Aká je cena za zväčšenie pŕs?

floating-leaf
floating-leaf

Ak chcete väčšie prsia, pripravte na to svoju peňaženku

Poznáte spôsoby, ako docieliť väčšie prsia a plnší dekolt? Viete, koľko vás budú stáť jednotlivé vylepšenie vášho tela a aká je cena za zväčšenie pŕs? Existujú lacnejšie i drahšie spôsoby a závisí len od vás, koľko do zmeny svojho vzhľadu chcete investovať.

Cena za zväčšenie pŕs závisí od jeho spôsobu prevedenia a stálosti výsledku.

1. Plastická operácia

Ak uvažujete o tom, že si necháte zväčšiť svoje poprsie operatívne, pomocou silikónových implantátov, vaše rozhodnutie musí vychádzať z pevného presvedčenie a nie iba momentálneho nápadu. Tento zákrok je trvalý a nie je určený pre každú z nás.

Keďže tento zákrok znamená pomerne veľký zásah do tela, je vhodný najmä pre ženy, ktoré už majú vyvinuté prsia a už nie je predpoklad, že sa budú zväčšovať. Preto lekári neodporúčajú silikónové implantáty ženám mladším ako 16 rokov. Operatívne zväčšenie poprsia sa tiež neodporúča ženám, ktoré plánujú ešte otehotnieť a dojčiť svoje dieťa. V tomto období sa poprsie prirodzene zväčšuje a mení svoj tvar.

A koľko to bude stáť? Ak ste pevne rozhodnutá, že chcete o dve alebo tri čísla väčšie prsia, pripravte na túto zmenu aj svoju peňaženku či účet. Na slovenských klinikách plastickej chirurgie sa pohybuje cena za zväčšenie pŕs plastickou operáciou v priemere od 2300 € do 3000 €. Samozrejme, výsledná cena a celkový výsledok po rekonvalescencii závisí od kvality implantátov.

2. Injekcie s gélom

Ak sa obávate chirurgického zásahu alebo nie ste úplne pevne presvedčená, že silikónové implantáty sú to pravé riešenie, môžete vyskúšať pomerne novú metódu dostupnú aj na Slovensku. Je to zväčšenie poprsia pomocou gélových injekcií, kde sa do každého prsníka vpichne kyselina hyalurónová. Gél vám zabezpečí  o jedno číslo väčšie prsia.

Zväčšenie pŕs cena injekcie - Megaprsia.sk
Aplikácia kyseliny hyalurónovej do poprsia nie je určená pre každú ženu. Ideálnymi adeptkami na tento zákrok sú ženy s deformovaným poprsím po skončení dojčenia, tie, čo disponujú menšou veľkosťou alebo tie, ktoré nemôžu podstúpiť celkovú anestézu. Tento zákrok je vykonávaný pri lokálnom umŕtvení okolitého tkaniva.

A aká je cena za zväčšenie pŕs injekčnou metódou? Pri zväčšení poprsia metódou vpichovania kyseliny hyalurónovej do každého prsníka zvlášť je potrebné si pripraviť každoročne okolo 1500 € až 2000 €. Áno čítate správne – každoročne. Vpichnutý gél sa postupne rozpúšťa a približne po dvanástich až osemnástich mesiacoch sa úplne rozpustí.

3. Prírodné tablety BreastEXTRA+

Ak túžite po prirodzenom spôsobe naplnenia svojho dekoltu a mať krásne prsia aj bez menších či väčších chirurgických zákrokov, je čas vyskúšať tabletky, ktoré vyrovnajú vašu hladinu hormónov a zväčšia poprsia až o jedno čí dve čísla. Medzi najvyhľadávanejšie tabletky patrí prírodný výživový doplnok BreastEXTRA+.

Vzhľadom na to, že sa jedná o 100-percentne prírodný produkt, nemá žiadne obmedzenia v užívaní. Tabletky BreastEXTRA+ sú vhodné aj pre ženy s hormonálnou nerovnováhou, aj pre tie, ktoré majú menšiu či väčšiu veľkosť poprsia. Jednoducho pre každú ženu, ktorá zatúžila po krásnom poprsí. Obsahuje prírodné zložky, napríklad výťažky z angeliky čínskej, ktorá stimuluje produkciu estrogénu a normalizuje ženský reprodukčný a hormonálny systém. Vďaka tomu, že dokáže výrazne ovplyvniť produkciu estrogénu, v spolupráci s ostatnými zložkami účinne pôsobí pri zväčšení pŕs.

Koľko to bude stáť? Nebojte sa, nemusíte zaplatiť tisíce eur ako pri predchádzajúcich metódach zväčšenia poprsia. Cena za zväčšenie pŕs pomocou tabletiek vás vyjde iba na 45 € mesačne. Navyše môžete využiť aj výhodné ponuky pri kúpe viacerých produktov naraz.

4. Jednoducho dobrá podprsenka

Posledným, najrýchlejším, najlacnejším, ale aj najnestálejším spôsobom, ako dosiahnuť plnšie prsia, je kúpiť si push up podprsenku. V našich obchodoch máte na výber množstvo strihov, farieb a materiálov a je len na vás, akú si vyberiete.

Zväčšenie pŕs cena podprsenky - Megaprsia.sk
Aká je cena za zväčšenie pŕs takýmto spôsobom? Kvalitná push up podprsenka sa dá kúpiť v priemere od 10 € po necelých 70 €. Samozrejme, ideálne je mať pod každé oblečenie inú, ktorá bude dokonale ladiť.

Zhrnutie:

  • Spôsobov na zväčšenie poprsia je veľa, ich výber závisí od vašich požiadaviek na ich stálosť a rozpočtu.
  • Najvyššia je cena za zväčšenie pŕs plastickou operáciou s použitím silikónov, o niečo výhodnejšie sú gélové injekcie.
  • Tretím cenovo najvýhodnejším spôsobom sú tabletky BreastEXTRA+.
  • Najnižšia cena za zväčšenie pŕs, zároveň najmenej stály spôsob zväčšenia pŕs, je nosenie push up podprsenky.

 

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo