Veľkoobchod
a nákup za veľkoobchodné ceny

Radi nadviažeme spoluprácu s obchodníkmi, ktorý chcú svojim zákazníkom  priniesť tovar prémiovej  kvality. Staňte sa našim veľkoobchodným partnerom. V prípade záujmu o veľoobchodnú spoluprácu sa zaregistrujte v našom veľkoobchodnom e-shope na adrese www.augeri-nut.eu. Registračný formulár nájdete tu

Rýchle dodávky tovaru

Spravodlivé obchodné marže

Kvalitné a žiadané produkty

velkoobchod - proces

Jednoducho naštartujeme našu veľkoobchodnú spoluprácu

Zaregistrujte sa vo veľkoobchodnom e-shope na adrese www.augeri-nut.eu v časti registrácia (vpravo hore). Vyplňte Vaše celé meno, užívateľskú prezývku, emailovú adresu a nastavte si heslo.

Po úspešnej registrácii sa prihláste do Vášho nového registračného konta vyplňte si všetky fakturačné údaje v časti „Adresy“ , vrátane názvu firmy IČO a DIČ. Do 24 hodín Vašu registráciu schválime. Ak nastane akýkoľvek problém s registráciou, neváhajte nás kontaktovať.

Hneď po tom, ako doplníte Váš profil, skontrolujeme fakturačné údaje a Vašu registráciu schválime. Až do schválenia registrácie sa vám v e-shope budú zobrazovať maloobchodné ceny. Po schválení registrácie už uvidíte veľkoobchodné ceny a budete môcť plnohodnotne nakupovať.

floating-leaf
floating-leaf

Najčastejšie
otázky ku veľkoobchodu

Ak vás zaujímajú ďalšie podrobnosti o veľkoobchodnej spolupráci, prečítajte si nasledovné najčastejšie otázky a odpovede. 

Kto sa môže stať veľkoobchodným odberateľom?

Veľkoobchodným odberateľom sa môže stať firma, alebo samostatne zárobkovo činná osoba, ktorá prevádzkuje maloobchodnú predajňu, sieť predajní alebo internetový obchod, zameraný na zdravie a krásu človeka. 

Akým spôsobom je možné platiť za dodávky tovaru?

Za veľkoobchodné dodávky tovaru je možné platiť vopred prevodom, na dobierku, alebo na faktúru so splatnosťou. Predaj tovaru na faktúru so splatnosťou je možné iba v prípade stálych zákazníkov.

Aké sú veľkoobchodné ceny produktov?

Veľkoobchodné ceny produktov uvidíte po úspešnom schválení Vašej registrácie, vo veľkoobchodnom e-ahope na adrese www.augeri-nut.eu.

Aká je splatnosť veľkoobchodných faktúr?

Prvá objednávka je splatná pred jej dodaním. Nasledujúce splatnosti sa pohybujú od 7 dní.

Ako bude objednaný tovar dodaný?

Tovar ktorý si u nás objednáte si môžete vyzdvihnúť v našich skladoch v Bratislave a v Prahe. Druhou možnosťou je kuriérska preprava. Aktuálne prepravné metódy nájdete priamo vo veľkoobchodnom e-shope.

Vyberte si
Jeden z produktov BreastExtra+

BreastExtra kapsuly(30 cps)

BreastExtra kapsuly
(30 cps)

Od 14,90 €

Tabletky BreastExtra+ dokážu rozvinúť skrytú krásu a veľkosť Vašich pŕs.  Obsahujú širokú zmes vysoko účinných rastlinných extraktov. K dispozícii sú 30 a 90 kapsulové balenia a taktiež výhodné balíčky s ktorými ušetríte veľa peňazí.

BreastExtra kapsuly(90 cps)

BreastExtra kapsuly
(90 cps)

Od 43,90 €

Tabletky BreastExtra+ majú schopnosť podporiť prirodzenú krásu a zväčšiť objem Vašich pŕs. Ich formula zahŕňa špeciálnu kombináciu extraktov z bylín. Výrobok je dostupný v baleniach obsahujúcich 30 alebo 90 kapsúl. V ponuke sú výhodné balíčky s ktorými ušetríte.

BOOST Collagen(300 g)

BOOST Collagen
(300 g)

Od 47,90 €

Nový špeciálny BreastExtra BOOST Collagén bude tajnou zbraňou, ktorá Vám vloží do rúk moc nad veľkosťou Vášho poprsia. Spája výhody kolagénu a silných rastlinných extraktov, spôsobujúcich masívny rast a spevnenie pŕs a celkové zvýšenie kvality pokožky. Preskúmajte aj naše výhodné balíčky.