Malé, ideálne či veľké prsia – kde hľadať pomyselné hranice?

floating-leaf
floating-leaf

Od akej veľkosti sú vlastne prsia naozaj veľké?

Otázka stará snáď ako ľudstvo samo. Od akej veľkosti môžeme svoj dekolt označiť za veľké prsia a ktorý rozmer košíčkov znamená ešte malé? A aké sú vlastne tie ideálne? Čítajte a porovnávajte.

Muži verzus ženy

Ako to už býva, na ľudské telo má každé pohlavie svoju mienku. To ženské však vždy fascinovalo o trochu viac. Väčšina z nás asi predpokladá, že muži preferujú na ženách skôr veľké prsia. Podľa jedného z nedávnych prieskumov však po bujnom dekolte túžia skôr samotné ženy. Za vysokú prioritu ho označilo až o 20% viac žien. Zaujímavé je, že asi len tretina opýtaných vyjadrila na túto tému neutrálny pocit alebo nespokojnosť.

Ešte malé alebo už veľké?

Dá sa vlastne definovať hranica, za ktorou sme už nositeľkami veľkých pŕs? Vo veľkej miere to je zaiste otázka individuálneho pocitu a osobných preferencií. V neposlednom rade by sme nemali zabúdať na to, či sa vo svojom tele cítime pohodlne. Vtedy je veľkosť podprsenky naozaj len číslo.

Ak by sme predsa hľadali vedecky podloženú teóriu, napomôže spomínaný medzinárodný prieskum. Na vzorke viac ako 2000 respondentov odborníci zistili, že najobľúbenejšími (u mužov aj žien) sú košíčky veľkosti C.

Podľa prieskumov sú najobľúbenejšie prsia veľkosti C.

Ak by sme teda „C-čka“ považovali za ideálne, logicky môžeme predpokladať, že veľkosti A a B sa dajú považovať za malé a „D-čka“ a väčšie za veľké prsia. Asi však budete súhlasiť, že každá veľkosť má svoje pre aj proti a s dnešnou širokou ponukou možností sa s každým problémom dá popasovať.

Veľké prsia - Megaprsia.sk

Vyriešte nevyhovujúcu veľkosť

Nad úpravou poprsia častejšie uvažujú ženy, ktoré sú majiteľkami menších pŕs. Ako prvá možnosť pravdepodobne každej napadne zväčšenie pomocou plastickej chirurgie. Plastika pŕs, pri ktorej sa do poprsia vkladajú implantáty (odborne nazývaná ako augmentácia) však nemusí byť vždy to najlepšie riešenie. Ďalšou z možností je tiež zväčšenie pŕs vlastným tukom. Všeobecne známe sú však nielen výhody, ale aj zdravotné riziká týchto metód, s ktorým treba rátať.

Čoraz viac žien preto siaha po neinvazívnych metódach, ktoré prinášajú podobný no predovšetkým trvalý výsledok. Ak chcete zabudnúť, že ste niekedy mali ovisnuté prsia a túžite si zabezpečiť spevnenie pŕs nebolestivým spôsobom, pomôžu vám účinné tabletky BreastEXTRA+.

Je to výživový doplnok s certifikovaným zložením, ktorý obsahuje komplex bylín a prírodných látok. Osvedčil sa ako ideálny pre ženy, ktoré hľadajú prirodzenú cestu k väčšiemu, pevnejšiemu a prirodzene vytvarovanému poprsiu.

Zhrnutie:

  • Veľké prsia nie sú snom len mužskej časti populácie. Túžia po nich najmä ženy.
  • Presná hranica medzi malými a veľkými prsiami neexistuje.
  • Dosiahnuť veľké prsia môžete aj bez plastickej operácie. Doplnok BreastEXTRA+ je na to ideálny pomocník.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo