Dodacie podmienky

Rýchle dodanie

Diskrétne doručenie

100% garancia

Možnosť osobného odberu

Ste z okolia Bratislavy alebo Senca a vyhovoval by vám viac osobný odber? Tovar si môžete vyzdvihnúť v našom centrálnom sklade. Osobné prevzatie je možné len na základe online objednávky. O tom, že bol tovar pripravený vás budeme informovať prostredníctvom SMS správy a emailom. Tovar je zvyčajne k dispozícii na osobný odber do niekoľkých hodín, najneskôr však do 48 hodín.

Adresa skladu na osobný odber:

isklad 180126/09
Augeri s.r.o.
Diaľničná cesta 5, Hala D, gate 35
903 01 Senec

Pondelok – Piatok 6:00 – 18:00

sklad

Osobný odber je možný iba na základe objednávky vopred! Tovar si prosím príďte vyzdvihnúť, až po výzve SMS správou alebo emailom.

Kuriérske a poštové doručenie

Tovar je zvyčajne odoslaný v deň objednania, najneskôr však do 48 hodín. Ak chcete, aby vám bol objednaný balíček BreastExtra+ doručený rýchlo, využite možnosť kuriérskej služby. Diskrétny balíček vám doručí kuriér na dobierku priamo do vašich rúk už na druhý deň od odoslania. Ak pre vás nie je podstatná rýchlosť doručenia, ale jeho cena, odporúčame vám dodanie poštou na dobierku. Pošta doručí diskrétny balíček do dvoch pracovných dní.

Zasielame aj do Českej republiky

Využite možnosť zaslania diskrétne zabalených tabletiek na zväčšenie poprsia BreastExtra+ aj do Českej Republiky. Je to veľmi jednoduché, tovar vám zašleme priamo z českého distribučného skladu poštou alebo kuriérom. Stačí si objednať v Českom e-shope

Cenník dopravy a spôsob platby

Ponuka platobných a prepravných metód sa môže meniť. Vždy aktuálna ponuka je uvedená v záverečných krokoch objednávkového procesu v tomto e-shope.

Ceny dopravy sú dotované, preto prosíme vážených zákazníkov aby objednaný tovar prevzali v stanovenej odbernej lehote.

Vrátenie tovaru a reklamácie

Garantujeme 100% spokojnosť, alebo vrátenie peňazí. To znamená, že ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojná, môžete ho poslať späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie do 14 dní od doručenia.

Na tovar sa vzťahuje 24 mesačná záruka. Na výživové doplnky sa vzťahuje záruka do konca expiračnej doby uvedenej na obale.

V zmysle ustanovenia § 7 zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) máte právo od zmluvy uzatvorenej na diaľku odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote vaše oznámenie o odstúpení od nákupu tovaru spolu s dokladom o kúpe doručený predávajúcemu.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť priložené k tovaru. Odstúpenie od zmluvy môže byť uskutočnené elektronickou formou komunikácie. Za odstúpenie od kúpnej zmluvy sa nepovažuje neprevzatie záväzne objednaného tovaru.

Postup pri odstúpení od zmluvy:

  • Tovar nám zašlite na adresu skladu, bez dobierky.
  • Priložte vyplnený formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy ktorý stiahnete po kliknutí na odkaz, alebo iný sprievodný list. Uveďte Vaše meno, adresu, uveďte číslo účtu kam si želáte zaslať peniaze. Pripojte dátum a podpis.
  • Späť s tovarom nám zašlite aj doklad o kúpe. Bez predloženia dokladu o kúpe peniaze nemôžu byť vyplatené.
  • Tovar posielajte tak, aby sa pri preprave nepoškodil.
  • Tovar nezasielajte do sídla spoločnosti! Tovar zasielajte na presnú adresu skladu.

Adresa skladu na vrátenie tovaru

isklad 180126/09
Augeri s.r.o.
Diaľničná cesta 5
903 01 Senec

Náklady na prepravu znáša kupujúci. Peniaze budú vrátené bezhotovostným bankovým prevodom, na bankový účet kupujúceho.

Peniaze budú kupujúcemu vrátené do 14 dní od odstúpenia od zmluvy. Pred vrátením kúpnej sumy je potrebné doručiť predmetný tovar späť predávajúcemu. Bez vrátenia tovaru nie je možné refundovať kúpnu cenu.

Vyberte si
Jeden z produktov BreastExtra+

BreastExtra kapsuly(30 cps)

BreastExtra kapsuly
(30 cps)

Od 14,90 €

Tabletky BreastExtra+ dokážu rozvinúť skrytú krásu a veľkosť Vašich pŕs.  Obsahujú širokú zmes vysoko účinných rastlinných extraktov. K dispozícii sú 30 a 90 kapsulové balenia a taktiež výhodné balíčky s ktorými ušetríte veľa peňazí.

BreastExtra kapsuly(90 cps)

BreastExtra kapsuly
(90 cps)

Od 43,90 €

Tabletky BreastExtra+ majú schopnosť podporiť prirodzenú krásu a zväčšiť objem Vašich pŕs. Ich formula zahŕňa špeciálnu kombináciu extraktov z bylín. Výrobok je dostupný v baleniach obsahujúcich 30 alebo 90 kapsúl. V ponuke sú výhodné balíčky s ktorými ušetríte.

BOOST Collagen(300 g)

BOOST Collagen
(300 g)

Od 47,90 €

Nový špeciálny BreastExtra BOOST Collagén bude tajnou zbraňou, ktorá Vám vloží do rúk moc nad veľkosťou Vášho poprsia. Spája výhody kolagénu a silných rastlinných extraktov, spôsobujúcich masívny rast a spevnenie pŕs a celkové zvýšenie kvality pokožky. Preskúmajte aj naše výhodné balíčky.