Dodacie podmienky

Megaprsia - rýchlosť a diskrétnosť

Objednaný tovar sa snažíme expedovať ešte v deň prijatia objednávky, najneskôr však do 48 hodín od objednania tovaru.

Obchod vám ponúka 3 možnosti na dodanie tovaru.

  1. dodanie prostredníctvom slovenskej pošty (diskrétny balíček vám prinesie poštár. Ak nie ste doma v čase príchodu poštára, tovar si môžte vyzdvihnúť na vašej pošte)
  2. dodanie kuriérskou službou (diskrétny balíček vám prinesie kuriér. Ak nie ste doma, kuriér si s vami dohodne náhradný termín doručenia)
  3. osobné prevzatie tovaru Bratislava

Možnosť osobného odberu

Ste z okolia Bratislavy a vyhovoval by vám viac osobný odber? Tovar si môžte vyzdvihnúť v našom centrálnom sklade v Ivanke pri Dunaji neďaleko obchodného domu METRO. Osobné prevzatie je možné len na základe online objednávky. O tom že bol tovar pripravený vás budeme informovať prostredníctvom SMS správy a emailom. Tovar je zvyčajne k dispozícii na osobný odber do niekoľkých hodín, najneskôr však do 48 hodín.

Osobné prevzatie je možné v pracovné dni 12:00 - 16:00

Adresa na vyzdvihnutie tovaru:

Stredisko Comgate
Nádražná 34
900 28 Ivanka pri Dunaji
zobraziť mapu

Kuriérske a poštové doručenie

Tovar je zvyčajne odoslaný v deň objednania, najneskôr však do 48 hodín. Ak chcete, aby vám bol objednaný balíček BreastExtra+ doručený rýchlo, využite možnosť kuriérskej služby. Diskrétny balíček vám doručí kuriér na dobierku priamo do vašich rúk už na druhý deň od odoslania. Ak pre vás nie je podstatná rýchlosť doručenia, ale jeho cena, odporúčame vám dodanie poštou na dobierku. Pošta doručí diskrétny balíček do dvoch pracovných dní.

Zasielame aj do Českej republiky

Využite možnosť zaslania diskrétne zabalených tabletiek na zväčšenie poprsia BreastExtra+ aj do Českej Republiky. Je to veľmi jednoduché, tovar vám zašleme priamo z českého distribučného skladu poštou alebo kuriérom. Stačí si objednať v Českom e-shope

breastextra.cz

Cenník dopravy a spôsob platby

Metóda prepravyCena v EURMožnosťi platbyDoba dodania
Slovenská POŠTA balík na poštu3,10dobierka / kartou vopredD*+2-4
Slovenská POŠTA balík na adresu4,10dobierka / kartou vopredD*+2-4
Kuriérska služba DHL (SK)3,50dobierka / kartou vopredD*+1
Osobný odber (Ivanka pri Dunaji)1,90hotovosť / kartou vopredD*+0-1
Pošta do zahraničia (EU)6,00Iba platba kartouD*+5-10
Kuriér do zahraničia (EU)podľa ponukyIba platba kartouD*+2-10

Cenník je platný od 1.1.2018. Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ceny poštovného do zahraničia sa riadia podľa aktuálnej ponuky a sú uvedené v objednávkovom formulári.

D* = deň odoslania

Ceny dopravy sú dotované, preto prosíme vážených zákazníkov aby objednaný tovar prevzali v stanovenej odbernej lehote.

Vrátenie tovaru a reklamácie

Garantujeme 100% spokojnosť, alebo vrátenie peňazí. To znamená, že ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojná, môžete ho poslať späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie do 15 dní od doručenia.

Na tovar sa vzťahuje 24 mesačná záruka. Na výživové doplnky sa vzťahuje záruka do konca expiračnej doby uvedenej na obale.

V zmysle ustanovenia § 7 zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) máte právo od zmluvy uzatvorenej na diaľku odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 dní (u nás lehota predĺžená až na 15 dní) odo dňa prevzatia tovaru, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote vaše oznámenie o odstúpení od nákupu tovaru spolu s dokladom o kúpe doručený predávajúcemu.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť priložené k tovaru. Odstúpenie od zmluvy môže byť uskutočnené elektronickou formou komunikácie. Za odstúpenie od kúpnej zmluvy sa nepovažuje neprevzatie záväzne objednaného tovaru.

Postup:

  • Tovar nám zašlite najneskôr do 15 dní od doručenia.
  • Priložte vyplnený formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy ktorý stiahnete po kliknutí na odkaz, alebo iný sprievodný list. Uveďte Vaše meno, adresu, uveďte číslo účtu kam si želáte zaslať peniaze, v prípade, že si prajete vrátiť peniaze formou poštovej poukážky (spoplatnené), uveďte nám danú skutočnosť do formulára. Pripojte dátum a podpis.
  • Späť s tovarom nám zašlite aj doklad o kúpe. Bez predloženia dokladu o kúpe peniaze nemôžu byť vyplatené.
  • Tovar posielajte tak, aby sa pri preprave nepoškodil
  • Adresa pre doručenie Augeri- Comgate s.r.o. Nádražná 34, 900 28 Ivanka pri Dunaji
  • Tovar nezasielajte do sídla spoločnosti (komárnická 20, Bratislava) nemohol by byť prevzatý.

Adresa na vrátenie tovaru

Augeri- Comgate s.r.o.
Nádražná 34
900 28 Ivanka pri Dunaji

Suma, ktorá Vám bude vrátená nezahŕňa výšku už zaplateného poštovného. V prípade, že si prajete vrátiť peniaze späť formou poštovej poukážky, od sumy vráteného tovaru bude poplatok slovenskej pošty odrátaný a to:
Vrátená suma nepresahuje 30 EUR - Poplatok na Slovenskej pošte = 1€ Vrátená suma presahuje 30 EUR - Poplatok na Slovenskej pošte = 1,20 €.

Peniaze vám budú vrátené do 15 dní od odstúpenia od zmluvy.

Augeri nutraceuticals GOOD MANUFACTURING FOOD