BreastExtra+® tabletky

Získajte nádherné a veľké prsia s tabletkami BreastExtra+®, ktoré patria medzi tie najlepšie riešenia, aké môžete mať

BreastExtra+® 30cps

BreastExtra 30 kapsúl

BreastExtra+® 30cps

14.90 

30 CPS na 1 týždeň

BreastExtra+® 90cps

BreastExtra 90 kapsúl

BreastExtra+® 90cps

43.70 

Ušetríte: 0.50 

90 CPS na 3 týždne

Najobľúbenejšie

BreastExtra+® 90+30cps ZDARMA!

BreastExtra balík 90+30 kapsúl ZDARMA

BreastExtra+® 90+30cps ZDARMA!

43.70 

Ušetríte: 14.90 

120 CPS na 1 mesiac

BreastExtra+® balík 390cps

BreastExtra+® balík 390cps

BreastExtra+® balík 390cps

128.00 

Ušetríte: 30.30 

390 CPS na 3 mesiace

BreastExtra - tabletky na zväčšenie pŕs

Hodnotenie 4.5

S tabletkami BreastExtra+® budú Vaše prsia krásne a veľké aj bez plastiky

Možno aj Vy poznáte ten pocit neistoty a nespokojnosti v súvislosti s krásou a bujnosťou Vášho poprsia. My ženy sme vnútorne silné a odolné bytosti. Túto našu skrytú krásu však túžime vyjadriť celému svetu aj navonok. Nie je to len o veľkosti prsníkov, ale o sebavedomí, pocite ženskej krásy a spokojnosti pri pohľade do zrkadla. Je čas na prekonávanie fyzických limitov! BreastExtra+® Vám dáva moc a kontrolu nad Vašou vlastnou krásou. Nechajte ostatných žasnúť, keď sa ich pohľady stretnú s Vašim poprsím. Pre extra výrazné výsledky, môžete kombinovať s BOOST krémom.

Čo by ste povedali, ak by ste mohli mať:
✓ až jednu veľkosť košíčkov naviac?
✓ dokonalý tvar a pevnosť pŕs?
✓ omnoho intenzívnejšiu príťažlivosť?
✓ sebavedomie a chuť zvládnuť čokoľvek?

Tabletky BreastExtra+® nie sú pre každého. Sú vhodné len pre ženy, ktoré túžia mať dokonale príťažlivé prsia a sú ochotné pre tento cieľ niečo spraviť.

Zväčšenie poprsia

Spevnenie poprsia

Spoľahlivý efekt

Farmaceutická kvalita

Registrované ako výživový doplnok

tabletky na zväčšenie pŕs BreastExtra+

Ako je možné, že to funguje!?

Tabletky BreastExtra+® dokážu rozvinúť skrytú krásu a veľkosť Vašich pŕs.  Obsahujú širokú zmes rastlinných extraktov, obohatených o kolagén. Tieto látky sa svojím chemickým zložením podobajú na ženské hormóny a laicky sa nazývajú aj ako fytoestrogény. Zvýšená prítomnosť týchto molekúl v organizme, spôsobuje rozvoj prsných tkanív a presuny existujúceho tukového tkaniva tak, aby sa zvýraznili druhotné ženské pohlavné znaky. K tým patria nádherné príťažlivé prsia a zaoblený zadoček.  

V tele sa spúšťajú mechanizmy, ktoré sa dajú vzdialene prirovnať ku procesom pohlavného dozrievania v puberte. Ak v mladosti Vaše prsia nezískali želaný tvar alebo veľkosť, vďaka BreastExtra+® im môžete dať druhú šancu.

Sme na trhu už dlhšie ako 10 rokov a za tú dobu sme pomohli viac ako 10 000 ženám získať prsia, po ktorých túžili. Prečo by sme nepomohli aj Vám?

BreastExtra+® patrí k najsilnejším voľnopredajným tabletkám na zväčšenie a skrášlenie poprsia. Doprajte si to najlepšie!

BreastExtra+® dávkovanie a zloženie

 • Užívať 2 kapsuly ráno a večer
 • Dávky nevynechávajte
 • Prvé výsledky budete cítiť už po 2 týždňoch
 • Užívajte 3 mesiace
 • Radujte sa z nádherných a veľkých pŕs!

POZOR! BreastExtra+® je koncentrovaný výživový doplnok. Preto nikdy neprekračujte maximálnu dennú dávku (4 kapsule).

BreastExtra - tabletky naturálne, silné

Obsah účinných látok

Zložka Obsah v *DD
Jam čínsky 320 mg
Fenikel 280 mg
Senovka grécka 240 mg
Angelika čínska 240 mg
Sójové izoflavóny 180 mg
Serenoa plazivá 160 mg
Hydrolyzovaný kolagén 60 mg

*DD = denná dávka

1
Extrakt

Jam čínsky

Extrakt z Jamu čínskeho vo farmaceutickej kvalite a vysokej koncentrácii 1:10, obsahuje až 16% štandardizovaný podiel účinného Diosgenínu. Wild Yam (Jam čínsky)  je rastlina, ktorá prispieva k rovnováhe ženských pohlavných hormónov. Pre svoju schopnosť dodávať telu fytoestrogény sa používala už v starej čínskej medicíne. Navyše podporuje prekrvenie, čím dochádza k zlepšeniu prenosu živín do pŕs. Jam čínsky podporuje činnosť žliaz s vnútornou sekréciou a pomáha zvýšiť hladinu látok, potrebných na výrazný rast poprsia. Každá kapsula výživového doplnku BreastExtra+® je napumpovaná účinnými látkami z tejto vzácnej byliny.

2
Extrakt

Fenikel

Farmaceutický výťažok z koreňa rastliny Angelica sinensis (Angelika čínska) vo vysokej koncentrácii 1:10. Angelika čínska stimuluje produkciu estrogénu a normalizuje ženský reprodukčný a hormonálny systém. Obsahuje niekoľko dôležitých látok, ktoré pomáhajú pri problémoch spojených s menštruáciou a s menopauzou. Vďaka tomu, že dokáže výrazne ovplyvniť produkciu estrogénu, v spolupráci s ostatnými zložkami mocného preparátu BreastExtra+® usilovne pracuje na raste a skrášlení Vašich pŕs.

3
Extrakt

Serenoa plazivá

Extrakt z plodov palmy Serenoi plazivej vo vysokej farmaceutickej kvalite a koncentrácii 1:10. Plod tejto palmy obsahuje účinné látky, ktoré pomáhajú pri udržiavaní správnej hladiny hormónov v organizme, čo je nevyhnutné pre ideálny vývoj a rast poprsia. Taktiež pozitívne ovplyvňujú činnosť reprodukčných orgánov a vďaka obsahu prolaktínu zvyšuje frekvenciu delenia buniek v prsných žľazách, čím napomáha ich zväčšeniu. Zaujímavosťou je, že účinkuje aj ako afrodiziakum a má priaznivé účinky na psychiku. Výživový doplnok BreastExtra+® je významným zdrojom účinných látok z tejto rastliny pre Vaše nádherné zaguľatené prsia.

4
Extrakt

Senovka grécka

Vysoko kvalitný štandardizovaný extrakt zo semien Senovky gréckej v koncentrácii 1:10. Fenugreek (alebo Senovka grécka) je výdatným zdrojom fytoestrogénov, flavonoidov a saponínov. Výťažky z tejto rastliny sú známe svojou schopnosťou stimulovať tvorbu materského mlieka u dojčiacich žien. Je však známa najmä tým, že podporuje rast prsníkov. Takisto podporuje aj metabolizmus tukov, a tak udržuje vašu štíhlu líniu. Vďaka BreastExtra+® získate každý deň správnu dávku tohto extraktu.

5
Proteín

Kolagén

Hydrolyzovaný kolagén s dobrou biologickou dostupnosťou. Kolagén tvorí až 75 % tkaniva pokožky. Už po 25. roku života sa obsah kolagénu v pokožke znižuje každoročne o 1,5 %. Tento pokles sa najčastejšie začne prejavovať tam, kde je pokožka najjemnejšia, teda na poprsí. Dopĺňanie kolagénu je preto potrebné pre zachovanie zdravej, pružnej a hebkej pokožky. S užívaním BreastExtra+® získate doplnkový zdroj kolagénu, pre krásu Vašich pŕs.

6
Extrakt

Sójové izoflavonoidy

Extrakt zo sójového bôbu s až 40% štandardizovaným podielom flavonoidov v extra vysokej kvalite. Sójové izoflavonoidy sú najvýznamnejšie fytoestrogény. Potláčajú nežiaduce estrogénové aktivity, vďaka čomu sa podieľajú na znižovaní výskytu nádorov, súvisiacich s hladinou vlastného estrogénu (rakovina prsníka, rakovina maternice). Viažu sa vo veľkej miere na estrogénové receptory priamo v tkanivách pŕs, čím pomáhajú ich rastu a spevneniu. Vo výživovom doplnku BreastExtra+® sa nachádza také množstvo flavonoidov, ktoré vám zaručí najlepší efekt a krásu Vašich pŕs.

Porovnajte si tabletky BreastExtra+®
s iným podobným výrobkom

Nenechajte sa nalákať na menej kvalitné výživové doplnky s nižším obsahom alebo rozmanitosťou rastlinných extraktov, ktoré Vám nedokážu zaručiť želané výsledky. Po ich odskúšaní môže nasledovať sklamanie a zbytočne vyhodené peniaze. Ušetrite si tieto nepríjemnosti a vsaďte na istotu s použitím produktov BreastExtra+®

BreastExtra+ 30cps

Cena od 14.90 
BreastExtra+ 30cps
 • Férová cena
 • Farmaceutická kvalita účinných látok
 • Štandardizovaný obsah účinných látok
 • Vysoko koncentrovaný
 • Silný a spoľahlivý efekt
 • Bezpečný a registrovaný úradmi
 • Certifikácia čistoty a neškodnosti
 • Spoľahlivý a zodpovedný prístup

Podobný produkt

Cena od 19,90 €
Podobný produkt
 • Trochu drahšie
 • Bežná potravinárska kvalita
 • Obsah účinných látok sa môže líšiť
 • Koncentráciu výrobca neuvádza
 • Efekt je otázny
 • Nedá sa overiť bezpečnosť
 • Čistota sa nedá overiť
 • Hrozba sklamania a frustrácie
floating-leaf
floating-leaf

Najčastejšie otázky
o tobolkách BreastExtra+®

Ako sa tabletky uźívajú?

Užívajte 2 x denne 2 tablety, začiatkom druhej polovice menštruačného cyklu (zhruba 10 dní po tom ako vám skončila posledná menštruácia). Je dôležité aby ste prípravok dávkovali poctivo a pravidelne. Ďalej sa odporúča ľahké masírovanie prsníkov dva krát denne po 5 min, najmenej však raz za deň. Pre trvalý maximálny a trvalý efekt odporúčame užívať 9-11 týždňov. Viac o tom, ako BreastExtra+® užívať pre maximálne výsledky

Mám prípravok používať aj počas menštruácie?

Áno, ako už ste začali s užívaním, nikdy ho neprerušujte. A to ani pri menštruácií. Pre výrazné výsledky je dôležité dodržať pravidelné dávkovanie. Viac o užívaní BreastExtra+®

Priberiem tuk, ak budem tabletky užívať?

Nie, tento prípravok na zväčšenie poprsia nefunguje na báze zvyšovania podielu telesného tuku. Nemusíte sa pre to báť o vaše štíhle krivky. Viac o priberaní a BreastExtra+®

Ako to funguje?

Prípravok obsahuje fytohormóny angelica sinensis, wild yam, black cohosh, fenugreek, damiana a ďalšie látky, pôsobiace ako prírodná náhrada estrogénov, stimulujú organizmus ženy k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs. Na rozdiel od klasickej hormonálnej terapie pôsobí zároveň pri prevencii výskytu nádorov závislých od hladiny estrogénov (nádory prsníkov, vaječníkov). Viac o tom, ako zväčšiť prsia s BreastExtra+®

Funguje prípravok BreastExtra+® rýchlo?

Áno. Výsledky sú výnimočne rýchle. Už po desiatich dňoch užívania budú badateľné výsledky. Prsia budú pevnejšie a plnšie. Po niekoľkých týždňoch už budú zmeny naozaj významné. Prejavia sa napríklad aj na veľkosti podprsenky ktorú budete nosiť. Viac o tom, ako rýchlo funguje BreastExtra+®

Užívam antikoncepciu, existujú nejaké kontraindikácie pre užívanie prípravku BreastEXTRA+®?

Žiadne kontraindikácie pre užívanie prípravkov BreastEXTRA+® neexistujú, nakoľko sa jedná o prípravoky čisto prírodného zloženia. Napriek tomu sa však neodporúča užívať prípravok počas tehotenstva a dojčenia, aj keď ani v tomto období nie sú zistené žiadne nežiadúce účinky. Viac o kontraindikáciách s antikoncepciou

Existujé minimálny vek pre nákup BreastEXTRA+®?

Áno, minimálny vek pre užívanie je 18 rokov. Do tohoto obdobia totiž ešte nie je ukončený vývoj mladej ženy a prsia ešte rastú. Viac o minimálnom veku

Kde sa dajú balíčky BreastEXTRA+® zakúpiť?

Prípravok BreastEXTRA+® je distribuovaný do lekární a špecializovaných predajní, nakoľko chceme byť čo najbližšie naši zákazníkom. Neváhajte a využite pohodlný a bezpečný nákup produktov BreastExtra+® vo vašej lekárni! Viac o BreastExtra+® v lekárni.

Ako mi bude tovar dodaný?

Môžte si vybrať z troch možností doručenia tovar. Zaslanie poštou na dobierku (diskrétny balíček vám donesie poštár alebo si ho vyzdvihnete na pošte- platíte až pri prevzatí tovaru). Zaslanie kuriérskou spoločnosťou (diskrétny balíček vám donesie kuriér ktorý vás pred doručením kontaktuje- platíte až pri prevzatí tovaru). Osobný odber v sklade na Hrachovej 2 v Bratislave kde môžte platiť hotovosťou. Prečítajte si aj dodacie podmienky

Bude mi tovar dodaný diskrétne?

Áno, môžete sa spoľahnúť. Váš tovar bude odoslaný v diskrétnom balení, ktoré ho bude chrániť pred poškodením a zároveň pred zrakmi zvedavcov. Viac o diskrétnom doručení

Mám právo tovar vrátiť ak sa mi nebude páčiť?

Garantujeme 100% spokojnosť, alebo vrátenie peňazí. To znamená, že ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojná, môžete ho poslať späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie. Viac informácií o tom ako tovar vrátiť nájdete v sekcii „reklamácia

Recenzie na tabletky
Ako sú ľudia spokojní?

Zuzana 32 rokov

Chcela som ísť na plastiku. Mám totiž(mala som) dosť nesúmernú postavu… Široké boky a úzky hrudník. Na facebooku som objavila reklamu na BreastEXTRA plus a rozhodla som sa to vyskúšať. Oži alebo umri… Keď sa to nepodarí pôjdem pod nôž..Na moje prekvapenie a aj šťastie (operácie sa strašne bojím) to zafungovalo. Prsa mám dnes o dve čísla väčšie! To by som v živote neverila že sa to dá dosiahnuť tabletkami ak by som to sama neskúsila.

Viki 22 rokov

Môj partner mi raz povedal, že či si nechcem dať zväčšiť prsia. Najprv som mu chudákovi vynadala, či sa mu nepáčim alebo ako si to predstavuje??? Ale keď som vychladla porozmýšľala som nad tým a zistila som že v skutočnosti aj mňa moje malé ploché prsia dosť hnevajú… Úplne náhodou som narazila na vašu stránku a musím povedať, že som milo prekvapená!

Pred
Po

Linda 38 rokov

Pred tým ako som začala brať vaše tabletky, mala som veľmi ploché prsia. To sa ale zmenilo po pár týždňoch užívania BreastExtra+ už sú to dva roky a ja sa stále cítim perfektne

Maria 19 rokov

Tento prípravok mi doporučila kamarádka. Keď si ho kúpila smiala som sa jej a vystríhala som ju, aby nekupovala také somariny. Ale keď jej prsia začali nadobúdať pozoruhodný objem, musím sa priznať že som ostala zahambená. Keďže aj ja som zdedila hrudník po otcovi, rozhodla som sa to vyskúšať. Som naozaj spokojná. Moje prsia sú teraz oveľa výraznejšie a pevnejšie a dokonca som si našla priateľa. Neviem či je to tým že mám teraz väčšie prsia ale je to jedno. On hovorí že ich mám krásne 🙂

Aneta 39 rokov

Bola som prekvapená ako rýchlo na mňa začali BreastEXTRA pôsobiť. Už druhý týždeň používania som videla ako sa moje prsia začínajú meniť k lepšiemu. Na dotyk boli pevnejšie, tuhšie a zdalo sa že aj povyrástli… Po ukončení kúry mám prsia skoro ako keď som bola tehotná. Som veľmi spokojná s produktom aj s výsledkami

Pred
Po

Soňa 29 rokov

BreastExtra som užívala približne 13 týždňov. Spočiatku sa vôbec nič nedialo. Myslela som že už to nemá cenu a chcela som aby mi vrátili peniaze. Keď som vám telefonovala, odporučili ste mi aby som ešte vydržala, vraj to môže trvať dlhšie kým sa dostavia výsledky. Po takmer 4 týždňoch sa skutočne začali objavovať prvé viditeľné zmeny. Od vtedy mi prsia už len rástli, ako je vidno aj na priložených fotografiách. Som rada že ste ma presvedčili, inak by som bola s užívaním tabletiek skončila a bola by som sklamaná.

Pred
Po

Kristína 23 rokov

Dobrý deň, neviem či vaše tabletky účinkujú takto silno na každého alebo ja som špeciálny prípad. Začala som ich užívať prsne podľa odporúčaní, v druhej polovici môjho cyklu. Po týždni užívania som začala cítiť v prsiach slabé mravčenie a neskôr to prerástlo až v bolesti, zčoho som bola z počiatku vydesená, ale vedela som že to súvisí s rastom mojich pŕs. tie bolesti časom ustali. Pozrite ako vyzerajú moje prsia po troch mesiacoch. Úplne ako keby som si dala spraviť silikóny.

Lenka 33 rokov

Volám sa Lenka mám 33r. po mnohých skúsenostiach s tabletkami na zväčšenie a vyplnenie prsníkov môžem s čistým svedomím povedať že mi to pomohlo a som spokojná, zväčšenie o 2cm za 100 tabliet Breast Extra plus.Musím povedať že tabletky som užívala poctivo 1x ráno 1x večer + masáž prsníkov. Od prvej tabletky som si merala pás 1x do týždňa, výsledky sú preto nenapadnuteľné z mojej strany.

Pred
Po

Fila 55 rokov

Vek a dve deti sa na mojich prsiach patrične podpísali. Precitla som až po prekonaní menopauzy, kedy som zistila že mi ostali už len dva ploché predmety vzdialene pripomínajúce prsia.Keďže operáciu som nepripúšťala, skúsila som tieto tabletky. Výsledky sú ohromujúce.

Miny 29 rokov

So svojimi prsiami som bola vždy spokojná,chcela som ale zistiť zo zvedavosti či to naozaj funguje.Nakoniec som si tabletky objednala no ani som ich len neotvorila,keďže som stále nikde nezistila či môžu mať aj negatívne účinky na nejaký orgán v mojom tele.Stále a samé pozitívne recenzie ma ale donútili napísať aj niečo z môjho pohľadu aby som zistila či aj takýto tip mojej recenzie bude na stránke uverejnený..

Monika 34 rokov

Tablety uzivam od marca 2018, po 4-6 tyzdnoch som zbadala prve vysledky prsia su o cislo vacsie plnsie, zacalo si to vsimat aj moje okolie, kamaratky, bez toho aby som im povedala ze uzivam tieto tabletky som uz nieolo rat pocula “ pocuj nenarastli ti prsia?“ 🙂

Chiara 40 rokov

Už po týždni užívania, som cítila spevnenie i mierne zväčšenie prs…no veľmi mi začali vypadávať vlasy. Je možné, že to nemá žiadnu súvislosť a je to len hormonálna reakcia na ukončené dojčenie. Môžem súčasne užívať Quinoral – vitamíny proti vypadavaniu vlasov a Breastextra?

Vanda 20 rokov

breast extra som spokojna som tri roky po kojeni ale prsia som nemala ani v puberte sa preto tam tie zmeny pozorujem ľutujem len že som si nezakupila na 3 mesiace len na dva týždne ale objedná si určite znova

Anna xx rokov

Dobrý deň, ja si objednávam pravidelne u vás megaprsia a ďakujem pomáha to mám ich väčšie a som spokojná

Maria 24 rokov

Kúpila som si 90 ks balenie týchto tabletiek, s tým, že ak budem spokojná kúpim si ešte ďalšie, aby som uživala tabletky pravidelne aspon 3 mesiace.Bohužial neviem či patrím k tej skupine žien, na ktoré nemaju breast extra + žiadny učínok, ale žiadna zmena sa nekonala. Nielen že mi to prsia vôbec nezväčšilo, nevidim ani nijake výrazne spevnenie.Ak by som už chcela nájsť nejaké pozitívum tak je to pružnejšia, hladšia pokožka, čo ale pripisujem pravidelnej masáži s použitím oleja. Takže za mňa to boli zbytočne vyhodené peniaze 🙁

Certifikáty BreastExtra+®
Bezpečnosť a účinnosť je pre nás prvoradá

Výživové doplnoky BreastExtra+ sú bezpečné a účinné. Všetko si môžete skontrolovať sami. Po kliknutí na tlačidlo nižšie sa zobrazí certifikát, ktorí si môžete sami preveriť.

Vysoká
kvalita čistota a zodpovednosť

visoka kvalita

To najlepšie, čo je možné vyrobiť

Pri vývoji výživového doplnku BreastExtra+® sme sa zamerali na to, aby sme Vám priniesli najlepší produkt, aký je s použitím najmodernejších technológií možné vyrobiť. Každá kapsula tohto vzácneho preparátu je naplnená správnym pomerom účinných látok vo vysokej koncentrácii.

uvzsr

Sme pod kontrolou

Všetky naše produkty sú pod dohľadom Úradu verejného zdravotníctva SR a prísne laboratórne testované na neprítomnosť chemických a biologických kontaminantov. Môžete si byť istý, že robíte to najlepšie pre Vaše telo.

boobs

Chceme byť protiváhou

Našou filozofiou je zodpovedný prístup k ľudskému telu. Vytvárame triezvu protiváhu k rozmachu prsnej plastickej chirurgie. Ponúkame neinvazívnu a elegantnú alternatívu bez ihiel, skalpelov a operačných sál. Už dlhšie ako 10 rokov chránime prsia žien pred trvalými následkami estetickej chirurgie. Sme tu ako prvá voľba, ktorú by mala každá žena zvážiť, pred nezvratným, život meniacim, rozhodnutím – podstúpiť plastiku. Pred skalpelom sme zachránili už státisíce pŕs po celej strednej Európe. Prečo by sme nezachránili aj tie Vaše?

Chránime vaše súkromie

Prsia sú pre mnohé z nás intímnou záležitosťou a my vieme, že si možno neželáte, aby sa cudzie osoby dozvedeli o povahe produktov, ktoré si u nás objednávate. Z toho dôvodu dbáme na Vaše súkromie a zásielky neoznačujeme žiadnou reklamou, ktorá by akýmkoľvek spôsobom napovedala o obsahu balíčku.

liga proti rakovine

Neignorujeme svet okolo nás

Zdravie žien a ich pŕs nám nie je ľahostajné. Veľmi dobre vieme, že sú medzi nami aj ženy, ktorým už nedokážeme pomôcť. Zaplatili totiž najkrutejšie daň. Svojim prsníkom museli povedať zbohom, v dôsledku rakoviny. Zármutok je obrovský, ale vo väčšine prípadov musí ísť život jednoducho ďalej. Aj preto sme pravidelnými podporovateľmi Ligy proti rakovine a Vy nám v tom každým nákupom pomáhate.

floating-leaf
floating-leaf

Vyberte si
jeden z výhodných balíčkov

BreastExtra+® 30cps

BreastExtra 30 kapsúl

BreastExtra+® 30cps

14.90 

30 CPS na 1 týždeň

Najobľúbenejšie

BreastExtra+® 90cps

BreastExtra 90 kapsúl

BreastExtra+® 90cps

43.70 

Ušetríte: 0.50 

90 CPS na 3 týždne

BreastExtra+® balík 390cps

BreastExtra+® balík 390cps

BreastExtra+® balík 390cps

128.00 

Ušetríte: 30.30 

390 CPS na 3 mesiace