Ako zväčšiť prsia s BreastExtra+®?
4 jednoduché kroky

Zväčšenie pŕs je vďaka výživovým doplnkom BreastExtra+® otázkou 4 jednoduchých krokov. Vyskúšajte ich a výsledky sa onedlho dostavia samé.

Užívanie tabletky BreastExtra

1. Užívajte BreastExtra+® 

Ideálne je začať užívať doplnok v druhej polovici menštruačného cyklu (nie je podmienkou). BOOST Collagén sa užíva raz denne. Ak sa rozhodnete pre kapsuly, užívajte 2 kapsuly 2x denne. Už po 2 týždňoch užívania sa dostavia prvé viditeľné výsledky na vašom poprsí. Prvým signálom toho, že produkt začína účinkovať, sú pevnejšie prsia a jemná, napnutá pokožka poprsia.

strava na rast prsníkov

2. Jedzte dobré jedlo

Na zväčšenie pŕs potrebuje Vaše telo stavebné látky. Snažte sa preto uprednostňovať nutrične hodnotnú stravu, ako je ovocie, zelenina, obilniny a bielkoviny v podobe mäsa a mliečnych výrobkov. Práve nutrične hodnotná a vyvážená strava vám zaistia dostatočné množstvo živín a stavebného materiálu, potrebného na zväčšenie vášho krásneho poprsia.

spánok pre väčšie prsia

3. Relaxujte a odpočívajte

Doprajte si dostatok času pre seba. Práve oddych a odpočinok majú na rast pŕs veľký vplyv. Prsia rastú hlavne v noci, počas spánku. Vyhýbajte sa stresovým faktorom a spite aspoň 8 hodín denne. Počas spánku sa telo regeneruje a to je ideálny priestor, kedy sa aktívne zložky výživového doplnku uvoľňujú a pôsobia efektívnejšie.

užívajte si krajšie prsia

4. Udržiavajte rutinu

Mnohé ženy majú tendenciu prerušiť pravidelné užívanie výživových doplnkov BreastExtra+®, akonáhle sa dostavia prvé výsledky. Napriek prvotnému nadšeniu, však pokračujte v užívaní podľa plánu a nechajte účinné látky BreastExtra+® pracovať na kráse vašich pŕs. Doprajte si tak trvalo veľké prsia, vďaka ktorým budete sexi ako nikdy predtým.

Aby ste získali oslňujúce a trvalé výsledky, snažte sa užívať BreastExtra+® pravidelne bez prerušovania po dobu troch mesiacov. Objednajte si preto jeden z našich výhodných balíčkov s poštovným zdarma.

floating-leaf
floating-leaf
tabletky na zväčšenie pŕs BreastExtra+

Ako prsia rastú, menia sa a vylepšujú svoj tvar?

Počas obdobia puberty ženský organizmus začína produkovať pohlavné hormóny – estrogény, ktoré napomáhajú vývoju druhotných ženských pohlavných znakov, ako sú prsia, prsné žľazy, zaguľatený zadoček a oblé boky. Tieto hormóny sa viažu na receptory v tkanivách a tým riadia ich transformáciu. Množstvo i kvalita produkcie hormónov, ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs získaný počas dospievania.

Prsia však môžu byť aj v priebehu dospelosti namáhané (napríklad tehotenstvom a dojčením) a ich pôvodne pekný tvar a vzhľad sa niekedy zmení k horšiemu. Našťastie, toto všetko je možné vyriešiť.

Ak ste nemali šťastie a vaše prsia nevyzerajú, tak ako by ste si predstavovali, môžete to teraz ľahko zmeniť. Zistite aké sladké je vzbudzovať pozornosť mužov a závisť iných žien, aj bez podstúpenia bolestivej a drahej plastiky. Už žiadne uštipačné poznámky, odstávajúce podprsenky, alebo ignorácia zo strany atraktívnych mužov.

Koncentrované rastlinné extrakty, ktoré sú súčasťou výživových doplnkov BreastExtra+®, sú odborníkmi považované za fytoestrogény – prírodné látky, ktorých molekuly sú tvarovo podobné ženským hormónom. Vďaka tomu sa dokážu rovnako ako prirodzené ženské hormóny, viazať na receptory v tkanivách a riadiť tým rast a regeneráciu prsného tkaniva. Ich užívanie má za následok spevnenie, nárast a vytvarovanie pŕs, vo svojej najprirodzenejšej a najbezpečnejšej podobe.

Prírodné zložky
ktoré pomôžu zväčšiť a skrášliť vaše prsia

1
Jam čínsky

extrakt

Jam čínsky je rastlina, ktorá prispieva k rovnováhe ženských pohlavných hormónov. Pre svoju schopnosť dodávať telu fytoestrogény sa používala už v starej čínskej medicíne. Navyše podporuje prekrvenie v oblasti hrudníka, čím dochádza k zlepšeniu prenosu živín do pŕs. Jam čínsky podporuje činnosť žľazy s vnútornou sekréciou a napomáha zvýšiť hladinu látok potrebných na výrazný rast poprsia.

2
Fenikel

extrakt

Fenikel sa už po stáročia používa ako sexuálny stimulant a afrodiziakum. Takisto sa využíva ako prírodný prostriedok na úpravu hormonálnej rovnováhy. Navyše napomáha pri bolestivej menštruácii alebo pri bolestiach hlavy spojených s menštruáciou. Extrakt z tejto rastliny normalizuje hladinu cukru v krvi a prináša celkový pocit telesnej pohody.

3
Angelika čínska

extrakt

Angelika čínska stimuluje produkciu estrogénu a normalizuje ženský reprodukčný a hormonálny systém. Obsahuje niekoľko dôležitých látok, ktoré pomáhajú pri problémoch spojených s menštruáciou a s menopauzou. Vďaka tomu, že dokáže výrazne ovplyvniť produkciu estrogénu, v spolupráci s ostatnými zložkami účinne pôsobí pri zväčšení pŕs.

4
Serenoa plazivá

extrakt

Serenoa plazivá je látka, ktorá pomáha pri udržiavaní optimálnej hladiny hormónov v organizme, čo je nevyhnutné pre ideálny vývoj a rast poprsia. Pozitívne ovplyvňuje činnosť reprodukčných orgánov a vďaka obsahu prolaktínu zvyšuje frekvenciu delenia buniek v prsných žľazách, čím napomáha ich zväčšeniu. Zaujímavosťou je, že účinkuje aj ako afrodiziakum a má priaznivé účinky na psychiku.

5
Senovka grécka

extrakt

Fenugreek (alebo senovka grécka) je výdatným zdrojom fytoestrogénov, flavonoidov a saponínov. Výťažky z tejto rastliny sú známe svojou schopnosťou stimulovať tvorbu materského mlieka u dojčiacich žien, ale najmä tým, že podporujú rast prsníkov. Takisto podporuje aj metabolizmus tukov, a tak udržuje vašu štíhlu líniu.

6
Kolagén

výživná látka

Kolagén tvorí až 75 % tkaniva pokožky. Už po 25. roku života sa obsah kolagénu v pokožke znižuje každoročne o 1,5 %. Tento pokles sa najčastejšie začne prejavovať tam, kde je pokožka najjemnejšia, teda na poprsí. Dopĺňanie kolagénu je preto potrebné pre zachovanie zdravej, pružnej a hebkej pokožky.

7
Sójové izoflavonoidy

extrakt

Sójové izoflavonoidy sú najvýznamnejšie fytoestrogény. Potláčajú nežiaduce estrogénové aktivity, vďaka čomu sa podieľajú na znižovaní výskytu nádorov súvisiacich s hladinou estrogénu (rakovina prsníka, rakovina maternice). Viažu sa vo veľkej miere na estrogénové receptory priamo v tkanivách pŕs, čím spôsobujú ich rast a spevnenie.

Chcete mať tieto výhody?

 • Väčšie, pružnejšie a dokonale vytvarované prsia
 • Môcť nosiť také podprsenky a oblečenie, aké sa vám naozaj páčia
 • Získať vyššiu atraktivitu, ženskosť a záujem mužov
 • Spôsobiť WOW efekt, uznanie a obdiv vášho okolia
 • Vyhnúť sa drahej a bolestivej plastike pŕs

Ak ste odpovedali na viacero otázok kladne, nechajte BreastExtra+® pracovať na zdokonalení vašich pŕs. Pokračujte do e-shopu.

BOOST Collagen
Linda 38 rokov
Pred tým ako som začala brať vaše tabletky, mala som veľmi ploché prsia. To sa ale zmenilo po pár týždňoch užívania BreastExtra+ už sú to dva roky a ja sa stále cítim perfektne
Linda 38 rokov
Anna 39 rokov
Bola som prekvapená ako rýchlo na mňa začali BreastEXTRA pôsobiť. Už druhý týždeň používania som videla ako sa moje prsia začínajú meniť k lepšiemu. Na dotyk boli pevnejšie, tuhšie a zdalo sa že aj povyrástli… Po ukončení kúry mám prsia skoro ako keď som bola tehotná. Som veľmi spokojná s produktom aj s výsledkami
Anna 39 rokov
Sabina 25
Vás BOOST Collagen som začala užívať len nedávno a už cítim prvé výsledky. Som zvedavá aký bude efekt po troch mesiacoch. Zatiaľ to vyzerá sľubne.
Sabina 25
floating-leaf
floating-leaf

Prečo uprednostniť BreastExtra+®
pred inými produktami a napodobeninami?

BreastExtra+® 30cps

Cena od 14.90 
BreastExtra+® 30cps
 • Férová cena
 • Vysoká koncentrácia účinných látok
 • Silný a rýchli efekt
 • Registrovaný na UVZSR
 • Certifikát o bezpečnosti
 • Istota dobrého výsledku

Iný podobný produkt

Cena od 19.90 €
Iný podobný produkt
 • Vyššia cena
 • Málo účinných látok
 • Efekt sa dostavuje pomaly
 • Nemožno overiť či je registrovaný
 • Nie je overená jeho bezpečnosť
 • Riziko sklamania

Certifikáty BreastExtra+®
Bezpečnosť a účinnosť je pre nás prvoradá

Výživový doplnok BreastExtra+® je bezpečný a účinný produkt. Všetko si môžete skontrolovať sami. Po kliknutí na tlačidlo nižšie sa zobrazí certifikát, ktorí si môžete preštudovať.

Tieto médiá
sa o BreastExtra+® pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Vyberte jeden z produktov
BreastExtra+® a nechajte ho pracovať na kráse vašich pŕs

BreastExtra kapsuly(30 cps)

BreastExtra kapsuly
(30 cps)

Od 14,90 €

Tabletky BreastExtra+® dokážu rozvinúť skrytú krásu a veľkosť Vašich pŕs.  Obsahujú širokú zmes vysoko účinných rastlinných extraktov. K dispozícii sú 30 a 90 kapsulové balenia a taktiež výhodné balíčky s ktorými ušetríte veľa peňazí.

BreastExtra+® kapsuly(90 cps)

BreastExtra+® kapsuly
(90 cps)

Od 43,90 €

Tabletky BreastExtra+® majú schopnosť podporiť prirodzenú krásu a zväčšiť objem Vašich pŕs. Ich formula zahŕňa špeciálnu kombináciu extraktov z bylín. Výrobok je dostupný v baleniach obsahujúcich 30 alebo 90 kapsúl. V ponuke sú výhodné balíčky s ktorými ušetríte.

BOOST Collagen(300 g)

BOOST Collagen
(300 g)

Od 47,90 €

Nový špeciálny BreastExtra+® BOOST Collagén bude tajnou zbraňou, ktorá Vám vloží do rúk moc nad veľkosťou Vášho poprsia. Spája výhody kolagénu a silných rastlinných extraktov, spôsobujúcich masívny rast a spevnenie pŕs a celkové zvýšenie kvality pokožky. Preskúmajte aj naše výhodné balíčky.