Hľadáte spôsob na prirodzené zväčšenie pŕs?

floating-leaf
floating-leaf

Prirodzené zväčšenie pŕs vám umožnia bylinky obsiahnuté v tabletkách BreastEXTRA+

Túžite po väčších prsiach? Potom máte hneď niekoľko možností. Tou najrýchlejšou je absolvovanie plastickej operácie. Ak vás však čas netlačí, vsaďte radšej na bezpečnejšiu cestu – prirodzené zväčšenie pŕs za pomoci byliniek. Kúpte si tabletky BreastEXTRA+, v ktorých sú tieto bylinky koncentrovane nadávkované a pripravené na pohodlné použitie.

S čím vám tabletky BreastEXTRA+ pomôžu?

Tabletky BreastEXTRA+ sú výživový doplnok, ktorý slúži na zväčšenie pŕs a ich vytvarovanie. Nezáleží od toho, či máte malé prsia od prírody, alebo zmenili svoj tvar po pôrode či dojčení. Tabletky vám pomôžu získať väčšie, plné a ideálne vytvarované prsia prirodzenou cestou. Prípravok totiž obsahuje iba prírodné látky, neobsahuje žiadne hormóny, chemikálie, farbivá ani konzervanty. Pri jeho užívaní sa teda nemusíte báť negatívnych vedľajších účinkov.

Ako to funguje?

Tabletky obsahujú koncentrované bylinky, ktoré sú považované za fytoestrogény. Ide o prírodné látky podobné hormónu estrogén, ktoré stimulujú váš organizmus k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy, čo má za následok zväčšenie poprsia. Ide o špeciálne navrhnutú zmes výťažkov z týchto rastlín:

Fenikel na prirodzené zväčšenie pŕs - Megaprsia.sk

Fytoestrogény sú prírodné látky, ktoré podporujú vytváranie tkaniva prsnej žľazy.

  • Jam čínsky. Podporuje činnosť žliaz s vnútorným vylučovaním a zvyšuje hladinu látok potrebných na výrazný rast pŕs. Podporuje tiež prekrvenie v oblasti hrudníka, čím dochádza k lepšiemu prenosu živín do pŕs a celkové zdravie prsníkov.
  • Fenikel. Hneď po senovke gréckej obsahuje druhý najväčší obsah fytoestrogénov, ktoré napomáhajú rastu pŕs a tiež produkcii mlieka u dojčiacich matiek.
  • Senovka grécka. Obsahuje fytoestrogény, flavonoidy a saponíny, ktoré podporujú rast prsníkov a podporujú zdravé prsné tkanivo. Je tiež známa vďaka svojej schopnosti stimulovať tvorbu materského mlieka.
    Angelika čínska. Výrazne ovplyvňuje produkciu estrogénu, čím pôsobí aj na zväčšenie pŕs.
  • Ďalšie zložky. Na účinku tabletiek sa podieľajú aj ďalšie zložky, ako pastala rozprestretá, sójové izoflavóny či serenoa plazivá, ale aj kolagén pre zachovanie zdravej a pružnej pokožky.

Náš tip: Prečítajte si viac o tom, ktoré bylinky slúžia na zväčšenie pŕs.


Tieto bylinky sú v tabletkách nadávkované tak, aby boli pripravené na pohodlné používanie. Dávkovanie je potom veľmi jednoduché. Stačí zapiť dve kapsule dvakrát denne dostatočným množstvom tekutín.

Zhrnutie:

  • Ciest k zväčšeniu pŕs je viac, najbezpečnejšia je však tá prirodzená.
  • Zväčšeniu pŕs napomáhajú bylinky, ktoré obsahujú fytoestrogény.
  • Bylinky v koncentrovanej forme pripravené na pohodlné užívanie nájdete v tabletkách BreastEXTRA+.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo