Na ovisnuté prsia existuje niekoľko receptov. Aj tabletky.

floating-leaf
floating-leaf

Viete, ako sa zbaviť ovisnutých pŕs?

Ovisnuté prsia trápia nejednu z nás. Prsia strácajú svoju pružnosť najmä vekom, ale sú aj iné dôvody. Existuje však niekoľko spôsobov, ktoré vám pomôžu získať opäť krásne prsia.

Prečo máte ovisnuté prsia?

Príčin ochabnutia prsníkov je hneď niekoľko.

Prsia strácajú svoju pružnosť vekom. Ale to je len jedna z príčin.

  • Prsia strácajú svoju pružnosť vekom. Toto je jedna z najčastejších príčin ovisnutých pŕs. Ochabnuté prsia sa objavujú zväčša po štyridsiatke, ale niekedy aj skôr.
  • Rýchly nárast alebo strata telesnej hmotnosti. Zmeny hmotnosti majú za následok stratu elasticity pokožky. Výnimkou nie je ani váhový prírastok v tehotenstve, preto si dávajte pozor na nadmerné priberanie aj v tomto období.
  • Rôzne ochorenia. Najmä rakovina prsníka a tuberkulóza môžu byť tiež dôvodom, prečo sú vaše prsia ovisnuté.
  • Menopauza. Menopauza je prirodzený proces, ku ktorému dochádza s pribúdajúcim vekom. Práve počas nej prsia najviac strácajú svoju pevnosť a pružnosť.
  • Nesprávna výživa. K ovisnutým prsiam prispieva fajčenie, konzumácia alkoholu, ale aj sýtených nápojov.
  • Nadmerné opaľovanie. Nadmerné pôsobenie UV žiarenia na pokožku ničia kolagén, ktorý zabezpečuje jej pružnosť.
  • Nesprávna podprsenka. Podprsenka, ktorá vám nesedí, môže tiež spôsobiť ovisnuté prsia.

Ovisnuté prsia - nesprávna podprsenka - Megaprsia.sk

Ako bojovať proti ovisnutým prsiam?

1. Udržujte si ideálnu hmotnosť. Rýchle priberanie, ale aj chudnutie, vašim prsiam neprospieva. Priberanie vedie k ovísaniu pŕs v dôsledku nadmerného hromadenia tuku, chudnutie naopak v dôsledku straty tuku.

2. Noste správnu podprsenku. Vyberte si podprsenku podľa svojich mier – obvod hrudníka cez prsia a pod prsami. Dajte si pozor tiež na správnu veľkosť košíkov a dĺžky ramienok.


Náš tip: Pozrite si infografiku, ako si vybrať správnu podprsenku.


3. Robte si masáže. Prsia pravidelne masírujte krúživým pohybom. Masáž zabezpečuje cirkuláciu krvi v tkanivách a svaloch, a zároveň napomáha aj regenerácii prsníkov. Pri masáži zvoľte produkty, ktoré pokožku prsníkov zároveň výdatne hydratujú. Odporúčajú sa tiež produkty s obsahom rastlinných olejov či aloe vera.

4. Správne sa stravujte. Vyberajte si potraviny bohaté na vápnik, bielkoviny, sacharidy, vitamíny, minerálne látky a esenciálne tuky. Medzi najlepšie potraviny na prsia patria granátové jablko, mrkva, paradajky, brokolica, ale aj cibuľa a cesnak. Dôležité je tiež dodržiavanie pitného režimu.

5. Cvičte. Správne cvičenie dokáže vaše prsia spevniť a vytvarovať. Medzi najvhodnejšie cviky patria kľuky, posilňovanie s činkami a ďalšie.


Náš tip: Pozrite si viac cvikov na zväčšenie poprsia.


6. Užívajte prírodné výživové doplnky. Prípravky, ako sú tabletky BreastEXTRA+, vám pomôžu získať väčšie a ideálne vytvarované prsia prírodnou cestou. Tabletky účinkujú na základe špeciálne vyvinutej zmesi výťažkov z rastlín angelica sinensis, wild yam, fenugreek, damiana, saw palmetto a prírodných extraktov, ktoré stimulujú ženský organizmus k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy. Tak dochádza k rastu pŕs a výraznému zväčšeniu poprsia. Tabletky obsahujú iba prírodné látky, neobsahuje hormóny, chemikálie, farbivá ani konzervanty.

Zhrnutie

  • Ovisnuté prsia vznikajú z dôvodu veku, zmeny hmotnosti, ale aj v dôsledku nesprávnej výživy či výberu zlej podprsenky.
  • Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete proti ovisnutým prsiam bojovať.
  • Krásne prsia získate užívaním prírodných výživových doplnkov, akými sú tabletky BreastEXTRA+.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo