BreastExtra+® NIPPLES Covers

Vadia vám vytŕčajúce bradavky pod oblečením? Potrebujete Vaše citlivé bradavky ochrániť pred podráždením? Presne na to sú BreastExtra+® NIPPLES Covers!


Predaj začne už čoskoro 🙂

NIPPLES covers – silikón, svetlá telová

NIPPLES covers – silikón, svetlá telová

NIPPLES covers - silikón, svetlá telová

7.90 

1 pár

Momentálne nedostupné

Najobľúbenejšie

NIPPLES Covers – silikón, medovo telová

NIPPLES Covers – silikón, medovo telová

NIPPLES Covers - silikón, medovo telová

7.90 

1 pár

Momentálne nedostupné

NIPPLES Covers – silikón, telový bronz

NIPPLES Covers – silikón, bronzovo telová

NIPPLES Covers - silikón, telový bronz

7.90 

1 pár

Momentálne nedostupné

NIPPLES Covers – textil, svetlá telová

NIPPLES Covers – textil, svetlá telová

NIPPLES Covers - textil, svetlá telová

4.90 

5 párov

Momentálne nedostupné

kritky na bradavky nipples covers

Hodnotenie 4.5

BreastExtra+® NIPPLES Covers budú vaše bradavky milovať

BreastExtra+®  NIPPLES Cover sú perfektné na použitie s našimi páskami BOOB Tape ale aj bez nich. Krytky môžete používať so všetkými druhmi oblečenia a spodného prádla. Chránia citlivé bradavky pred nepríjemným oterom o ošatenie a inými druhmi podráždenia. Zabraňujú nevhodnému presvitaniu bradaviek cez oblečenie. Dostupné vo verzii vyrobenej z medicínskeho umývateľného silikónu s priemerom 80 mm. Po umytí vodou sú silikónové chrániče na bradavky viacnásobne použiteľné. K dispozícii aj jednorazová textilná verzia s priemerom 60 mm.

Aké výhody majú krytky bradaviek?
✓ Ochránia vaše bradavky pred podráždením
✓ Zabránia presvitaniu bradaviek cez odev
✓ Samolepiace, dajú sa použiť viac krát a umývať
✓ K dispozícii aj jednorazová textilná verzia
✓ Ideálne pre použitie s páskami BOOB Tape

Odporúčame používať vždy pred aplikáciou modelovacej pásky BOOB Tape. Sú navrhnuté tak, aby chránili citlivú oblasť bradaviek a uľahčili odstraňovanie fixačnej a modelovacej pásky.

Kvalitný medicínsky silikón

Prerfektná lepivosť a výdrž

Viacnásobne použiteľné

Neviditeľné pod oblečením

Dostupná aj textilná verzia

Ako používať Nipples Covers od BreastExtra

Ako používať krytky na bradavky NIPPLES Covers?

Použitie krytiek na bradavky BreastExtra+®  NIPPLES Covers je veľmi jednoduché. Vyberte ich z ochranného puzdra v ktorom sa dodávajú a odlepte ochrannú fóliu z vydutej strany. Tým odhalíte adhéznu vrstvu. Potom krytku lepivou stranou priložte na oblasť bradavky a jemne zatlačte.  Silikónové krytky na bradavky NIPPLES Covers sa sami dokonale prichytia na pokožku.

Cez nasadené NIPPLES Covers môžete ľubovoľne prelepovať BOOB Tape pásku alebo si môžete obliecť šaty či vašu obľúbenú podprsenku.  I keď krytky výborne lepia a držia na svojom mieste, v prípade že plánujete náročnejšiu fyzickú aktivitu s rizikom intenzívneho potenia, odporúčame ich fixovať športovou podprsenkou, priliehavejším ošatením alebo BOOB Tape páskou.

Po použití silikónové NIPPLES Covers umyte vo vlažnej vode, vysušte voľne na vzduchu (nepoužívajte uterák ani inú osušku) a odložte ich do dodaného puzdra. Tým sú NIPPLES Covers pripravené na opätovné použitie.

Textilnú verziu NIPPLES Covers používajte obdobným spôsobom, avšak ich použitie je iba jednorazové.

Vlastnosti krytiek BreastExtra+® NIPPLES Covers

 • Šetrné k pokožke vďaka vysoko kvalitnému medicínskemu materiálu.
 • Dokonale priľnú na pokožku, takže ani neviete, že ich nosíte.
 • Silikónové krytky sa dajú používať až 20 krát (po opláchnutí a vysušení).
 • Výborne držia a zabraňujú presvitaniu bradaviek.
 • Perfektne tenké okraje vytvoria skoro neviditeľný prechod medzi krytkou a vašou pokožkou.
BreastExtra Nipples covers

Porovnajte si BreastExtra+® NIPPLES Covers
s iným podobným výrobkom

Nenechajte sa nalákať na menej kvalitné krytky na bradavky z lacného materiálu, ktoré sú tuhé, majú hrubé okraje a nedržia. Namiesto perfektného vzhľadu pŕs, by ste sa mohli sklamať a to určite nechcete.

BreastExtra+® NIPPLES Covers

Cena od 7.90 
BreastExtra+® NIPPLES Covers
 • Pružný a príjemný materiál
 • Vynikajúco a dlho lepí
 • Ultra tenké okraje
 • Nevytvára obrysy na oblečení
 • Pocit bezpečia a spokojnosť

Podobný produkt

Cena od 6.00 €
Podobný produkt
 • Tuhý materiál
 • Rýchlo prestane lepiť
 • Hrubé okraje
 • Vytvára obrysy na odeve
 • Hrozí sklamanie zo zlého nákupu
floating-leaf
floating-leaf

Najčastejšie otázky
o krytkách na bradavky BreastExtra+® NIPPLES Covers

Ako sa používajú silikónové chrániče na bradavky?

Silikónové chrániče na bradavky jednoducho priložte na čistú a suchú pokožku bradaviek. Vďaka priľnavému silikónu zostanú pevne na svojom mieste.

Sú krytky na bradavky NIPPLES Covers opakovane použiteľné?

Áno, silikónové chrániče na bradavky NIPPLES Covers sú navrhnuté tak, aby boli opakovane použiteľné. Po každom použití ich jemne umyte vlažnou vodou a nechajte vyschnúť.

Ako dlho vydržia chrániče na bradavky na mieste?

NIPPLES Covers by mali pohodlne držať na mieste celý deň. Ich priľnavosť však môže byť ovplyvnená potením alebo mastnotou pokožky, preto je dôležité aplikovať ich na čistú a suchú pokožku.

Ak plánujete aktivitu pri ktorej sa silno spotíte, fixujte NIPPLES Covers hodným priliehavým odevom, alebo pomocou pásky BOOB Tape.

Koľko krát sa dajú silikónové NIPPLES Covers použiť?

Počet opakovaných použití silikónových NIPPLES Covers je individuálny a závisí od kvality skladovania, stupňa mastnoty Vašej pokožky, ale aj od miery agresivity vášho potu. Vo všeobecnosti sa dá povedať že pri dobrom skladovaní NIPPLES Covers vydržia na 20 – 25 použití bez zmeny ich lepivosti.

Aby ste ich životnosť čo najviac predĺžili, po každom použití NIPPLES Covers opláchnite vlažnou vodou nechajte vyschnúť a uložte do dodanej krabičky. Lepivú stranu chráňte pred stykom s jemnými čiastočkami prachu – preto ich nikdy nepokladajte na znečistené povrchy lepivou stranou nadol.

Sú silikónové NIPPLES Covers na bradavky pohodlné na nosenie?

Áno, chrániče sú vyrobené z mäkkého a flexibilného silikónu, ktorý je veľmi pohodlný a jemný pre pokožku. Ich okraje sú tak tenké, že prechod medzi NIPPLES Covers a vašou pokožkou je takmer neviditeľný.

Sú chrániče na bradavky NIPPLES Covers viditeľné pod oblečením?

Silikónové NIPPLES Covers sú vyrobené inak ako ostatné krytky na bradavky. Ich profil sa plynule stenšuje smerom od stredu ku okrajom. Okraje sú dokonale tenké. Navyše máte na výber z troch farebných odtieňov, vďaka ktorým dokonale splynú s vašou pokožkou. Z toho dôvodu sú pod oblečením absolútne neviditeľné.

Sú textilné krytky na bradavky NIPPLES Covers opakovane použiteľné?

Textilné NIPPLES Covers sú jednorazové. Po použití ich odlepte a ekologicky zlikvidujte.

Môžem nosiť NIPPLES Covers chrániče na bradavky počas cvičenia alebo plávania?

Silikónové chrániče sú vodeodolné a môžu byť použité počas plávania alebo cvičenia. Avšak, intenzívne potenie môže mierne znížiť ich priľnavosť. Napriek tmu priľnavosť ostáva dostatočne silná na to aby sa vám NIPPLES Covers neposunuli v plavkách alebo v športovej podprsenke. Vždy ostanú pevne na svojom mieste.

Sú chrániče na bradavky bezpečné pre citlivú pokožku?

Áno, NIPPLES Covers sú vyrobené z medicínskeho silikón ktorý je absolútne bezpečný a hypoalergénny.

To isté platí aj pre samolepiace textilné NIPPLES Covers, ktoré používajú bezpečné a odolné akrylové lepidlo.

Aké veľkosti chráničov na bradavky NIPPLES Covers sú k dispozícii?

V ponuke sú silikónové NIPPLES Covers ktorých priemer je 80mm.

Textilné NIPPLES Covers majú priemer 60mm

Ako silikónové NIPPLES Covers skladovať, keď ich nepoužívam?

Aby ste životnosť  NIPPLES Covers čo najviac predĺžili, po každom použití  ich opláchnite vlažnou vodou nechajte vyschnúť a uložte do dodanej krabičky. Lepivú stranu chráňte pred stykom s jemnými čiastočkami prachu alebo vláknami z osušiek – preto sa ich nikdy nedotýkajte uterákom a nepokladajte ich na znečistené povrchy lepivou stranou nadol.

Môžu sa silikónové krytky bradavierk používať aj pod športovými podprsenkami?

Samozrejme, silikónové krytky sú ideálne aj pod športovými podprsenkami, pretože poskytujú dodatočnú ochranu a znižujú podráždenie bradaviek počas fyzických aktivít.

Recenzie na naše výrobky
Ako sú ľudia spokojní s výrobkami od BreastExtra+®?

Zuzana 32 rokov

Chcela som ísť na plastiku. Mám totiž(mala som) dosť nesúmernú postavu… Široké boky a úzky hrudník. Na facebooku som objavila reklamu na BreastEXTRA plus a rozhodla som sa to vyskúšať. Oži alebo umri… Keď sa to nepodarí pôjdem pod nôž..Na moje prekvapenie a aj šťastie (operácie sa strašne bojím) to zafungovalo. Prsa mám dnes o dve čísla väčšie! To by som v živote neverila že sa to dá dosiahnuť tabletkami ak by som to sama neskúsila.

Viki 22 rokov

Môj partner mi raz povedal, že či si nechcem dať zväčšiť prsia. Najprv som mu chudákovi vynadala, či sa mu nepáčim alebo ako si to predstavuje??? Ale keď som vychladla porozmýšľala som nad tým a zistila som že v skutočnosti aj mňa moje malé ploché prsia dosť hnevajú… Úplne náhodou som narazila na vašu stránku a musím povedať, že som milo prekvapená!

Pred
Po

Linda 38 rokov

Pred tým ako som začala brať vaše tabletky, mala som veľmi ploché prsia. To sa ale zmenilo po pár týždňoch užívania BreastExtra+ už sú to dva roky a ja sa stále cítim perfektne

Maria 19 rokov

Tento prípravok mi doporučila kamarádka. Keď si ho kúpila smiala som sa jej a vystríhala som ju, aby nekupovala také somariny. Ale keď jej prsia začali nadobúdať pozoruhodný objem, musím sa priznať že som ostala zahambená. Keďže aj ja som zdedila hrudník po otcovi, rozhodla som sa to vyskúšať. Som naozaj spokojná. Moje prsia sú teraz oveľa výraznejšie a pevnejšie a dokonca som si našla priateľa. Neviem či je to tým že mám teraz väčšie prsia ale je to jedno. On hovorí že ich mám krásne 🙂

Aneta 39 rokov

Bola som prekvapená ako rýchlo na mňa začali BreastEXTRA pôsobiť. Už druhý týždeň používania som videla ako sa moje prsia začínajú meniť k lepšiemu. Na dotyk boli pevnejšie, tuhšie a zdalo sa že aj povyrástli… Po ukončení kúry mám prsia skoro ako keď som bola tehotná. Som veľmi spokojná s produktom aj s výsledkami

Pred
Po

Soňa 29 rokov

BreastExtra som užívala približne 13 týždňov. Spočiatku sa vôbec nič nedialo. Myslela som že už to nemá cenu a chcela som aby mi vrátili peniaze. Keď som vám telefonovala, odporučili ste mi aby som ešte vydržala, vraj to môže trvať dlhšie kým sa dostavia výsledky. Po takmer 4 týždňoch sa skutočne začali objavovať prvé viditeľné zmeny. Od vtedy mi prsia už len rástli, ako je vidno aj na priložených fotografiách. Som rada že ste ma presvedčili, inak by som bola s užívaním tabletiek skončila a bola by som sklamaná.

Pred
Po

Kristína 23 rokov

Dobrý deň, neviem či vaše tabletky účinkujú takto silno na každého alebo ja som špeciálny prípad. Začala som ich užívať prsne podľa odporúčaní, v druhej polovici môjho cyklu. Po týždni užívania som začala cítiť v prsiach slabé mravčenie a neskôr to prerástlo až v bolesti, zčoho som bola z počiatku vydesená, ale vedela som že to súvisí s rastom mojich pŕs. tie bolesti časom ustali. Pozrite ako vyzerajú moje prsia po troch mesiacoch. Úplne ako keby som si dala spraviť silikóny.

Lenka 33 rokov

Volám sa Lenka mám 33r. po mnohých skúsenostiach s tabletkami na zväčšenie a vyplnenie prsníkov môžem s čistým svedomím povedať že mi to pomohlo a som spokojná, zväčšenie o 2cm za 100 tabliet Breast Extra plus.Musím povedať že tabletky som užívala poctivo 1x ráno 1x večer + masáž prsníkov. Od prvej tabletky som si merala pás 1x do týždňa, výsledky sú preto nenapadnuteľné z mojej strany.

Pred
Po

Fila 55 rokov

Vek a dve deti sa na mojich prsiach patrične podpísali. Precitla som až po prekonaní menopauzy, kedy som zistila že mi ostali už len dva ploché predmety vzdialene pripomínajúce prsia.Keďže operáciu som nepripúšťala, skúsila som tieto tabletky. Výsledky sú ohromujúce.

Miny 29 rokov

So svojimi prsiami som bola vždy spokojná,chcela som ale zistiť zo zvedavosti či to naozaj funguje.Nakoniec som si tabletky objednala no ani som ich len neotvorila,keďže som stále nikde nezistila či môžu mať aj negatívne účinky na nejaký orgán v mojom tele.Stále a samé pozitívne recenzie ma ale donútili napísať aj niečo z môjho pohľadu aby som zistila či aj takýto tip mojej recenzie bude na stránke uverejnený..

Monika 34 rokov

Tablety uzivam od marca 2018, po 4-6 tyzdnoch som zbadala prve vysledky prsia su o cislo vacsie plnsie, zacalo si to vsimat aj moje okolie, kamaratky, bez toho aby som im povedala ze uzivam tieto tabletky som uz nieolo rat pocula “ pocuj nenarastli ti prsia?“ 🙂

Chiara 40 rokov

Už po týždni užívania, som cítila spevnenie i mierne zväčšenie prs…no veľmi mi začali vypadávať vlasy. Je možné, že to nemá žiadnu súvislosť a je to len hormonálna reakcia na ukončené dojčenie. Môžem súčasne užívať Quinoral – vitamíny proti vypadavaniu vlasov a Breastextra?

Vanda 20 rokov

breast extra som spokojna som tri roky po kojeni ale prsia som nemala ani v puberte sa preto tam tie zmeny pozorujem ľutujem len že som si nezakupila na 3 mesiace len na dva týždne ale objedná si určite znova

Anna xx rokov

Dobrý deň, ja si objednávam pravidelne u vás megaprsia a ďakujem pomáha to mám ich väčšie a som spokojná

Maria 24 rokov

Kúpila som si 90 ks balenie týchto tabletiek, s tým, že ak budem spokojná kúpim si ešte ďalšie, aby som uživala tabletky pravidelne aspon 3 mesiace.Bohužial neviem či patrím k tej skupine žien, na ktoré nemaju breast extra + žiadny učínok, ale žiadna zmena sa nekonala. Nielen že mi to prsia vôbec nezväčšilo, nevidim ani nijake výrazne spevnenie.Ak by som už chcela nájsť nejaké pozitívum tak je to pružnejšia, hladšia pokožka, čo ale pripisujem pravidelnej masáži s použitím oleja. Takže za mňa to boli zbytočne vyhodené peniaze 🙁

Vysoká
kvalita čistota a zodpovednosť

visoka kvalita

To najlepšie, čo je možné vyrobiť

Pri vývoji chráničov na bradavky BreastExtra+® NIPPLES Covers sme sa zamerali na to, aby sme Vám priniesli najlepší produkt, aký je s použitím najmodernejších technológií možné vyrobiť. Naše silikónové aj textilné krytky sú šetrné k pokožke a úplne bezpečné.

boobs

Chceme byť protiváhou

Našou filozofiou je zodpovedný prístup k ľudskému telu. Vytvárame triezvu protiváhu ku škodlivému rozmachu prsnej plastickej chirurgie. Ponúkame neinvazívnu a elegantnú alternatívu bez ihiel, skalpelov a operačných sál. Už dlhšie ako 10 rokov chránime prsia žien pred trvalými následkami estetickej chirurgie. Sme tu ako prvá voľba, ktorú by mala každá žena zvážiť, pred nezvratným, život meniacim, rozhodnutím – podstúpiť plastiku. Pred skalpelom sme zachránili už státisíce pŕs po celej strednej Európe. Prečo by sme nezachránili aj tie Vaše?

Chránime Vaše súkromie

Prsia sú pre mnohé z nás intímnou záležitosťou a my vieme, že si možno neželáte, aby sa cudzie osoby dozvedeli o povahe produktov, ktoré si u nás objednávate. Z toho dôvodu dbáme na Vaše súkromie a zásielky neoznačujeme žiadnou reklamou, ktorá by akýmkoľvek spôsobom napovedala o obsahu balíčka.

liga proti rakovine

Neignorujeme svet okolo nás

Zdravie žien a ich pŕs nám nie je ľahostajné. Veľmi dobre vieme, že sú medzi nami aj ženy, ktorým už nedokážeme pomôcť. Zaplatili totiž najkrutejšie daň. Svojim prsníkom museli povedať zbohom, v dôsledku rakoviny. Zármutok je obrovský, ale vo väčšine prípadov musí ísť život jednoducho ďalej. Aj preto sme pravidelnými podporovateľmi Ligy proti rakovine a Vy nám v tom každým nákupom pomáhate.

floating-leaf
floating-leaf

Vyberte si
farbu aká sa vám páči

NIPPLES covers – silikón, svetlá telová

NIPPLES covers – silikón, svetlá telová

NIPPLES covers - silikón, svetlá telová

7.90 

1 pár

Momentálne nedostupné

Najobľúbenejšie

NIPPLES Covers – silikón, medovo telová

NIPPLES Covers – silikón, medovo telová

NIPPLES Covers - silikón, medovo telová

7.90 

1 pár

Momentálne nedostupné

NIPPLES Covers – silikón, telový bronz

NIPPLES Covers – silikón, bronzovo telová

NIPPLES Covers - silikón, telový bronz

7.90 

1 pár

Momentálne nedostupné

NIPPLES Covers – textil, svetlá telová

NIPPLES Covers – textil, svetlá telová

NIPPLES Covers - textil, svetlá telová

4.90 

5 párov

Momentálne nedostupné