužov plodnosť. Prsia sú najmä z tuku a muž vníma, že žena nie je vychudnutá a je v dobrom zdravotnom stave. Podvedome považuje veľké prsia za znak toho, že žena mu bude schopná porodiť syna alebo dcéru. K ďalším znakom symbolizujúcim plodnosť patria aj útly pás a široké boky.

Teória 2: “Vinníkom” je oxytocín

Podľa ďalšej skupiny vedcov môžu byť muži fascinovaný ženskými prsiami kvôli hormónu oxytocín. Je to hormón, ktorý sa stimuláciou bradaviek uvoľňuje pri dojčení a môže za to, že mamička sústredí všetku svoju pozornosť a lásku k dieťaťu. Takto pomáha vytvárať silnú väzbu medzi matkou a dieťaťom. Podobne to funguje aj v partnerskom vzťahu, hormón oxytocín je teda dôležitý aj pre vytvorenie silného vzťahu medzi milencami. Prsia dávajú mužovi pocit istoty a hlbšieho prepojenia, takže podoba vzťahu dojčiat a mužov k prsiam určite nie je náhodná.

Teória 3: Za všetko môže evolúcia

Ďalšie vysvetlenie spočíva v našom biologickom dedičstve. Vedci predpokladajú, že veľká obľuba veľkých pŕs u mužov pochádza z dávnej minulosti a je zakorenená hlboko v ich DNA. Až do doby, kedy sa praľudia dokázali postaviť na dve nohy, boli totiž schopní plodiť len odzadu. A ženské prsia sa pravdepodobne neskôr vyvinuli do svojej podoby tak, aby pripomínali práve pozadie. Je to vlastne fascinujúce, pretože muži sú jedinými cicavcami, ktorých lákajú prsia v sexuálnom kontexte.

Veľké prsia a muži - Megaprsia.sk

Veľké prsia symbolizujú plodnosť, zabezpečujú silný partnerský vzťah alebo je dôvodom evolúcia.

Ste nespokojná so svojimi prsiami?

Len minimum žien je spokojných so svojimi prsiami. Nemusí ísť len o ich veľkosť, ale aj tvar. Riešenie, ako získať väčšie prsia, je pritom jednoduché. Nemusíte podstupovať plastickú operáciu pŕs, stačí, ak budete pravidelne užívať výživové doplnky na prírodnej báze, akými sú tabletky na zväčšenie pŕs BreastEXTRA+.

Tieto tabletky vám zabezpečia zväčšenie pŕs a ich ideálne vytvarovanie. Užívanie je veľmi jednoduché, stačí zapiť 2 kapsule dvakrát denne dostatočným množstvom tekutín.


Náš tip: Prečítajte si aj článok o bylinkách na zväčšenie pŕs.


Zhrnutie:

  • Muži majú radi veľké prsia, možných vysvetlení je niekoľko.
  • Veľké prsia symbolizujú plodnosť, zabezpečujú silný partnerský vzťah alebo je dôvodom evolúcia.
  • Pre zväčšenie pŕs prirodzenou a bezpečnou cestou užívajte tabletky BreastEXTRA+.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo