Cviky na zväčšenie pŕs

floating-leaf
floating-leaf

Účinné cviky na zväčšenie pŕs

Prsia sú pýchou každej ženy. Preto ich veľkosť a celkový vzhľad významne vplýva na naše sebavedomie. Týchto niekoľko praktických cvikov na zväčšenie pŕs vám pomôžu k zlepšeniu vzhľadu vašich pŕs a v neposlednom rade aj k posilneniu sebavedomia ktoré je tak dôležité v bežnom živote. Ak som sebavedomá, všetko je odrazu akési ľahšie a príjemnejšie.

Ak budete poctivo dodržiavať tieto rady, vzhľad vašich pŕs môžte vylepšiť už za niekoľko týždňov a to bez nutnosti podstupovania drahej a bolestivej plastickej operácie na zväčšenie pŕs. Pritom vám tieto cviky na prsia nezaberú viac ako 20 minút denne.


Tlačte dlane oproti sebe

Tento cvik je veľmi jednoduchý a môžte ho vykonávať kedykoľvek a kdekoľvek. Postavte sa alebo sa posaďte a chrbát držte vyrovnaný.
Spojte vaše dlane pred hrudníkom tak aby ste mali lakte čo najďalej od seba vo vodorovnej polohe. Teraz silno zatlačte dlane k sebe a vydržte asi 2 sekundy, potom môžte tlak povoliť. Tento cvik na prsia opakujte asi 10x rýchlo po sebe. Po dokončení jednej série si môžte pár sekúnd oddýchnuť a pokračujte ďalšou sériou tohto istého cviku. Spolu by ste mali zvládnuť 4 série. Po ukončení pokračujte na ďalšie cviky na zväčšenie pŕs.

cviky na zväčšenie poprsia

Rozpažovanie na zemi

Ľahnite si na zem, ideálne na koberec alebo mäkkú podložku a vezmite si ľahké činky (jednoručky). Ak nemáte činky, môžte použiť aj PET fľaše naplnené vodou. Rozpašte, pri rozpažení by ste sa mali zhlboka nadýchnuť. Pomaly závažie zdvíhajte nad hlavu zároveň s pozvolným výdychom. Lakte musia byť neustále napnuté a vyrovnané. Tento cvik na prsia opakujte 20 krát v jednej sérii. Mali by ste zvládnuť 4 série po 20 opakovaní. Po ukončení tohoto cvičenia pokračujte ďalším cvikom na prsia.

cvik na prsia

Odtláčanie od steny

Postavte sa zhruba jeden meter od zvislej pevnej prekážky, alebo od steny. Oprite sa dlaňami o stenu tak, aby boli končeky prstov asi na úrovni vašej brady. Lakte musia byť vystreté. Teraz lakte pomaly súčasne s výdychom pokrčte čím sa tvárou priblížite k stene. Protitlakom lakte znova vyrovnajte. Tento cvik na zväčšenie pŕs opakujte 20 krát po 4 sériách. Je to zároveň záverečný cvik.

cvik na prsia

Typ na záver – správne držanie tela

Aby vaše prsia vynikli, neraz postačí ak si dáte pozor na správne držanie tela. Je to jedna z najjednoduchších vecí ktoré môžte pre vaše prsia a sebavedomie urobiť. Pozrite sa na váš postoj v zrkadle a upravte ho tak, aby boli vaše ramená posadené správnym spôsobom v zadu a chrbtica vystretá.

Ak chcete naozaj precvičiť váš postoj, môžte použiť trik zo starej školy. Vezmite si knihu, položte si ju na hlavu, potom sa pár minút poprechádzajte po dome. Ak by ste chceli podporiť vašu snahu o krásne plné a výrazné prsia, vyskúšajte aj náš účinné tabletky na zväčšenie poprsia s korím môžte dosiahnuť zaujímavé výsledky už po dvoch týždňoch užívania. Budete sa tak môcť cítiť už navždy sebavedomá a krásna.

držanie tela na zvýraznenie pŕs

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo