BreastExtra+® BOOB Tapes

Neuspokojila Vás žiadna „zázračná“ podprsenka? BreastExtra+® BOOB Tape je špeciálna páska na modeláciu a podporu prsníkov.


Predaj začne už čoskoro 🙂

BOOB Tape – snehovo biela

BOOB Tape – biela

BOOB Tape - snehovo biela

12.90 

5 metrov

Momentálne nedostupné

Najobľúbenejšie

BOOB Tape – svetlá telová

BOOB Tape – telová

BOOB Tape - svetlá telová

12.90 

5 metrov

Momentálne nedostupné

BOOB Tape – telová bronzová

BOOB Tape – bronzová

BOOB Tape - telová bronzová

12.90 

5 metrov

Momentálne nedostupné

BOOB Tape – úplne čierna

BOOB Tape – čierna

BOOB Tape - úplne čierna

12.90 

5 metrov

Momentálne nedostupné

aska na prsia boob tape

Hodnotenie 4.5

S BreastExtra+® BOOB Tapes si vymodelujete dokonalé prsia

Možno aj Vy poznáte ten pocit frustrácie. Objavíte perfektný outfit, ale neviete nájsť podprsenku, ktorá by vám vytvorila dokonalý dekolt… Alebo Váš outfit si vyžaduje nosenie bez podprsenky, ale vy sa bez nej necítite pohodlne. Chcete sa konečne cítiť sebavedome a nosiť veci, ktoré sa vám páčia? BreastExtra+® BOOB Tapes vymodelujú vaše prsia do krásy, aj bez podprsenky!

Aké výhody majú pásky na prsia?
✓ Zdvihnú prsia akejkoľvek veľkosti
✓ Vytvárajú krásny dekolt
✓ Sú hypoalergénne a neobsahujú latex
✓ 5-metrová páska vydrží na viac použití
✓ Vhodné pre outfity s odhaleným chrbtom a plecami
✓ Farebné odtiene pre každé použitie

Pásky odporúčame kombinovať s chráničmi bradaviek a stripmi na zaistenie oblečenia.

Dokonalá modelácia pŕs

Aplikáciu zvládne každý

Šetrné s nežné k pleti

Perfektná lepivosť a výdrž

Neviditeľné pod šatami

Ako sa pooužíva BreastExtra boob tape?

Ako používať pásku BOOB Tape?

Fantázii sa medze nekladú. Máte absolútnu slobodu v tom, aký tvar Vašich pŕs vymodelujete. Vďaka perfektnej lepivosti a elasticite BOOB Tape Vás nič neobmedzuje. Vytvorte push-up efekt, alebo vytvarujte dokonale hlboký dekolt.

Pásku aplikujte na suchú pokožku, zbavenú krémov či makeupu. Chráňte Vaše bradavky s použitím silikónových alebo jednorazových chráničov bradaviek NIPPLES Covers, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Na obrázku si môžete všimnúť niekoľko návrhov, ako môžete BreastExtra+® BOOB Tape použiť. Inšpirujte sa, alebo si vytvorte vlastný štýl.

Na prichytenie neposlušného výstrihu alebo iných častí oblečenia používajte šetrné obojstranné lepiace pásiky CLOTHING Tape, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Vlastnosti pások BreastExtra+® BOOB Tape

 • Šetrné k pokožke vďaka vysoko kvalitnému materiálu (90% bavlna, 10% spandex).
 • Páska sa prispôsobí tvaru Vášho tela, takže o nej ani neviete.
 • Vďaka špeciálnej technológii nanesenia lepidla, umožňujú pokožke dýchať.
 • Je odolná voči potu, nemusíte mať obavy z odlepenia.
Boobie tape

Porovnajte si BreastExtra+® BOOB Tape
s iným podobným výrobkom

Nenechajte sa nalákať na menej kvalitné pásky s horšieho materiálu a slabým lepidlom. Namiesto dokonale vytvarovaného poprsia by Vás mohlo čakať faux pas a veľké sklamanie. Dôverujte len originálu.

BreastExtra+® BOOB tape

Cena od 12.90 
BreastExtra+® BOOB tape
 • Perfektne elastická
 • Dobre a dlho lepý
 • Umožňuje pokožke dýchať
 • Nevytvára sklady a vrásky pod šatami
 • Pocit bezpečia a spokojnosť

Podobný produkt

Cena od 14.90 €
Podobný produkt
 • Dobre pruží
 • Pri potení sa odlepuje
 • Pokožka pod ňou trpý
 • Tendencia tvoriť záhyby
 • Nepohodlie a strach z faux-pas
floating-leaf
floating-leaf

Najčastejšie otázky
o páskach BreastExtra+® BOOB Tape

Čo je to BOOB Tape?

BOOB Tape je originálna páska na vytvarovanie a podvihnutie prsníkov navrhnutá tak, aby fixovala prsia v požadovanej polohe pod oblečením a vylepšila vzhľad dekoltu.

Ako páska funguje?

BOOB Tape drží prsia v požadovanej polohe. Preto týmo spôsobom vymodeluje dekolt, a vytvorí perfektnú oporu pŕs pod oblečením, takže nemusíte nosiť push-up podprsenku. Páska BOOB Tape umožní zdvihnúť prsia a má rovnakú elasticitu ako vaša pokožka. BOOB Tape je dostatočne pevná na to, aby podopierala vaše prsia a pohybovala sa prirodzeným spôsobom, perfektne sa hodí pod zložité odevy, šaty s výstrihom, odhaleným chrbtom a ramenami.

V čom je BreastExtra+® BOOB Tape iná ako ostatné pásky?

BreastExtra+® BOOB Tape je originálny výrobok, ktorý sme vyvinuli pre modlovanie a lifting prsníkov akejkoľvek veľkosti a bez ohľadu na ich tvar. Lacným bežným páskam chýba dostatočná pružnosť, takže sa zle prispôsobia tvaru Vašich pŕs. Vytvárajú tým nevzhľadné záhyby a pruhy, ktoré sú pod oblečením viditeľné. Navyše používajú lepidlá, ktoré sú citlivé na pot a vlhkosť. Preto majú tieto pásky tendenciu odlepovať sa už po pár desiatkach minút od nalepenia. Predstavte použitie takejto pásky v situácii, kedy potrebujete vyzerať perfektne dlhé hodiny. Nemožné… Tieto pásky navyše môžu spôsobovať nepekné začervenanie a lúpanie pokožky a to určite nechcete.

S BreastExtra+® BOOB Tape vám nič podobné nehrozí. Elasticita pásky perfektne napodobňuje elasticitu vašej pokožky, takže netvorí záhyby. Vďaka špeciálne vyvinutému a antialergickému lepidlu sú naše bezpečné,  a perfektne držia aj v momentoch, kedy sa potíte. Lepidlo je nanesené špeciálnou technológiou. Na lepivej strane pásky tvorí vlnovkovitú vzorku. Tento spôsob nanesenia umožňuje pokožke dýchať a chráni ju pred podráždením.

Vďaka týmto jedinečným vlastnostiam BreastExtra+ BOOB Tape zvládne bezpečne udržať aj tie najťažšie prsia presne tam, kde ich chcete mať.

Sú chrániče na bradavky nevyhnutné pri používaní pások BreastExtra+® BOOB Tape?

Odporúčame použiť chrániče (kritky) bradaviek pred aplikáciou BOOB Tape ako dodatočné opatrenie na ochranu citlivých bradaviek.

Silikónové kritky bradaviek sú ideálne aj v prípadoch, keď nechcete, aby vaše boli viditeľné s cez odev.

V našej ponuke nájdete opakovane použiteľné silikónové krytky na bradavky, ale aj jednorazové textilné chrániče bradaviek.

Na koľko použití vydrží jedna rolka BOOB Tape?

Rolka BOOB Tape má dĺžku 5 metrov! Jej výdrž bude závisieť od veľkosti vašich pŕs. Ak máte väčšie prsia, budete potrebovať viac BOOB Tape, aby ste udržali prsia v požadovanej polohe. Pre menšie prsia alebo ak chcete iba vymodelovať dekolt, môžete na jednu aplikáciu spotrebovať menej pásky.

V priemere môžete získať 5 až 15 aplikácií BOOB tape pásky v závislosti od veľkosti pŕs.

Ako sa má pokožka pripraviť, pred aplikáciou pásky?

Pokožka by mala byť suchá, bez makeupu a bez krémov telových olejov, ktoré by mohli znížiť priľnavosť pásky.

Je BOOB Tape antialergická?

Áno, BOOB Tape je hypoalergénna. Neobsahuje latex ani oxid zinočnatý. BOOB Tape je vyrobený z kombinácie bavlny (90%) a spandexu (10%). Lepidlo je akrylové.

Ak ste v minulosti zaznamenali podráždenie pokožky nejakou náplasťou, odporúčame aby ste pred použitím BOOB Tape urobili test. Odstrihnite malý kúsok pásky a nalepte ho na pokožku v oblasti prsníkov. Nechajte 24 hod pôsobiť, aby ste zistili ako vaša pokožka reaguje.

Ako bezpečne odstrániť pásku BOOB Tape?

Na odstránenie pásky BOOB Tape nepotrebujete kupovať žiadne zbytočné dodatočné produkty či odstraňovače. Páska sa dá odlepiť aj bez nich.

Ak je vaša pokožka extrémne citlivá, pri odlepovaní stačí použiť bežný telový olej. Naneste ho rovnomerne na povrch pásky tak aby sa do nej dobre vpil a po niekoľkých minútach pásku jednoducho odstráňte.

Recenzie na naše výrobky
Ako sú ľudia spokojní s BreastExtra+®?

Zuzana 32 rokov

Chcela som ísť na plastiku. Mám totiž(mala som) dosť nesúmernú postavu… Široké boky a úzky hrudník. Na facebooku som objavila reklamu na BreastEXTRA plus a rozhodla som sa to vyskúšať. Oži alebo umri… Keď sa to nepodarí pôjdem pod nôž..Na moje prekvapenie a aj šťastie (operácie sa strašne bojím) to zafungovalo. Prsa mám dnes o dve čísla väčšie! To by som v živote neverila že sa to dá dosiahnuť tabletkami ak by som to sama neskúsila.

Viki 22 rokov

Môj partner mi raz povedal, že či si nechcem dať zväčšiť prsia. Najprv som mu chudákovi vynadala, či sa mu nepáčim alebo ako si to predstavuje??? Ale keď som vychladla porozmýšľala som nad tým a zistila som že v skutočnosti aj mňa moje malé ploché prsia dosť hnevajú… Úplne náhodou som narazila na vašu stránku a musím povedať, že som milo prekvapená!

Pred
Po

Linda 38 rokov

Pred tým ako som začala brať vaše tabletky, mala som veľmi ploché prsia. To sa ale zmenilo po pár týždňoch užívania BreastExtra+ už sú to dva roky a ja sa stále cítim perfektne

Maria 19 rokov

Tento prípravok mi doporučila kamarádka. Keď si ho kúpila smiala som sa jej a vystríhala som ju, aby nekupovala také somariny. Ale keď jej prsia začali nadobúdať pozoruhodný objem, musím sa priznať že som ostala zahambená. Keďže aj ja som zdedila hrudník po otcovi, rozhodla som sa to vyskúšať. Som naozaj spokojná. Moje prsia sú teraz oveľa výraznejšie a pevnejšie a dokonca som si našla priateľa. Neviem či je to tým že mám teraz väčšie prsia ale je to jedno. On hovorí že ich mám krásne 🙂

Aneta 39 rokov

Bola som prekvapená ako rýchlo na mňa začali BreastEXTRA pôsobiť. Už druhý týždeň používania som videla ako sa moje prsia začínajú meniť k lepšiemu. Na dotyk boli pevnejšie, tuhšie a zdalo sa že aj povyrástli… Po ukončení kúry mám prsia skoro ako keď som bola tehotná. Som veľmi spokojná s produktom aj s výsledkami

Pred
Po

Soňa 29 rokov

BreastExtra som užívala približne 13 týždňov. Spočiatku sa vôbec nič nedialo. Myslela som že už to nemá cenu a chcela som aby mi vrátili peniaze. Keď som vám telefonovala, odporučili ste mi aby som ešte vydržala, vraj to môže trvať dlhšie kým sa dostavia výsledky. Po takmer 4 týždňoch sa skutočne začali objavovať prvé viditeľné zmeny. Od vtedy mi prsia už len rástli, ako je vidno aj na priložených fotografiách. Som rada že ste ma presvedčili, inak by som bola s užívaním tabletiek skončila a bola by som sklamaná.

Pred
Po

Kristína 23 rokov

Dobrý deň, neviem či vaše tabletky účinkujú takto silno na každého alebo ja som špeciálny prípad. Začala som ich užívať prsne podľa odporúčaní, v druhej polovici môjho cyklu. Po týždni užívania som začala cítiť v prsiach slabé mravčenie a neskôr to prerástlo až v bolesti, zčoho som bola z počiatku vydesená, ale vedela som že to súvisí s rastom mojich pŕs. tie bolesti časom ustali. Pozrite ako vyzerajú moje prsia po troch mesiacoch. Úplne ako keby som si dala spraviť silikóny.

Lenka 33 rokov

Volám sa Lenka mám 33r. po mnohých skúsenostiach s tabletkami na zväčšenie a vyplnenie prsníkov môžem s čistým svedomím povedať že mi to pomohlo a som spokojná, zväčšenie o 2cm za 100 tabliet Breast Extra plus.Musím povedať že tabletky som užívala poctivo 1x ráno 1x večer + masáž prsníkov. Od prvej tabletky som si merala pás 1x do týždňa, výsledky sú preto nenapadnuteľné z mojej strany.

Pred
Po

Fila 55 rokov

Vek a dve deti sa na mojich prsiach patrične podpísali. Precitla som až po prekonaní menopauzy, kedy som zistila že mi ostali už len dva ploché predmety vzdialene pripomínajúce prsia.Keďže operáciu som nepripúšťala, skúsila som tieto tabletky. Výsledky sú ohromujúce.

Miny 29 rokov

So svojimi prsiami som bola vždy spokojná,chcela som ale zistiť zo zvedavosti či to naozaj funguje.Nakoniec som si tabletky objednala no ani som ich len neotvorila,keďže som stále nikde nezistila či môžu mať aj negatívne účinky na nejaký orgán v mojom tele.Stále a samé pozitívne recenzie ma ale donútili napísať aj niečo z môjho pohľadu aby som zistila či aj takýto tip mojej recenzie bude na stránke uverejnený..

Monika 34 rokov

Tablety uzivam od marca 2018, po 4-6 tyzdnoch som zbadala prve vysledky prsia su o cislo vacsie plnsie, zacalo si to vsimat aj moje okolie, kamaratky, bez toho aby som im povedala ze uzivam tieto tabletky som uz nieolo rat pocula “ pocuj nenarastli ti prsia?“ 🙂

Chiara 40 rokov

Už po týždni užívania, som cítila spevnenie i mierne zväčšenie prs…no veľmi mi začali vypadávať vlasy. Je možné, že to nemá žiadnu súvislosť a je to len hormonálna reakcia na ukončené dojčenie. Môžem súčasne užívať Quinoral – vitamíny proti vypadavaniu vlasov a Breastextra?

Vanda 20 rokov

breast extra som spokojna som tri roky po kojeni ale prsia som nemala ani v puberte sa preto tam tie zmeny pozorujem ľutujem len že som si nezakupila na 3 mesiace len na dva týždne ale objedná si určite znova

Anna xx rokov

Dobrý deň, ja si objednávam pravidelne u vás megaprsia a ďakujem pomáha to mám ich väčšie a som spokojná

Maria 24 rokov

Kúpila som si 90 ks balenie týchto tabletiek, s tým, že ak budem spokojná kúpim si ešte ďalšie, aby som uživala tabletky pravidelne aspon 3 mesiace.Bohužial neviem či patrím k tej skupine žien, na ktoré nemaju breast extra + žiadny učínok, ale žiadna zmena sa nekonala. Nielen že mi to prsia vôbec nezväčšilo, nevidim ani nijake výrazne spevnenie.Ak by som už chcela nájsť nejaké pozitívum tak je to pružnejšia, hladšia pokožka, čo ale pripisujem pravidelnej masáži s použitím oleja. Takže za mňa to boli zbytočne vyhodené peniaze 🙁

Vysoká
kvalita čistota a zodpovednosť

visoka kvalita

To najlepšie, čo je možné vyrobiť

Pri vývoji pások BreastExtra+® BOOB Tape sme sa zamerali na to, aby sme Vám priniesli najlepší produkt, aký je s použitím najmodernejších technológií možné vyrobiť. Naše pásky sú šetrné a bezpečné.

boobs

Chceme byť protiváhou

Našou filozofiou je zodpovedný prístup k ľudskému telu. Vytvárame triezvu protiváhu ku škodlivému rozmachu prsnej plastickej chirurgie. Ponúkame neinvazívnu a elegantnú alternatívu bez ihiel, skalpelov a operačných sál. Už dlhšie ako 10 rokov chránime prsia žien pred trvalými následkami estetickej chirurgie. Sme tu ako prvá voľba, ktorú by mala každá žena zvážiť, pred nezvratným, život meniacim, rozhodnutím – podstúpiť plastiku. Pred skalpelom sme zachránili už státisíce pŕs po celej strednej Európe. Prečo by sme nezachránili aj tie Vaše?

Chránime vaše súkromie

Prsia sú pre mnohé z nás intímnou záležitosťou a my vieme, že si možno neželáte, aby sa cudzie osoby dozvedeli o povahe produktov, ktoré si u nás objednávate. Z toho dôvodu dbáme na Vaše súkromie a zásielky neoznačujeme žiadnou reklamou, ktorá by akýmkoľvek spôsobom napovedala o obsahu balíčka.

liga proti rakovine

Neignorujeme svet okolo nás

Zdravie žien a ich pŕs nám nie je ľahostajné. Veľmi dobre vieme, že sú medzi nami aj ženy, ktorým už nedokážeme pomôcť. Zaplatili totiž najkrutejšie daň. Svojim prsníkom museli povedať zbohom, v dôsledku rakoviny. Zármutok je obrovský, ale vo väčšine prípadov musí ísť život jednoducho ďalej. Aj preto sme pravidelnými podporovateľmi Ligy proti rakovine a Vy nám v tom každým nákupom pomáhate.

floating-leaf
floating-leaf

Vyberte si
farbu aká sa vám páči

BOOB Tape – snehovo biela

BOOB Tape – biela

BOOB Tape - snehovo biela

12.90 

5 metrov

Momentálne nedostupné

Najobľúbenejšie

BOOB Tape – svetlá telová

BOOB Tape – telová

BOOB Tape - svetlá telová

12.90 

5 metrov

Momentálne nedostupné

BOOB Tape – telová bronzová

BOOB Tape – bronzová

BOOB Tape - telová bronzová

12.90 

5 metrov

Momentálne nedostupné

BOOB Tape – úplne čierna

BOOB Tape – čierna

BOOB Tape - úplne čierna

12.90 

5 metrov

Momentálne nedostupné