Výskumy ktoré
umožnili vznik produktov BreastExtra+

Účinnosť produktov BreastExtra je založená na vedeckých poznatkoch a štúdiách, ktoré si môže každý ľahko overiť.

Výživový doplnok BreastExtra je určený pre ženy ktoré hľadajú nechirurgický spôsob zväčšenia a vytvarovania poprsia. Výživový doplnok je založený na fyziologickom pôsobení fytoestrogénov, ktorých význam je bližšie popísaný v nasledujúcich riadkoch. Vďaka pôsobeniu týchto prírodných účinných látok je možné u žien dosiahnuť väčších a krajšie tvarovaných pŕs.

Mechanizmus účinkov

Damiana bola v západnom Mexiku historicky používaná na potlačenie zmiernenie bolestivej menštruácie, čo potvrdzuje aj Foster (1998, s. 62-63). Má tiež povesť ako afrodiziakum, ale to nikdy nebolo potvrdené. Výskumy však potvrdili, že damiana je fytoprogestín. Fytoprogestíny sú prirodzené zložky z rastlín, ktoré sa viažu na progesterónové receptory v tele (Zava, et.al. 1998, s. 369-378). Výskumy ukazujú, že damiana je bylina s jednou z najvyšších kapacít na väzbu na progesterónové receptory. Progesterón hrá významnú úlohu pri rozvoji prsníkov.

Fenikel sa už po stáročia využíva ako sexuálny stimulant a afrodiziakum. Fenikel sa využíva ako prírodný prostriedok na úpravu hormonálnej rovnováhy. Na základe výskumu sa ukázalo (Puleo, 1980 s. 337–344) že orálne podávanie Feniklu vykazuje estrogénnu aktivitu, zmierňuje priebeh menštruácie, zmierňuje symptómy ženského klimakteru a zvyšuje libido.

Angelika čínska stimuluje produkciu estrogénu a normalizuje ženský reprodukčný a hormonálny systém. Obsahuje niekoľko dôležitých látok, ktoré pomáhajú pri problémoch spojených s menštruáciou a taktiež s menopauzou (Burdette, 2001) Vďaka tomu, že dokáže výrazne ovplyvniť produkciu estrogénu, v spolupráci s ostatnými zložkami účinne pôsobí pri zväčšení pŕs.

Serenoa plazivá je látka, ktorá pomáha pri udržiavaní optimálnej hladiny hormónov v organizme, čo je nevyhnutné pre ideálny vývoj a rast poprsia. Serenoa plazivá pozitívne ovplyvňuje činnosť reprodukčných orgánov a vďaka obsahu prolaktínu zvyšuje frekvenciu delenie buniek v prsných žľazách, čím napomáha ich zväčšeniu. Zaujímavosťou je, že účinkuje aj ako afrodiziakum a má priaznivé účinky na psychiku. Ako uvádza Duke (1997, s. 108-111), ktorý je jedným  z najuznávanejších svetových expertov na byliny, lekári Serenou odporúčajú ako prírodný prostriedok na zväčšenie pŕs.

Kolagén tvorí až 75% tkaniva pokožky. Už po 25. roku života sa obsah kolagénu v pokožke znižuje každoročne o 1,5%. Tento pokles sa najčastejšie začne prejavovať tam, kde je pokožka najjemnejšia, ako na príklad aj na poprsí. Preto je dopĺňanie kolagénu potrebné pre zachovanie zdravej, pružnej a hebkej pokožky. Toto tvrdenie potvrdzuje aj štúdia, ktorá preukázala, že perorálne podávanie kolagénových peptidov z hovädzej kosti môže zlepšiť laxitu chronologicky starnúcej kože zvýšením obsahu kolagénu v koži a pomere typu Aj do kolagénu typu III (Song, Et.al., 2017).

Sójové izoflavonoidy sú najvýznamnejšími fytoestrogénmi. Viažu sa vo veľkej miere na estrogénové receptory priamo v tkanivách pŕs, čím spôsobujú ich nárast a spevnenie. Podobne sa vyjadruje aj Brouns (2002, s. 7), ktorý uvádza, že sójové izoflavonoidy sú fytoestrogény a majú štrukturálnu a funkčnú podobnosť s ľudským estrogénom. Karcinogénny účinok sójových izoflavnoidov sa doposiaľ nepodarilo dokázať.

Použité odborné publikácie

BRUDETTE, L.J., Xu H., et al. 2001. Evaluation of estrogenic activity of plant extracts for the potential treatment of menopausal symptoms. In: Agric Food Chem. ISSN: 49:2472-9.

BROUNS, F. (2002). Soya isoflavones: a new and promising ingredient for the health foods sector. In: Food Research International. s. 7. ISSN: 0963-9969.

DUKE, J. 1997. The Green Pharmacy : New discovers in Herbal Remedies fo Comon Diseases Conditions from the World´s Foremost Authority of Healing Herbs. Vyd : St. Martin’spress,   New York, s. 108-111. ISBN: 0-87596-316-1.

FOSTER, S. 1998. 101 Medicinal Herbs. Vidal:Interweave Press, Loveland, CO. s. 62-63. ISBN: 1883010519.

PUELO, A. 1980. Fennel and anise as estrogenic agents. In : Journal of Ethnopharmacology. s. 337– 344. vydanie: 231. ISSN 0378-8741.

SONG, H et.al. 2017. Effect of Orally Administered Collagen Peptides from Bovine Bone on Skin Aging in Chronologically Aged Mice (online). dostupné na: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5707681/.

ZAVA, D., et al, 1998. Proceedings of the Society for Experimental Biology and Medicine. 217(3): 369-78.

floating-leaf
floating-leaf

Vyberte si
jeden z produktov BreastExtra+

BreastExtra kapsuly(30 cps)

BreastExtra kapsuly
(30 cps)

Od 14,90 €

Tabletky BreastExtra+ dokážu rozvinúť skrytú krásu a veľkosť Vašich pŕs.  Obsahujú širokú zmes vysoko účinných rastlinných extraktov. K dispozícii sú 30 a 90 kapsulové balenia a taktiež výhodné balíčky s ktorými ušetríte veľa peňazí.

BreastExtra kapsuly(90 cps)

BreastExtra kapsuly
(90 cps)

Od 43,90 €

Tabletky BreastExtra+ majú schopnosť podporiť prirodzenú krásu a zväčšiť objem Vašich pŕs. Ich formula zahŕňa špeciálnu kombináciu extraktov z bylín. Výrobok je dostupný v baleniach obsahujúcich 30 alebo 90 kapsúl. V ponuke sú výhodné balíčky s ktorými ušetríte.

BOOST Collagen(300 g)

BOOST Collagen
(300 g)

Od 47,90 €

Nový špeciálny BreastExtra BOOST Collagén bude tajnou zbraňou, ktorá Vám vloží do rúk moc nad veľkosťou Vášho poprsia. Spája výhody kolagénu a silných rastlinných extraktov, spôsobujúcich masívny rast a spevnenie pŕs a celkové zvýšenie kvality pokožky. Preskúmajte aj naše výhodné balíčky.

floating-leaf
floating-leaf