BreastExtra+® BOOST Collagén

Revolučný kolagén so špeciálnymi prísadami, pre krásne veľké prsia a dokonale pevnú, žiarivú pokožku

BOOST Collagén 1x300g

BOOST Collagén 1x300g

BOOST Collagén 1x300g

47.90 

Na 1 mesiac

BOOST Collagén 2x300g

BOOST Collagén 2x300g

BOOST Collagén 2x300g

89.90 

Ušetríte: 5.90 

Na 2 mesiace

Najobľúbenejšie

BOOST Collagén 3x300g

BOOST Collagén 3x300g

BOOST Collagén 3x300g

129.90 

Ušetríte: 13.80 

Na 3 mesiace

BOOST Collagén 3+1 ZDARMA!

BOOST Collagén 3+1 ZDARMA!

BOOST Collagén 3+1 ZDARMA!

129.90 

Ušetríte: 61.70 

Na 4 mesiace

Boost collagen - kolagén na zväčšenie pŕs

Hodnotenie 4.5

S BOOST Collagénom budú Vaše prsia aj pokožka dokonalé

Prekvapte svet svojou krásou a sebaistotou! BreastExtra+® BOOST Collagén môže byť tajnou zbraňou, ktorá Vám vloží do rúk moc nad veľkosťou Vášho poprsia.  BOOST Collagén pomôže vyjadriť Vašu jedinečnosť a vnútornú krásu aj navonok. Nie je to len o veľkosti prsníkov, či dokonalosti pokožky. Ide o Vašu ženskosť, sebaistotu a spokojnosť tam vonku v reálnom svete. V betónovej džungli plnej nebezpečných šeliem. S BOOST Collagénom sa stanete šelmou aj vy. Pre extra výrazné výsledky, môžete kombinovať s BOOST krémom.

Čo by ste povedali, ak by ste mali:
✓ nádhernú pevnú a hebkú pleť?
✓ krásne veľké a pevné poprsie?
✓ dokonalý zadoček bez celulitídy?
✓ nádherné vlasy a pevné nechty?
✓ až jednu veľkosť košíčkov naviac?

Veľké a dokonalé prsia

Pevná a mladistvá pleť

Zadoček bez celulitídy

Krásne vlasy a nehty

Registrované ako výživový doplnok

Boost kolagén na krajšie prsia

Ako je možné, že to funguje!?

BreastExtra+® BOOST Collagén rozvíja veľkosť a krásu Vašich pŕs, aj celého tela. Tento špeciálny kolagén obsahuje pozoruhodne účinnú zmes vysoko kvalitných rastlinných extraktov, podporujúcich rast pŕs. Účinné látky obsiahnuté v týchto farmaceuticky čistých extraktoch, sa svojou chemickou formou podobajú ženským hormónom. Práve oni majú hlavný podiel na kráse ženského tela, vrátane veľkosti a tvaru poprsia, alebo zaoblenia zadočku. Ale iba toto,pre dokonalú krásu nestačí! 

S BOOST Collagénom si doprajete okrem fytoestrogénovej kúry aj poriadnu dávku kvalitných kolagénových peptidov, vitamínov a minerálov. Vďaka nim bude Vaša pokožka dokonale pevná a žiarivá. Už žiadna celulitída, ovisnutá koža, strie, ani nepekné vrásky. BOOST Collagén si so všetkým týmto hravo poradí.

BreastExtra+® BOOST Collagén sme vyvinuli špeciálne pre ženy, ktoré sa neuspokoja so slabými riešeniami a chcú získať skutočnú kontrolu nad svojou ženskosťou.

Unikátny kolagén, obohatený o špeciálne účinné látky, pre pevné veľké poprsie a dokonalú pokožku.

BOOST Collagén – dávkovanie a zloženie

 • Rozmiešajte jednu odmerku v pohári vody
 • Vypite lahodný jahodový drink
 • Sledujte a radujte sa z prvých výsledkov
 • Pokračujte v užívaní počas 3 mesiacov
 • Užívajte si obdiv a závistlivé pohľady ostatných

Mate v rukách silný produkt. Preto neprekračujte odporúčanú dennú dávku BOOST Collagénu – 1 odmerka (10g).

BOOST Collagen

Kolagén na zväčšenie pŕs

Obsah účinných látok

Účinná látka 1 odmerka RHP*
Kolagén PEPTAN B® 5 000 mg
Vitamín C 500 mg 625%
Angelika čínska extrakt 450 mg
Dioskórea huňatá extrakt 300 mg
Fenikel obyčajný 300 mg
Horčík Aquamin® 212 mg 57%
Senovka grécka extrakt 200 mg
Sójové izoflavonoidy 200 mg **
Zinok 20 mg 200%
Vitamín B7 100 mcg 200%

*RHP = referenčná hodnota príjmu
Zobraziť etiketu

1
Kolagén

PEPTAN B®

Špeciálny patentovaný kolagén PEPTAN B®. Kolagén tvorí až 75 % tkaniva pokožky. Už po 25. roku života sa obsah kolagénu v pokožke znižuje každoročne o 1,5 %. Tento pokles sa najčastejšie začne prejavovať tam, kde je pokožka najjemnejšia, teda na poprsí, tvári, stehnách a zadočku. Znížená kvalita a pevnosť pokožky potom otvára bránu pre vznik celulitídy, vrások a iných kozmetických vád. Správne doplnenie kolagénu pôsobí blahodárne na krásu pokožky. Okrem toho kolagén zvyšuje svalový tonus, pre správny vzhľad a držanie celého tela. Poďakujú  sa Vám aj Vaše kĺby šľachy, nechty a vlasy.  Užívaním Boost Collagénu si jednoducho nakloníte prírodu na svoju stranu.

2
Extrakt

Jam čínsky

Extrakt z Jamu čínskeho vo farmaceutickej kvalite s obsahom Diosgenínu obdivuhodnej sily. Wild Yam (Jam čínsky / Dioskórea huňatá)  je rastlina, ktorá prispieva k správnej hladine ženských pohlavných hormónov. Pre svoju schopnosť dodávať telu fytoestrogény sa používala už v starej čínskej medicíne. Navyše podporuje prekrvenie, čím dochádza k zlepšeniu prenosu živín do pŕs, pokožky a celého tela. Jam čínsky podporuje činnosť žliaz s vnútornou sekréciou a pomáha zvýšiť hladinu látok, potrebných pre zvýraznenie druhotných pohlavných znakov žien – teda poprsia bokov a zadočku. Každá dávka výživového doplnku BOOST Collagén je napumpovaná účinnými látkami z tejto vzácnej byliny, vďaka čomu neúnavne zvyšuje Vašu ženskú príťažlivosť.

3
Extrakt

Fenikel

Vysoko kvalitný extrakt zo semien Feniklu v správnej koncentrácii. Fenikel sa už po stáročia používa ako sexuálny stimulant a afrodiziakum. Takisto sa využíva ako prírodný prostriedok na podporu normálnej hormonálnej funkcie žien. Navyše pomáha pri bolestivej menštruácii alebo pri bolestiach hlavy, spojených s menštruáciou. Extrakt zo semien tejto rastliny normalizuje hladinu cukru v krvi a prináša celkový pocit telesnej pohody. BOOST Collagén je bohatým zdrojom všetkých účinných látok obsiahnutých v tejto mocnej rastline, aby bola Vaša cesta za dokonalou krásou, vystlaná červeným semišovým kobercom.

4
Extrakt

Angelika čínska

Farmaceutický výťažok z koreňa rastliny Angelica sinensis (Angelika čínska) vo vysokej koncentrácii. Angelika čínska stimuluje produkciu estrogénu a normalizuje ženský reprodukčný a hormonálny systém. Obsahuje niekoľko dôležitých látok, ktoré pomáhajú pri problémoch spojených s menštruáciou a s menopauzou. Vďaka tomu, že dokáže výrazne ovplyvniť produkciu estrogénu, v spolupráci s ostatnými zložkami mocného BOOST Collagénu usilovne pracuje na veľkosti Vašich pŕs a ženskosti celého Vášho tela.

5
Extrakt

Senovka grécka

Vysoko kvalitný štandardizovaný extrakt zo semien Senovky gréckej v správnej koncentrácii. Fenugreek (alebo Senovka grécka) je výdatným zdrojom fytoestrogénov, flavonoidov a saponínov. Výťažky z tejto rastliny sú známe svojou schopnosťou stimulovať tvorbu materského mlieka u dojčiacich žien. Okrem toho, niektoré výskumy potvrdzujú, že Senovka podporuje rast prsníkov. Navyše reguluje metabolizmus tukov, a zabezpečuje, aby boli tuky v tele správne rozložené. Vďaka BOOST Collagénu získate každý deň správnu dávku tohto špeciálneho a vzácneho extraktu.

6
Extrakt

Sójové izoflavonoidy

Extrakt zo sójového bôbu obsahuje vysoký podiel špeciálnych flavonoidov v perfektnej kvalite. Sójové izoflavonoidy sú najvýznamnejšie fytoestrogény. Niektoré výskumy naznačujú, že môžu potláčať nežiaduce estrogénové aktivity, vďaka čomu sa podieľajú na znižovaní výskytu nádorov súvisiacich s hladinou vlastného humánneho estrogénu (rakovina prsníka, rakovina maternice). Viažu sa vo veľkej miere na estrogénové receptory priamo v tkanivách, zodpovedných za druhotné pohlavné znaky žien. Tým pomáhajú rastu a spevneniu prsníkov a zaobleniu zadočku. Vo výživovom doplnku BOOST Collagén sa nachádza také množstvo flavonoidov, ktoré odhalí Vašu pravú ženskosť a krásu, o akej ste doposiaľ ani netušili.

7
Minerál

Horčík – Aquamin®

Vysoko kvalitný patentovaný a biologicky dostupný horčík Aquamin® je omnoho lepší ako bežne predávané formy magnézia, pretože sa lepšie vstrebáva do organizmu. Horčík je nevyhnutný pre správnu aktivitu hormonálneho systému. Tým podporuje účinky ostatných zložiek BOOST Collagénu. Navyše podporuje zdravie a pevnosť pokožky, ktorá je jedným z najdôležitejších aspektov ženskej krásy. Okrem toho podporuje mentálnu pohodu a kvalitný odpočinok, vrátane hlbokých fází NON-REM spánku, ktorý je nevyhnutný pre krásu pŕs aj celého tela. Telo sa predsa regeneruje počas noci a s tým súvisí aj rast poprsia.

8
Minerál

Zinok

Zinok je ďalší z minerálov, kľúčových pre krásu pokožky. Vo výživovom doplnku BreastExtra+® BOOST Collagén je obsiahnutý vo forme bisglycinátu oxidu zinku, ktorý má dokonalú biologickú dostupnosť a preto ho telo dokáže využiť lepšie, ako obyčajné formy zinku. Zinok je nevyhnutný pre rast buniek a tkanív v tele, čo je obzvlášť dôležité pre rozvoj krásy prsníkov a ďalších častí ženského tela. Spolu s horčíkom prispieva k správnej funkcii hormonálneho systému. Okrem toho podporuje krásu vlasov a nechtov. Z týchto dôvodov má v BOOST Collagéne nezastupiteľnú úlohu. 

9
Vitamín

C

Vitamín C, horčík a zinok majú vzájomnú interakciu a posilňujú navzájom svoje účinky. Vitamín C pomáha zvýšiť vstrebávanie horčíka a zinku v tele, čo zvyšuje ich účinnosť a dostupnosť pre organizmus. Vitamín C je silný antioxidant a preto zmierňuje účinky voľných radikálov na bunky. Navyše má imunizačné účinky a napomáha správnej funkcii endotelu – čo je vnútorná vrstva krvných ciev. BOOST Collagén je výdatným zdrojom vitamínu C, pre Vašu dokonalú krásu, zdravie a spokojnosť.

10
Vitamín

Biotín

Biotín je jeden z najdôležitejších vitamínov skupiny B, ktorý sa označuje aj ako vitamín B7. Je dôležitý pre krásnu a napnutú pokožku. Biotín hrá dôležitú úlohu v metabolizme tukov, bielkovín a sacharidov. Správny metabolizmus je dôležitý pre správne využívanie živín v tele a udržanie zdravej hmotnosti. Aj keď Biotín sám osebe nezväčšuje prsia, môže prispieť k udržaniu zdravého metabolizmu, čo má zásadný vplyv na celkovú telesnú kompozíciu a krásu. Užívaním BOOST Collagénu získate kompletnú odporúčanú dennú dávku tohto najkvalitnejšieho Biotínu.

Porovnajte si BOOST Collagén
s tabletkami na zväčšenie pŕs

Chcete vedieť aký je rozdiel medzi BreastExtra+® BOOST Collagénom a bežnými tabletkami na zväčšenie pŕs BreastExtra+®? Pozrite si porovnanie nižšie.

BOOST Collagén

Cena od 47.90 
BOOST Collagén
 • Vystačí na 30 dní užívania
 • Farmaceutická kvalita účinných látok
 • Silno podporuje rast a krásu pŕs
 • Certifikácia čistoty a neškodnosti
 • Spoľahlivý a zodpovedný prístup
 • Vysoký vplyv na pevnosť kože
 • Vysoký vplyv na hebkosť a žiarivosť kože
 • Pozitívny vplyv na celulitídu
 • Podporuje krásu vlasov a silu nechtov
 • Užíva sa raz denne

BreastExtra+® 90cps

Cena od 43.70 
BreastExtra+® 90cps
 • Vystačí na 30 dní užívania
 • Farmaceutická kvalita účinných látok
 • Silno podporuje rast a krásu pŕs
 • Certifikácia čistoty a neškodnosti
 • Spoľahlivý a zodpovedný prístup
 • Nižší vplyv na pevnosť kože
 • Nižší vplyv na hebkosť a žiarivosť kože
 • Neovplyvňuje celulitídu
 • Nepodporuje krásu vlasov a silu nechtov
 • Užíva sa 2x denne
floating-leaf
floating-leaf

Najčastejšie otázky
ohľadom BreastExtra+® BOOST Collagénu

Ako pôsobia fitoestrogény v produkte BreastExtra+® BOOST Collagén na zväčšenie poprsia?

Fitoestrogény sú prírodné zlúčeniny, ktoré majú podobnú chemickú štruktúru a funkciu ako estrogény a môžu pôsobiť na zväčšenie prsníkov, stimuláciou rastových procesov v tkanivách.

Je BreastExtra+® BOOST Collagén účinný aj pre ženy s veľmi malými prsiami?

Áno, BreastExtra BOOST Collagén môže byť účinný pre ženy s rôznymi veľkosťami prsníkov, pretože jeho účinky sú zamerané na podporu zväčšenia prsníkov bez ohľadu na výchozí stav.

Ako dlho trvá, kým uvidím výsledky pri užívaní BreastExtra+® BOOST Collagénu?

Individuálne výsledky sa môžu líšiť, ale mnohé ženy začínajú pozorovať prvotné výsledky v priebehu dvoch týždňov pravidelného užívania.

Je bezpečné užívať BreastExtra+® BOOST Collagén s inými liekmi alebo výživovými doplnkami?

V prípade používania akýchkoľvek liekov, pri ktorých máte podozrenie, že by mohli interagovať s BreastExtra+® BOOST Collagénom, odporúčame ich kombináciu konzultovať s lekárom alebo lekárnikom.

Aké sú vedľajšie účinky užívania BreastExtra BOOST Collagénu?

BreastExtra+® BOOST Collagén je zvyčajne dobre tolerovaný a nemá vedľajšie účinky.

Koľkokrát denne a ako dlho by som mala užívať BreastExtra+® BOOST Collagén, aby som dosiahla požadované výsledky?

Rozmiešajte jednu odmerku (10g prášku) v 200 ml studenej vody a vypite. Užívajte 1x denne, ideálne ráno alebo si stanovte inú stabilnú dennú dobu. Dávajte pozor, aby ste nevynechali ani jednu dennú dávku. To by mohlo negatívne ovplyvniť dosiahnuté výsledky. Prvé výsledky spozorujete približne po dvoch týždňoch. Táto doba sa môže líšiť. BreastExtra+® BOOST Collagén užívajte po dobu 3 mesiacov. Najvýraznejší efekt sa dosahuje v tretej tretine odporúčanej doby užívania. Majte strpenie a z výsledku budete nadšená.

Môžem užívať BreastExtra+® BOOST Collagén počas tehotenstva alebo dojčenia?

V prípade tehotenstva alebo dojčenia neužívajte BOOST Collagén

Ako dlho trvá, kým sa dostanem k produktu po objednaní?

Väčšina objednávok je spracovaných na druhý deň po objednaní. Doba dodania potom závisí od Vami vybraného prepravcu a krajiny doručenia. Zvyčajne sa však pohybuje od jedného do piatich pracovných dní.

Je BreastExtra+® BOOST Collagén prírodný produkt?

Áno, BreastExtra+® BOOST Collagén obsahuje prírodné zložky vrátane kolagénu, vitamínov minerálov a fitoestrogénov, ktorých presná špecifikácia je uvedená na obale produktu a aj na internetovej stránke www.breastextra.sk.

Je BreastExtra+® BOOST Collagén vhodný aj pre ženy v staršom veku?

Áno, BreastExtra BOOST Collagén je vhodný pre ženy všetkých vekových kategórií, vrátane žien v staršom veku, ktoré majú záujem o nádherné veľké pevné prsia a dokonale pevnú a hebkú pleť, krásne vlasy a pevné nechty.

Môže BreastExtra+® BOOST Collagén pomôcť s vyhladením vrások a celulitídy?

BreastExtra+® BOOST Collagén sa zameriava na zväčšenie prsníkov a dosiahnutie nádhernej dokonalej pokožky. Preto je ideálny aj na vyhladenie vrások a celulitídy.

Máte nejaké skúsenosti alebo recenzie od iných zákazníčok, ktoré už užívali BreastExtra BOOST Collagén?

Áno, viacero našich zákazníčok nám poskytlo pozitívne recenzie a skúsenosti s používaním BreastExtra+® BOOST Collagénu. Môžete sa pozrieť na našu webovú stránku, kde nájdete skúsenosti a hodnotenia od našich spokojných zákazníčok.

Je BreastExtra+® BOOST Collagén dostupný na predpis alebo ho môžem kúpiť bez predpisu?

BreastExtra+® BOOST Collagén je registrovaný ako výživový doplnok, ktorý je dostupný bez predpisu. Môžete si ho zakúpiť priamo u nás na našej webovej stránke alebo v niektorých lekárňach a autorizovaných predajcov.

Ako dlho môžem užívať BreastExtra+® BOOST Collagén? Musím si robiť prestávky?

Odpoveď: Ak chcete dosiahnuť maximálny efekt a dokonalé výsledky, BreastExtra+® BOOST Collagén je vhodné užívať pravidelne a bez prestávok po dobu troch mesiacov.

Recenzie na produkty BreastExtra+®
Ako sú ľudia spokojní?

Zuzana 32 rokov

Chcela som ísť na plastiku. Mám totiž(mala som) dosť nesúmernú postavu… Široké boky a úzky hrudník. Na facebooku som objavila reklamu na BreastEXTRA plus a rozhodla som sa to vyskúšať. Oži alebo umri… Keď sa to nepodarí pôjdem pod nôž..Na moje prekvapenie a aj šťastie (operácie sa strašne bojím) to zafungovalo. Prsa mám dnes o dve čísla väčšie! To by som v živote neverila že sa to dá dosiahnuť tabletkami ak by som to sama neskúsila.

Viki 22 rokov

Môj partner mi raz povedal, že či si nechcem dať zväčšiť prsia. Najprv som mu chudákovi vynadala, či sa mu nepáčim alebo ako si to predstavuje??? Ale keď som vychladla porozmýšľala som nad tým a zistila som že v skutočnosti aj mňa moje malé ploché prsia dosť hnevajú… Úplne náhodou som narazila na vašu stránku a musím povedať, že som milo prekvapená!

Pred
Po

Linda 38 rokov

Pred tým ako som začala brať vaše tabletky, mala som veľmi ploché prsia. To sa ale zmenilo po pár týždňoch užívania BreastExtra+ už sú to dva roky a ja sa stále cítim perfektne

Maria 19 rokov

Tento prípravok mi doporučila kamarádka. Keď si ho kúpila smiala som sa jej a vystríhala som ju, aby nekupovala také somariny. Ale keď jej prsia začali nadobúdať pozoruhodný objem, musím sa priznať že som ostala zahambená. Keďže aj ja som zdedila hrudník po otcovi, rozhodla som sa to vyskúšať. Som naozaj spokojná. Moje prsia sú teraz oveľa výraznejšie a pevnejšie a dokonca som si našla priateľa. Neviem či je to tým že mám teraz väčšie prsia ale je to jedno. On hovorí že ich mám krásne 🙂

Aneta 39 rokov

Bola som prekvapená ako rýchlo na mňa začali BreastEXTRA pôsobiť. Už druhý týždeň používania som videla ako sa moje prsia začínajú meniť k lepšiemu. Na dotyk boli pevnejšie, tuhšie a zdalo sa že aj povyrástli… Po ukončení kúry mám prsia skoro ako keď som bola tehotná. Som veľmi spokojná s produktom aj s výsledkami

Pred
Po

Soňa 29 rokov

BreastExtra som užívala približne 13 týždňov. Spočiatku sa vôbec nič nedialo. Myslela som že už to nemá cenu a chcela som aby mi vrátili peniaze. Keď som vám telefonovala, odporučili ste mi aby som ešte vydržala, vraj to môže trvať dlhšie kým sa dostavia výsledky. Po takmer 4 týždňoch sa skutočne začali objavovať prvé viditeľné zmeny. Od vtedy mi prsia už len rástli, ako je vidno aj na priložených fotografiách. Som rada že ste ma presvedčili, inak by som bola s užívaním tabletiek skončila a bola by som sklamaná.

Pred
Po

Kristína 23 rokov

Dobrý deň, neviem či vaše tabletky účinkujú takto silno na každého alebo ja som špeciálny prípad. Začala som ich užívať prsne podľa odporúčaní, v druhej polovici môjho cyklu. Po týždni užívania som začala cítiť v prsiach slabé mravčenie a neskôr to prerástlo až v bolesti, zčoho som bola z počiatku vydesená, ale vedela som že to súvisí s rastom mojich pŕs. tie bolesti časom ustali. Pozrite ako vyzerajú moje prsia po troch mesiacoch. Úplne ako keby som si dala spraviť silikóny.

Lenka 33 rokov

Volám sa Lenka mám 33r. po mnohých skúsenostiach s tabletkami na zväčšenie a vyplnenie prsníkov môžem s čistým svedomím povedať že mi to pomohlo a som spokojná, zväčšenie o 2cm za 100 tabliet Breast Extra plus.Musím povedať že tabletky som užívala poctivo 1x ráno 1x večer + masáž prsníkov. Od prvej tabletky som si merala pás 1x do týždňa, výsledky sú preto nenapadnuteľné z mojej strany.

Pred
Po

Fila 55 rokov

Vek a dve deti sa na mojich prsiach patrične podpísali. Precitla som až po prekonaní menopauzy, kedy som zistila že mi ostali už len dva ploché predmety vzdialene pripomínajúce prsia.Keďže operáciu som nepripúšťala, skúsila som tieto tabletky. Výsledky sú ohromujúce.

Miny 29 rokov

So svojimi prsiami som bola vždy spokojná,chcela som ale zistiť zo zvedavosti či to naozaj funguje.Nakoniec som si tabletky objednala no ani som ich len neotvorila,keďže som stále nikde nezistila či môžu mať aj negatívne účinky na nejaký orgán v mojom tele.Stále a samé pozitívne recenzie ma ale donútili napísať aj niečo z môjho pohľadu aby som zistila či aj takýto tip mojej recenzie bude na stránke uverejnený..

Monika 34 rokov

Tablety uzivam od marca 2018, po 4-6 tyzdnoch som zbadala prve vysledky prsia su o cislo vacsie plnsie, zacalo si to vsimat aj moje okolie, kamaratky, bez toho aby som im povedala ze uzivam tieto tabletky som uz nieolo rat pocula “ pocuj nenarastli ti prsia?“ 🙂

Chiara 40 rokov

Už po týždni užívania, som cítila spevnenie i mierne zväčšenie prs…no veľmi mi začali vypadávať vlasy. Je možné, že to nemá žiadnu súvislosť a je to len hormonálna reakcia na ukončené dojčenie. Môžem súčasne užívať Quinoral – vitamíny proti vypadavaniu vlasov a Breastextra?

Vanda 20 rokov

breast extra som spokojna som tri roky po kojeni ale prsia som nemala ani v puberte sa preto tam tie zmeny pozorujem ľutujem len že som si nezakupila na 3 mesiace len na dva týždne ale objedná si určite znova

Anna xx rokov

Dobrý deň, ja si objednávam pravidelne u vás megaprsia a ďakujem pomáha to mám ich väčšie a som spokojná

Maria 24 rokov

Kúpila som si 90 ks balenie týchto tabletiek, s tým, že ak budem spokojná kúpim si ešte ďalšie, aby som uživala tabletky pravidelne aspon 3 mesiace.Bohužial neviem či patrím k tej skupine žien, na ktoré nemaju breast extra + žiadny učínok, ale žiadna zmena sa nekonala. Nielen že mi to prsia vôbec nezväčšilo, nevidim ani nijake výrazne spevnenie.Ak by som už chcela nájsť nejaké pozitívum tak je to pružnejšia, hladšia pokožka, čo ale pripisujem pravidelnej masáži s použitím oleja. Takže za mňa to boli zbytočne vyhodené peniaze 🙁

Vysoká
kvalita a zodpovednosť

visoka kvalita

To najlepšie, čo je možné vyrobiť

Pri vývoji výživového doplnku BreastExtra+® BOOST Collagén sme sa zamerali na to, aby sme Vám priniesli najlepší produkt, aký je s použitím najmodernejších technológií možné vyrobiť. Každý gram tohto vzácneho preparátu je naplnený správnym pomerom účinných látok vo vysokej koncentrácii a kvalite. Preto Vám prináša tie najlepšie benefity. 

uvzsr

Sme pod kontrolou

Všetky naše produkty sú pod dohľadom Úradu verejného zdravotníctva SR a prísne laboratórne testované na neprítomnosť chemických a biologických kontaminantov. Môžete si byť istý, že robíte to najlepšie pre Vaše telo.

boobs

Chceme byť protiváhou

Našou filozofiou je zodpovedný prístup k ľudskému telu. Vytvárame triezvu protiváhu k rozmachu prsnej plastickej chirurgie. Ponúkame neinvazívnu a elegantnú alternatívu bez ihiel, skalpelov a operačných sál. Už dlhšie ako 10 rokov chránime prsia žien pred trvalými následkami estetickej chirurgie. Sme tu ako prvá voľba, ktorú by mala každá žena zvážiť, pred nezvratným, život meniacim, rozhodnutím – podstúpiť plastiku. Pred skalpelom sme zachránili už státisíce pŕs po celej strednej Európe. Prečo by sme nezachránili aj tie Vaše?

Chránime vaše súkromie

Prsia sú pre mnohé z nás intímnou záležitosťou a my vieme, že si možno neželáte, aby sa cudzie osoby dozvedeli o povahe produktov, ktoré si u nás objednávate. Z toho dôvodu dbáme na Vaše súkromie a zásielky neoznačujeme žiadnou reklamou, ktorá by akýmkoľvek spôsobom napovedala o obsahu balíčku.

liga proti rakovine

Neignorujeme svet okolo nás

Zdravie žien a ich pŕs nám nie je ľahostajné. Veľmi dobre vieme, že sú medzi nami aj ženy, ktorým už nedokážeme pomôcť. Zaplatili totiž najkrutejšie daň. Svojim prsníkom museli povedať zbohom, v dôsledku rakoviny. Zármutok je obrovský, ale vo väčšine prípadov musí ísť život jednoducho ďalej. Aj preto sme pravidelnými podporovateľmi Ligy proti rakovine a Vy nám v tom každým nákupom pomáhate.

floating-leaf
floating-leaf

Vyberte si
jeden z výhodných balíčkov

BOOST Collagén 1x300g

BOOST Collagén 1x300g

BOOST Collagén 1x300g

47.90 

Na 1 mesiac

BOOST Collagén 2x300g

BOOST Collagén 2x300g

BOOST Collagén 2x300g

89.90 

Ušetríte: 5.90 

Na 2 mesiace

Najobľúbenejšie

BOOST Collagén 3x300g

BOOST Collagén 3x300g

BOOST Collagén 3x300g

129.90 

Ušetríte: 13.80 

Na 3 mesiace

BOOST Collagén 3+1 ZDARMA!

BOOST Collagén 3+1 ZDARMA!

BOOST Collagén 3+1 ZDARMA!

129.90 

Ušetríte: 61.70 

Na 4 mesiace