Rast pŕs. Ako sa odráža čas na našom poprsí?

floating-leaf
floating-leaf

Ženské prsia nie sú stále rovnaké. Ako sa menia s pribúdajúcim vekom?

Je to tak. Naše poprsie nie je nemenné. Na jeho veľkosť a tvar má vplyv strava, stres, naša hmotnosť, starostlivosť, fáza menštruačného cyklu a samozrejme aj vek. Poďme sa teda pozrieť, ako sa mení vaše poprsie s pribúdajúcim vekom a ako môžete proti neželaným zmenám bojovať.

Keď máte dvadsať

Ak máte okolo dvadsiatky, vaše poprsie je už vyvinuté a jeho veľkosť sa až do tehotenstva nezmení, ak nezmeníte svoju hmotnosť. Avšak až do tridsiatky môžete byť pokojná. Kolísanie hmotnosti a zväčšovanie či zmenšovanie pŕs sa na vašej pokožke nepodpíše. V tomto veku je vaša pokožka ešte dostatočne pružná, aby vedela mierne zmeny veľkosti zvládnuť bez strií.

Keď máte tridsať

Z biologického hľadiska už máte poprsie, ktoré si už prešlo tehotenstvom alebo sa naň chystá.  To sú faktory, ktoré majú veľký vplyv na elasticitu pokožky a mohli by nás začať trápiť aj strie. Ak ste doteraz necvičili, mali by ste začať. Nielen táto partia vám bude vďačná.

Rast pŕs cvičenie - Megaprsia.sk

Keď máte štyridsať

Z estetického hľadiska sa vaše prsia po štyridsiatke  menia najviac. Telo produkuje menej estrogénu, preto sa  prsné tkanivo postupne mení na tuk.

S pribúdajúcim vekom sa najviac menia prsia po štyridsiatke.

Keď máte po päťdesiatke

Na pokožke tváre, krku a pŕs začína byť vidieť drobné vrásky, prípadne pigmentové škvrny. A tak by ste svojmu výstrihu mali dopriať rovnakú starostlivosť ako tvári. Krémujte sa, hydratujte, pílingujte a podobne.


Náš tip: Prečítajte si aj článok Máte ovisnuté prsia? Zbavte sa týchto zlozvykov.


Dá sa čas zastaviť?

Nedá! Ale existujú triky a tipy, ktoré vedia známky času na vašom poprsí spomaliť. Nebojte sa, nejdeme vás poslať na plastickú operáciu. Spoľahnite sa na prírodu.

Ako sme už spomínali, ak ste nezačali cvičiť skôr, tak úderom tridsiatych narodenín by ste určite mali začať. Začleňte posilňovanie prsného svalstva do svojho každodenného režimu a uvidíte, že sa budete nielen cítiť, ale aj vyzerať pevnejšie a lepšie.

Zázrak menom fenikel

Fenikel je jednou zo základných prísad krémov na zväčšenie poprsia  Výhodou feniklu je to, že ho môžete konzumovať surový, varený, alebo pečený. Najúčinnejší bude, ak si doprajete feniklový čaj. Pri kúpe feniklového čaju sa nebojte zájsť do špecializovaných obchodov. Fenikel obsahuje tiež fytoestrogény, ktoré napomáhajú rastu pŕs a produkcii mlieka u matiek.


Náš tip: Prečítajte si aj článok o ďalších bylinkách na rast pŕs.


Príroda v tabletke

Tromfom vo vašom boji proti prejavom veku na vašom poprsí sú prírodné tabletky BreastEXTRA+ na zväčšenie a spevnenie poprsia. Tento prípravok neobsahuje žiadne hormóny, a teda vám nespôsobí nepríjemné priberanie na váhe. Prvé výsledky v zrkadle aj na dotyk zbadáte na sebe už po dvoch týždňoch.

Tak, ako sa menia vaše prsia s pribúdajúcim vekom, mala by sa zmeniť aj vaša starostlivosť o ne, aby ste čas aspoň trošku spomalili a mali krásny dekolt aj vo vyššom veku. Stačí len vyskúšať prírodné recepty.

Zhrnutie

  • Prsia nie sú nemenné, menia sa aj s pribúdajúcim vekom.
  • Najneskôr okolo tridsiatky by ste mali začať cvičiť.
  • Podporte krásne prsia užívaním prírodných doplnkov, akým je BreastEXTRA+.

 

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo