Poradíme vám, ako pohodlne zväčšiť vaše prsia

Otázky a skúsenosti
Breast Extra poradňa

Na vaše otázky odpovedá tím odborníkov z Breast Extra Plus.

V prípade akćhkoľvek nejasností sa nás neváhajte opýtať. Radi vám poradíme a pomôžeme so správnym výberom.

odborníčky ktoré poradia ako zväčšiť prsia
list

Fajčenie v súbehu s užívaním tabletiek na zväčšenie pŕs nijak neovplyvňuje výsledky.

Všetky zásielky zasielame v diskrétnom nepriehľadnom balení bez reklám tak, aby bolo vaše súkromie chránené.

Gratulujeme k aktívnemu životnému štýlu! Ako iste viete, určité cviky môžu dopomôcť k vytvarovaniu poprsia. Cvičenie však nemá priamy vplyv na účinok prípravku, nakoľko funguje na báze aktivácie rozvoja prsných žliaz a tie sa negatívne ani inak cvičením ovplyvniť nedajú.
To znamená že si môžte kľudne udržať aktívny štýl života aj počas užívania prípravku.

Odporúčanie začať z užívaním v polovici menštruačného cyklu súvisí s prirodzenou hladinou hormónov v tele- vtedy je v tele optimálna úroveň hormónov na to, aby začal prípravok rýchlo účinkovať. Po tom ako začnete s užívaním, už ho neprerušujte.

Užívanie prípravku v súbehu s antikoncepciou nie je problém.

Prípravok je vyrobený na čisto prírodnej rastlinnej báze. Účinkuje tak, že podporuje vylučovane ženského hormónu- estrogénu a ďalších ktoré majú za následok zväčšenie prsných žliaz. Pre to sa nemusíte obávať nadmerného rastu chĺpkov a iných nepríjemností.

Nie je až tak dôležité či menštruáciu máte alebo nie. Dôležité je, či máte v poriadku vaječníky ktoré majú veľký význam pri tvorbe ženských hormónov. Ak máte zachovanú funkciu vaječníkov, prípravok vám určite pomôže zväčšiť a spevniť vaše poprsie.

Výsledky sú u drvivej väčšiny žien trvalé. Napriek tomu sa odporúča raz za pol roka spotrebovať jedno malé 30 tabletové balenie ako udržiavaciu dávku.

Nemusíte sa obávať že priberiete. Tento prípravok nefunguje na báze nabaľovania telesného tuku, ale účinkuje na prsné žľazy ktoré sa zväčšia a spevnia.

nemusíte sa ničoho obávať. Žiadne vedľajšie účinky neboli zistené pri testovaní a nikdy žiadne vedľajšie účinky ani neboli hlásené zo strany spotrebiteľa. Nejde o liek ale nutriceutikum ktoré je pre zdravie človeka prospešné a okrem iného pôsobí anti-karcinogénne.

Rozumné množstvo alkoholu v kombinácii s prípravkom na zväčšenie poprsia zvyčajne nie je problém. Nepreháňajte to však ;-) vaše telo potrebuje pokoj na to aby sa mohli prsia rýchlo rozvíjať.

Do Českej Republiky vám tovar bez problémov zašleme. Do Česka zasielame kuriérskou spoločnosťou Geis. Pri objednávke si prosím vyberte spôob dopravy "Dobierka CZ kuriér" Tento spôsob dopravy je spoplatnený čiastkou 5,90 EUR. Platbu za tovar vykonáte v hotovosti kuriérovy pri prevzatí diskrétneho balíčka.

Náš produkt bol vyvinutý najmä na zväčšenie prsníkov. Proces zväčšenia spočíva v prírastku tkaniva prsnej žľazy, ktorá spôsobuje aj tzv. "pevnosť prsníka". Tú ale ovplyvňuje aj miera rozvoja prsného svalstva. Ak máte naozaj veľmi veľké prsia a už nie ste ochotná prijať ďalšie zväčšenie, vyskúšajte cviky na spevnenie pŕs.

Prsia sa skladajú najmä z tkanív prsných žliaz a z tuku. Ak vaše telo schudne, určite sa vám o niečo zmenší aj poprsie. Náš prípravok však nezväčšuje prsia prírastkom tuku ale nadobudnutím väčšieho objemu prsnej žľazy. Preto ak výrazne schudnete, prsia sa vám síce o niečo zmenšia ale nie tak veľmi ako by sa vám zmenšili pred tým.

áte tri možnosti na doručenie tovaru. Osobný odber, kuriér a pošta. Pri osobnom odbere v našom sklade môžete platiť v hotovosti. Ostatné spôsob doručenia sú na dobierku. Vyberte si spôsob dodania tovaru ktorý vám najviac vyhovuje.

My odpovedáme

Máte ďalšie otázky? Neváhajte a napíšte nám do poradne. Kvalifikovaný personál vám obratom odpovie!

Správu sa nepodarilo odoslať