Ako zväčšiť prsia s výživovým doplnkom BreastExtra+?

4 jednoduché kroky na zväčšenie pŕs

Ak hľadáte odpoveď na otázku ako zväčšiť prsia, ste na správnom mieste. Vďaka výživovému doplnku BreastEXTRA+ môže byť zväčšenie pŕs otázkou štyroch jednoduchých krokov. Vyskúšajte ich aj vy a výsledok na seba nenechá dlho čakať.

užívanie tabletiek na zväčšenie pŕs

1. Začnite užívať výživový doplnok BreastEXTRA+

Ideálne na začiatku druhej polovice menštruačného cyklu začnite 2x denne užívať 2 tabletky BreastEXTRA+.  Po dvoch týždňoch užívania budú už zmeny na vašich prsiach zreteľné, prsia budú pevnejšie a pokožka bude na dotyk jemná a napnutá. To sú signály, že výživový doplnok začal účinkovať.

strava na podporu rastu pŕs

2. Jedzte potraviny s vysokou výživnou hodnotou

Na zväčšenie pŕs potrebuje vaše telo stavebné látky. Snažte sa preto jesť nutrične hodnotnú stravu . Ovocie, zelenina, obilniny a výdatný príjem bielkovín a proteínov v podobe mäsa a mliečnych výrobkov vám zaistia dostatočné množstvo "materiálu" potrebného na stavbu vašich nových veľkých pŕs.

odpočinok pre rast poprsia

3. Doprajte si odpočinok

Pretože rast pŕs prebieha najmä v kľudovom režime, veľa relaxujte a odpočívajte. Vyhýbajte sa stresovým faktorom a spite aspoň 8 hodín denne. Práve počas spánku sa telo regeneruje a aktívne zložky výživového doplnku BreastEXTRA+ vtedy pôsobia najsilnejšie. Vďaka tomu budete vidieť výsledky rýchlejšie.

ako zväčšiť prsia

4. Dodržujte plán

Mnohé ženy majú tendenciu prerušiť pravidelné užívanie tabletiek akonáhle sa dostavia prvé výsledky v podobe zväčšenia prsníkov. Napriek prvotnému nadšeniu však pokračujte v užívaní podľa plánu a doprajte si tak trvalo pekné prsia, vďaka ktorým budete sexi ako nikdy predtým.

Aby ste získali oslňujúce a trvalé výsledky, snažte sa užívať BreastEXTRA +plus pravidelne po dobu troch mesiacov. Objednajte si preto balíček Diamant so zvýhodnenou cenou a poštovným zadarmo.

BreastEXTRA+ prémiové tabletky
Akým spôsobom dochádza k zväčšeniu pŕs?

Počas obdobia puberty organizmus ženy začína produkovať pohlavné hormóny estrogény, ktoré napomáhajú vývoju prsnej žľazy. Množstvo ich produkcie ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs .

Rastlinné extrakty, ktoré sú súčasťou prípravku, sú odborníkmi považované za fytoestrogény – prírodné látky podobné hormónu estrogén, ktoré stimulujú organizmus ženy k produkcii tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs .

obrázok ako zväčšiť prsia
list list

Prírodné zložky pomôžu zväčšiť vaše prsia

Jam čínsky je rastlina, ktorá svojím účinky prispieva k rovnováhe ženských pohlavných hormónov. Používala sa už v starej čínskej medicíne pre svoju schopnosť dodávať telu fytoestrogény. Navyše podporuje prekrvenie v oblasti hrudníka, čím prichádza k zlepšeniu prenosu živín do pŕs. Jam čínsky podporuje činnosť žľazy s vnútornou sekrécie a pomáha zvýšiť hladinu látok potrebných na výrazný Rast prsiach.

Fenikel sa už po stáročia využíva ako sexuálny stimulant a afrodiziakum. Fenikel sa využíva ako prírodný prostriedok na úpravu hormonálnej rovnováhy. Môže navyše pomáhať pri bolestivej menštruácii a tiež pri bolestiach hlavy spojených s menštruáciou. Extrakt z tejto rastliny tiež normalizuje hladinu cukru v krvi a prináša celkový pocit telesnej pohody.

list

Angelika čínska stimuluje produkciu estrogénu a normalizuje ženský reprodukčný a hormonálny systém. Obsahuje niekoľko dôležitých látok, ktoré pomáhajú pri problémoch spojených s menštruáciou a taktiež s menopauzou. Vďaka tomu, že dokáže výrazne ovplyvniť produkciu estrogénu, v spolupráci s ostatnými zložkami účinne pôsobí pri zväčšení pŕs.

Serenoa plazivá je látka, ktorá pomáha pri udržiavaní optimálnej hladiny hormónov v organizme, čo je nevyhnutné pre ideálny vývoj a rast poprsia. Serenoa plazivá pozitívne ovplyvňuje činnosť reprodukčných orgánov a vďaka obsahu prolaktínu zvyšuje frekvenciu delenie buniek v prsných žľazách, čím napomáha ich zväčšeniu. Zaujímavosťou je, že účinkuje aj ako afrodiziakum a má priaznivé účinky na psychiku.

Fenugreek (alebo Senovka grécka) je výdatným zdrojom fytoestrogénov, flavonoidov a saponínov. Výťažky z tejto rastliny sú známe svojou schopnosťou stimulovať tvorbu materského mlieka u dojčiacich žien, ale najmä tým, že podporujú nárast prsníkov. Fenugreek podporuje metabolizmus tukov a tak udržuje vašu štíhlu líniu.

Kolagén tvorí až 75% tkaniva pokožky. Už po 25. roku života sa obsah kolagénu v pokožke znižuje každoročne o 1,5%. Tento pokles sa najčastejšie začne prejavovať tam, kde je pokožka najjemnejšia, teda na poprsí. Preto je dopĺňanie kolagénu potrebné pre zachovanie zdravej, pružnej a hebkej pokožky.

Sójové izoflavonoidy sú najvýznamnejšie fytoestrogény. Potláčajú nežiadúce estrogénové aktivity, vďaka čomu sa podieľajú na znižovaní výskytu nádorov súvisiacich s hladinou estrogénu (rakovina prsníka, rakovina maternice). Viažu sa vo veľkej miere na estrogénové receptory priamo v tkanivách pŕs, čím spôsobujú ich nárast a spevnenie.

Podrobnosti o výživovom doplnku BreastEXTRA

Zloženie v dennej dávke: Jam čínsky 320mg, Fenikel 280mg, Senovka grécka 240 mg, Angelika čínska 240 mg, Pastala rozprestretá 200mg, Sójové izoflavóny 180mg, Serenoa plazivá 160mg, Hydrolyzovaný kolagén (živočíšny) 60mg, Želatina, protihrudkujúca látka - stearan horečnatý. Hmotnosť netto: 16,3g (30CPS variant) alebo 48,9g (90CPS variant).

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule 2x denne zapiť dostatočným množstvom tekutín.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 35 ° C. Skladujte mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Výrobok obsahuje sóju! V prípade alergie na sóju nepoužívajte výživový doplnok BreastEXTRA.

rez prsnikom
  • 1. Svalové tkanivo hrudného koša
  • 2. Veľký prsný sval
  • 3. Prsná žľaza (tu pôsobia zložky BreastEXTRA +plus)
  • 4. Bradavka
  • 5. Dvorec bradavky
  • 6. Mliečne kanáliky
  • 7. Tukové tkanivo
  • 8. Pokožka
list
BreastEXTRA výhodné balíčky s rýchlou objednávkou

Vyberte si jeden z balíčkov

Alebo si pozrite naše referencie
garancia 100% vrátenia peňazí
tabletky skladom,
okamžité odolsanie
poštovné zdarma
nad 70 €
list