BreastExtra+® CLOTHING Tape

Šetrná obojstranná páska na šaty aj pokožku, ktorá udrží Vaše neposlušné oblečenie tam, kde ho chcete mať.


Predaj začne už čoskoro 🙂

CLOTHING Tape

CLOTHING Tape

CLOTHING Tape

4.90 

20 stripov

Momentálne nedostupné

Najobľúbenejšie

CLOTHING Tape 2 balenia

CLOTHING Tape 2x

CLOTHING Tape 2 balenia

8.90 

Ušetríte: 0.90 

40 stripov

Momentálne nedostupné

CLOTHING Tape 3 balenia

CLOTHING Tape 3x

CLOTHING Tape 3 balenia

13.90 

Ušetríte: 0.80 

60 stripov

Momentálne nedostupné

CLOTHING Tape 3+1 ZDARMA!

CLOTHING Tape 3+1 ZDARMA!

CLOTHING Tape 3+1 ZDARMA!

13.90 

Ušetríte: 5.70 

80 stripov

Momentálne nedostupné

Obojstranná páska na šaty

Hodnotenie 4.5

BreastExtra+® CLOTHING Tape skrotí Vaše šaty

Už Vás nebaví neposlušný výstrih, ktorý má tendenciu odhaľovať to, čo smú vidieť iba tí vyvolení? Chcete aby Vaše ponožky ostali stále napnuté, alebo potrebujete fixovať zahnuté rukávy? Vytvorili sme novú a vylepšenú verziu odevnej obojstrannej pásky, ktorá udrží vaše oblečenie v bezpečnej polohe! Naša obojstranná páska je hrubšia a je šetrnejšia k pokožke aj ku šatstvu v porovnaní s inými podobnými páskami. Dokonalá kombinácia s BreastExtra+® BOOB Tape.

Aké výhody má táto páska na oblečenie?
✓ Zafixuje Vaše oblečenie na mieste tak, aby sa nekĺzalo
✓ Neodlepí sa ani vtedy, ak sa spotíte
✓ Nezanecháva zvyšky a nepoškodzuje odev
✓ Šetrná k pokožke a hypoalergénna
✓ Pásiky pripravené na použitie bez strihania

Šetrné k pokožke aj šatstvu

Prerfektná lepivosť a výdrž

Odolné voči potu

Stripy pripravené na použitie

fashion tape BreastExtra

Ako používať obojstrannú pásku CLOTHING Tape?

Použitie obojstrannej pásky na šaty je veľmi jednoduché. Páska je už pripravená vo forme pásikov, takže nepotrebujete ani nožničky. Použitie je preto rýchle a pohodlné.

Uistite sa, že pokožka je čistá, bez olejov a pleťových vôd. Odstráňte dva kúsky krycieho papiera z jednej strany pásiku, aby ste odhalili lepidlo.

Pásik nalepte na BreastExtra+® BOOB Tape alebo pokožku v mieste, kde chcete, aby bol váš odev pripevnený. Po nalepení odlepte krycie papieriky na druhej strane pásky a jemným tlakom prilepte váš odev. Končekmi prstov skontrolujte, či je odev správne pripevnený a dobre drží.

Odstránenie pásky je taktiež veľmi ľahké. Oblečenie jednoducho odlepte z pásky a následne ju jemne stiahnite z Vašej pokožky, alebo podkladu. Páska sa odlepuje bezozvyšku, nezanecháva žiadne zvyšky lepidla na pokožke ani na textíliách.

Vlastnosti pásky COLTHING Tape

 • Šetrné k pokožke vďaka vysoko kvalitnému materiálu
 • Dokonalá priľnavosť na pokožku a akékoľvek tkaniny
 • 20 pásikov rozmerov 12×85 mm, nachystaných na použitie
 • Nezanechávajú žiadne stopy na oblečení ani na pokožke
Clothing tape

Porovnajte si BreastExtra+® CLOTHING Tape
s iným podobným výrobkom

Nenechajte sa nalákať na menej kvalitné fashion pásky z lacného materiálu, ktoré môžu poškodiť Vaše oblečenie lepidlom, alebo naopak nelepia dosť dobre. Namiesto perfektného vzhľadu Vášho outfitu, by ste sa mohli sklamať a to určite nechcete.

BreastExtra+® CLOTHING Tape

Cena od 4.90 
BreastExtra+® CLOTHING Tape
 • Pružný a príjemný materiál
 • Vynikajúco a dlho lepí
 • Nezanecháva stopy lepidla
 • Hipoalergénny materiál
 • Pocit istoty a spokojnosť

Podobný produkt

Cena od 6.00 €
Podobný produkt
 • Trhavý a hrubý materiál
 • Lepí slabo
 • Zanecháva stopy lepidla
 • Dráždi pokožku
 • Hrozí sklamanie zo zlého nákupu
floating-leaf
floating-leaf

Najčastejšie otázky
ohľafom fashion pásky BreastExtra+® CLOTHING Tape

Čo je CLOTHING Tape?

CLOTHING Tape je špeciálna obojstranná páska navrhnutá na zabezpečenie oblečenia voči neželanému pohybu. Môže byť použitá na prichytenie výstrihu, ramienok alebo iných častí odevu. Fantázii sa medze nekladú.

Ako používať CLOTHING Tape?

Jednoducho odstráňte ochrannú vrstvu z jednej strany pásky a prilepte ju na pokožku alebo vnútornú stranu oblečenia. Potom odstráňte druhú ochrannú vrstvu a prilepte druhú stranu pásky na požadovanú časť oblečenia.

Je CLOTHING Tape bezpečná pre pokožku?

Áno, CLOTHING Tape je vyrobená z hypoalergénnych materiálov a je bezpečná pre väčšinu typov pokožky. Odporúčame však urobiť test na malej ploche pokožky, ak máte citlivú pokožku.

Ako dlho vydrží CLOTHING Tape na mieste?

CLOTHING Tape je navrhnutá tak, aby vydržala celý deň. Trvácnosť závisí od typu oblečenia, aktivity a typu pokožky.

Môže CLOTHING Tape poškodiť moje oblečenie?

Nie, CLOTHING Tape je špeciálne navrhnutá tak, aby nepoškodila ani najjemnejšie látky. Odporúčame však opatrne odstrániť pásku, aby ste predišli poškodeniu.

Je CLOTHING Tape vhodná na všetky typy oblečenia?

CLOTHING Tape je vhodná pre väčšinu typov oblečenia vrátane hodvábu, bavlny, syntetických látok a ďalších. Ak si nie ste istí, odporúčame vyskúšať pásku na malej časti oblečenia.

Je CLOTHING Tape vodoodolná?

CLOTHING Tape nie je určená na použitie vo vode a môže sa uvoľniť pri kontakte s väčším množstvom vody.

Ako odstrániť CLOTHING Tape z oblečenia a pokožky?

Pásku odstráňte opatrne ťahaním jedným plynulým pohybom. Páska nezanecháva žiadne zvyšky lepidla.

Kde môžem kúpiť CLOTHING Tape?

CLOTHING Tape je dostupná online na našej webovej stránke a v vybraných obchodoch.

Môžem opätovne použiť CLOTHING Tape?

CLOTHING Tape je navrhnutá na jednorazové použitie. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame použiť novú pásku pri každom použití.

Recenzie na naše výrobky
Ako sú ľudia spokojní s výrobkami od BreastExtra+®?

Zuzana 32 rokov

Chcela som ísť na plastiku. Mám totiž(mala som) dosť nesúmernú postavu… Široké boky a úzky hrudník. Na facebooku som objavila reklamu na BreastEXTRA plus a rozhodla som sa to vyskúšať. Oži alebo umri… Keď sa to nepodarí pôjdem pod nôž..Na moje prekvapenie a aj šťastie (operácie sa strašne bojím) to zafungovalo. Prsa mám dnes o dve čísla väčšie! To by som v živote neverila že sa to dá dosiahnuť tabletkami ak by som to sama neskúsila.

Viki 22 rokov

Môj partner mi raz povedal, že či si nechcem dať zväčšiť prsia. Najprv som mu chudákovi vynadala, či sa mu nepáčim alebo ako si to predstavuje??? Ale keď som vychladla porozmýšľala som nad tým a zistila som že v skutočnosti aj mňa moje malé ploché prsia dosť hnevajú… Úplne náhodou som narazila na vašu stránku a musím povedať, že som milo prekvapená!

Pred
Po

Linda 38 rokov

Pred tým ako som začala brať vaše tabletky, mala som veľmi ploché prsia. To sa ale zmenilo po pár týždňoch užívania BreastExtra+ už sú to dva roky a ja sa stále cítim perfektne

Maria 19 rokov

Tento prípravok mi doporučila kamarádka. Keď si ho kúpila smiala som sa jej a vystríhala som ju, aby nekupovala také somariny. Ale keď jej prsia začali nadobúdať pozoruhodný objem, musím sa priznať že som ostala zahambená. Keďže aj ja som zdedila hrudník po otcovi, rozhodla som sa to vyskúšať. Som naozaj spokojná. Moje prsia sú teraz oveľa výraznejšie a pevnejšie a dokonca som si našla priateľa. Neviem či je to tým že mám teraz väčšie prsia ale je to jedno. On hovorí že ich mám krásne 🙂

Aneta 39 rokov

Bola som prekvapená ako rýchlo na mňa začali BreastEXTRA pôsobiť. Už druhý týždeň používania som videla ako sa moje prsia začínajú meniť k lepšiemu. Na dotyk boli pevnejšie, tuhšie a zdalo sa že aj povyrástli… Po ukončení kúry mám prsia skoro ako keď som bola tehotná. Som veľmi spokojná s produktom aj s výsledkami

Pred
Po

Soňa 29 rokov

BreastExtra som užívala približne 13 týždňov. Spočiatku sa vôbec nič nedialo. Myslela som že už to nemá cenu a chcela som aby mi vrátili peniaze. Keď som vám telefonovala, odporučili ste mi aby som ešte vydržala, vraj to môže trvať dlhšie kým sa dostavia výsledky. Po takmer 4 týždňoch sa skutočne začali objavovať prvé viditeľné zmeny. Od vtedy mi prsia už len rástli, ako je vidno aj na priložených fotografiách. Som rada že ste ma presvedčili, inak by som bola s užívaním tabletiek skončila a bola by som sklamaná.

Pred
Po

Kristína 23 rokov

Dobrý deň, neviem či vaše tabletky účinkujú takto silno na každého alebo ja som špeciálny prípad. Začala som ich užívať prsne podľa odporúčaní, v druhej polovici môjho cyklu. Po týždni užívania som začala cítiť v prsiach slabé mravčenie a neskôr to prerástlo až v bolesti, zčoho som bola z počiatku vydesená, ale vedela som že to súvisí s rastom mojich pŕs. tie bolesti časom ustali. Pozrite ako vyzerajú moje prsia po troch mesiacoch. Úplne ako keby som si dala spraviť silikóny.

Lenka 33 rokov

Volám sa Lenka mám 33r. po mnohých skúsenostiach s tabletkami na zväčšenie a vyplnenie prsníkov môžem s čistým svedomím povedať že mi to pomohlo a som spokojná, zväčšenie o 2cm za 100 tabliet Breast Extra plus.Musím povedať že tabletky som užívala poctivo 1x ráno 1x večer + masáž prsníkov. Od prvej tabletky som si merala pás 1x do týždňa, výsledky sú preto nenapadnuteľné z mojej strany.

Pred
Po

Fila 55 rokov

Vek a dve deti sa na mojich prsiach patrične podpísali. Precitla som až po prekonaní menopauzy, kedy som zistila že mi ostali už len dva ploché predmety vzdialene pripomínajúce prsia.Keďže operáciu som nepripúšťala, skúsila som tieto tabletky. Výsledky sú ohromujúce.

Miny 29 rokov

So svojimi prsiami som bola vždy spokojná,chcela som ale zistiť zo zvedavosti či to naozaj funguje.Nakoniec som si tabletky objednala no ani som ich len neotvorila,keďže som stále nikde nezistila či môžu mať aj negatívne účinky na nejaký orgán v mojom tele.Stále a samé pozitívne recenzie ma ale donútili napísať aj niečo z môjho pohľadu aby som zistila či aj takýto tip mojej recenzie bude na stránke uverejnený..

Monika 34 rokov

Tablety uzivam od marca 2018, po 4-6 tyzdnoch som zbadala prve vysledky prsia su o cislo vacsie plnsie, zacalo si to vsimat aj moje okolie, kamaratky, bez toho aby som im povedala ze uzivam tieto tabletky som uz nieolo rat pocula “ pocuj nenarastli ti prsia?“ 🙂

Chiara 40 rokov

Už po týždni užívania, som cítila spevnenie i mierne zväčšenie prs…no veľmi mi začali vypadávať vlasy. Je možné, že to nemá žiadnu súvislosť a je to len hormonálna reakcia na ukončené dojčenie. Môžem súčasne užívať Quinoral – vitamíny proti vypadavaniu vlasov a Breastextra?

Vanda 20 rokov

breast extra som spokojna som tri roky po kojeni ale prsia som nemala ani v puberte sa preto tam tie zmeny pozorujem ľutujem len že som si nezakupila na 3 mesiace len na dva týždne ale objedná si určite znova

Anna xx rokov

Dobrý deň, ja si objednávam pravidelne u vás megaprsia a ďakujem pomáha to mám ich väčšie a som spokojná

Maria 24 rokov

Kúpila som si 90 ks balenie týchto tabletiek, s tým, že ak budem spokojná kúpim si ešte ďalšie, aby som uživala tabletky pravidelne aspon 3 mesiace.Bohužial neviem či patrím k tej skupine žien, na ktoré nemaju breast extra + žiadny učínok, ale žiadna zmena sa nekonala. Nielen že mi to prsia vôbec nezväčšilo, nevidim ani nijake výrazne spevnenie.Ak by som už chcela nájsť nejaké pozitívum tak je to pružnejšia, hladšia pokožka, čo ale pripisujem pravidelnej masáži s použitím oleja. Takže za mňa to boli zbytočne vyhodené peniaze 🙁

Vysoká
kvalita čistota a zodpovednosť

visoka kvalita

To najlepšie, čo je možné vyrobiť

Pri vývoji pások BreastExtra+® CLOTHING Tape sme sa zamerali na to, aby sme Vám priniesli najlepší produkt, aký je s použitím najmodernejších technológií možné vyrobiť. Naše silikónové aj textilné krytky sú šetrné k pokožke a úplne bezpečné.

boobs

Chceme byť protiváhou

Našou filozofiou je zodpovedný prístup k ľudskému telu. Vytvárame triezvu protiváhu ku škodlivému rozmachu prsnej plastickej chirurgie. Ponúkame neinvazívnu a elegantnú alternatívu bez ihiel, skalpelov a operačných sál. Už dlhšie ako 10 rokov chránime prsia žien pred trvalými následkami estetickej chirurgie. Sme tu ako prvá voľba, ktorú by mala každá žena zvážiť, pred nezvratným, život meniacim, rozhodnutím – podstúpiť plastiku. Pred skalpelom sme zachránili už státisíce pŕs po celej strednej Európe. Prečo by sme nezachránili aj tie Vaše?

Chránime Vaše súkromie

Prsia sú pre mnohé z nás intímnou záležitosťou a my vieme, že si možno neželáte, aby sa cudzie osoby dozvedeli o povahe produktov, ktoré si u nás objednávate. Z toho dôvodu dbáme na Vaše súkromie a zásielky neoznačujeme žiadnou reklamou, ktorá by akýmkoľvek spôsobom napovedala o obsahu balíčka.

liga proti rakovine

Neignorujeme svet okolo nás

Zdravie žien a ich pŕs nám nie je ľahostajné. Veľmi dobre vieme, že sú medzi nami aj ženy, ktorým už nedokážeme pomôcť. Zaplatili totiž najkrutejšie daň. Svojim prsníkom museli povedať zbohom, v dôsledku rakoviny. Zármutok je obrovský, ale vo väčšine prípadov musí ísť život jednoducho ďalej. Aj preto sme pravidelnými podporovateľmi Ligy proti rakovine a Vy nám v tom každým nákupom pomáhate.

floating-leaf
floating-leaf

Vyberte si
jeden z výhodných balíčkov

CLOTHING Tape

CLOTHING Tape

CLOTHING Tape

4.90 

20 stripov

Momentálne nedostupné

Najobľúbenejšie

CLOTHING Tape 2 balenia

CLOTHING Tape 2x

CLOTHING Tape 2 balenia

8.90 

Ušetríte: 0.90 

40 stripov

Momentálne nedostupné

CLOTHING Tape 3 balenia

CLOTHING Tape 3x

CLOTHING Tape 3 balenia

13.90 

Ušetríte: 0.80 

60 stripov

Momentálne nedostupné

CLOTHING Tape 3+1 ZDARMA!

CLOTHING Tape 3+1 ZDARMA!

CLOTHING Tape 3+1 ZDARMA!

13.90 

Ušetríte: 5.70 

80 stripov

Momentálne nedostupné