Tieto médiá
sa o BreastExtra zmienili

Nižšie nájdete výber médií ktoré sa vyjadrili ku kvalite a účinkom produktov BreastExtra. Presvedčte sa o ich názoroch.

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
floating-leaf
floating-leaf

Ako sa
o nás vyjadrili médiá?

„Plastika pŕs so sebou neprináša iba dokonalý vzhľad poprsia, ale aj viaceré riziká. Každá z nás by preto mala pred nezvratným zásahom do organizmu, najprv vyskúšať prirodzené spôsoby skrášlenia pŕs.“

„Tabletky BreastExtra obsahujú komplex bylín a prírodných látok, akými sú jam čínsky, fenikel, angelika lekárska, serenoa plazivá, senovka grécka. Extrakty z týchto bylín zabezpečujú rast pŕs.“

„Už po dvoch týždňoch užívania spozorujete na svojich prsiach prvé výsledky.“

„Produkty BreastExtra pomôž s rýchlou regeneráciou pŕs po dojčení. Vaše prsia budú vyzerať ešte lepšie ako pred tým.“

Vyberte si
jeden z produktov BreastExtra+

BreastExtra kapsuly(30 cps)

BreastExtra kapsuly
(30 cps)

Od 14,90 €

Tabletky BreastExtra+ dokážu rozvinúť skrytú krásu a veľkosť Vašich pŕs.  Obsahujú širokú zmes vysoko účinných rastlinných extraktov. K dispozícii sú 30 a 90 kapsulové balenia a taktiež výhodné balíčky s ktorými ušetríte veľa peňazí.

BreastExtra kapsuly(90 cps)

BreastExtra kapsuly
(90 cps)

Od 43,90 €

Tabletky BreastExtra+ majú schopnosť podporiť prirodzenú krásu a zväčšiť objem Vašich pŕs. Ich formula zahŕňa špeciálnu kombináciu extraktov z bylín. Výrobok je dostupný v baleniach obsahujúcich 30 alebo 90 kapsúl. V ponuke sú výhodné balíčky s ktorými ušetríte.

BOOST Collagen(300 g)

BOOST Collagen
(300 g)

Od 47,90 €

Nový špeciálny BreastExtra BOOST Collagén bude tajnou zbraňou, ktorá Vám vloží do rúk moc nad veľkosťou Vášho poprsia. Spája výhody kolagénu a silných rastlinných extraktov, spôsobujúcich masívny rast a spevnenie pŕs a celkové zvýšenie kvality pokožky. Preskúmajte aj naše výhodné balíčky.