Príbeh: Zbavila sa komplexov z malých pŕs. Plastický chirurgovia prišli o zisk!

floating-leaf
floating-leaf

Anna bola mladá aktívna žena, ktorá trpela nízkym sebavedomím kvôli svojim malým prsiam. Anna sa cítila veľmi nespokojne. Mala nízke sebavedomie, pretože sa cítila menejcenná v porovnaní s ostatnými ženami. Bála sa, že ju ľudia nebudú brať vážne kvôli jej plochému hrudníku a štvalo ju, že sa jej nikdy nepodarí byť príťažlivá pre mužov. Často sa jej stávalo, že sa cítila neisto v spoločnosti iných žien a mala obavy, že ju budú posudzovať kvôli jej malým prsiam.

Anna tiež trpela tým, že na malých prsiach nesedia všetky typy podprseniek, a preto sa jej často stávalo, že sa cítila nepríjemne vo svojom oblečení. Bola frustrovaná z toho, že sa nemôže obliekať tak, ako by chcela a trápilo ju, že sa jej nikdy nepodarí mať krásne, prsia zvýrazňujúce jej ženskosť. Tieto pocity ju trápili dlhú dobu a premýšľala o plastike ako jedinej možnosti.

Anna sa bála plastickej operácie na zväčšenie pŕs pre mnoho dôvodov. Prvým bol strach z bolesti a utrpenia počas zotavovania sa po operácii. Vedela, že operácia je bolestivá a že sa bude musieť vyrovnať s dlhým obdobím zotavovania. Bála sa, že sa nebude môcť pohybovať a pracovať normálne počas tohto obdobia a že to ovplyvní jej každodenný život.

Anna vedela, že plastická chirurgia môže spôsobiť trvalé poškodenie jej tela a že existujú riziká.

Ďalším dôvodom bol strach z trvalých následkov operácie. Anna vedela, že plastická chirurgia môže spôsobiť trvalé poškodenie jej tela a že existujú riziká, ako sú napríklad bolesti v prsiach, nemožnosť spať na bruchu, neestetické jazvy a dokonca aj strata citlivosti v poprsí. Uvedomovala si, že čo i len jediný z týchto príznakov by jej značne znepríjemnil život na dlhé roky. Annu ale zobúdzali zo sna aj iné myšlienky.

Mala strach z toho, že plastická operácia na zväčšenie pŕs nesplní jej očakávania a že by sa po nej cítila sklamaná. Obávala sa, že po operácii by jej prsia neboli také krásne a ženské, ako si predstavovala a že by sa s tým nedokázala vyrovnať.

Vzhľadom na všetky tieto obavy sa Anna rozhodla hľadať alternatívne riešenie, ktoré by ju ochránilo od trvalých následkov plastiky a poskytlo jej krásne a ženské prsia bez bolesti a utrpenia. Dozvedela sa, že alternatívy k silikónom existujú a je ich dosť veľa. Väčšina alternatív však aj tak spadala do kategoricky zamietnutej zóny najrôznejších chirurgických zákrokov. Či už išlo o zväčšenie pŕs vlastným tukom, alebo vpichovanie rôznych sér, Anna vedela, že s týmto nechce mať nič spoločné. Anna sa dozvedela aj o krémoch na zväčšenie pŕs. Zistila však, že ani to ju pravdepodobne nezachráni. Krémy sú fajn na spevnenie pokožky, prsia ale určite nezväčšia.

Anna sa dozvedela aj o krémoch na zväčšenie pŕs. Zistila však, že ani to ju pravdepodobne nezachráni.

Ostali jej v podstate už len dve možnosti. Zväčšenie pŕs pomocou byliniek, alebo tabletky. Anna si nevedela predstaviť, že by odrazu mala začať bylinkárčiť. Veď ostatných aktivít už mala aj tak dosť. Na také veci proste nemá čas. Tá druhá možnosť znela predsa len lepšie. Ale aké tabletky na zväčšenie pŕs skúsiť, keď má na výber z toľkých možností? Navyše každý prešibaní predajca svoje produkty vychvaľuje do nebies, ale výsledky sú v skutočnosti neisté. To dá predsa rozum. Anna bola opäť v koncoch.

Jedného dňa však narazila na produkt BreastExtra+. Zaujalo ju, že účinky tohto produktu sú podložené výsledkami skutočných vedeckých výskumov a produkt je registrovaný a certifikovaný Úradom verejného zdravotníctva SR. Mohla sa preto cítiť v bezpečí. 

Anna si prečítala o výhodách produktu, ktoré ju presvedčili, že BreastExtra+ je pre ňu tou správnou voľbou. Produkt je bezpečnejší ako chirurgické spôsoby skrášľovania poprsia, bez rizika trvalých následkov a navyše výrazne lacnejší ako plastika pŕs. Oslovilo ju tiež to, že v porovnaní s ostatnými tabletkami rast a skrášlenie pŕs, má oveľa lepšie zloženie. Vyzeralo to skvele. Anna sa definitívne rozhodla produkt vyskúšať a objednala si kúru hneď na celé 3 mesiace.

Anna si veľmi dobre uvedomovala, že pokrok bude vyžadovať pravidelné užívanie tabletiek a pevnú vôľu. Vedela že trvá dlhší čas, kým sa dostavia prvé účinky. Nevadilo jej to, pretože do letnej sezóny ostávalo ešte dostatok času a Anna v sebe cítila odhodlanie dosiahnuť to, čo chce. Do leta bude mať prsia, po akých túžila. Prvé účinky tabletiek začala pociťovať už po 2-3 týždňoch nepretržitého užívania. Veľmi sa radovala že to skutočne funguje, vedela však že nesmie poľaviť, pretože maximálny efekt dosiahne až po 3 mesiacoch. To ale ešte netušila, čo bude nasledovať.

Bola poctivá a nepoľavila. Tvrdohlavo užívala tabletku po tabletke, presne podľa návodu, napriek tomu, že jej prsia sa príliš nezväčšovali, i keď určité zmeny boli viditeľné.

Bola poctivá a nepoľavila. Tvrdohlavo užívala tabletku po tabletke, presne podľa návodu, napriek tomu, že jej prsia sa príliš nezväčšovali, i keď určité drobné zmeny boli viditeľné. Skutočné ohromenie prišlo až v poslednej tretine kúri. V posledných týždňoch sa začali diať zázraky. Po 3 mesiacoch užívania sa jej prsia zväčšili a skrášlili. Cítila sa nádherná, sebavedomejšia a šťastnejšia. Ukázalo sa, že tabletky BreastExtra+ jej poskytli presne to, čo potrebovala, bez bolesti, utrpenia a trvalých následkov, ktoré sú s chirurgickým skrášľovaním poprsia spojené.

Anna si odrazu mohla obliekať oblečenie, ktoré sa jej skutočne páčilo, bez obáv a nepríjemných pocitov. Cítila sa príťažlivejšia a atraktívnejšia. V zrkadle sa cítila omnoho krajšia a už nemusela trpieť uštipačné poznámky okolia. Naopak, užívala si závistlivé pohľady, a uznanlivé rečičky niektorých svojich “tiež kamarádok”.

Anna bola veľmi šťastná, že narazila na BreastExtra+ a odporúča ho každej žene, ktorá uvažuje o zväčšení pŕs. Pre ňu boli tabletky BreastExtra+ skvelým riešením, ktoré ju „zachránilo“ pred plastickou chirurgiou a ušetrilo jej trvalé následky a veľa utrpenia. A čo plastický chirurgovia? Tí nad príbehom Anny iba neveriacky krútili hlavami a zo strachu pred stratou zamestnania premýšľali, či sa dokážu uživiť aj ako vodiči Uberu 😉

Chceli by ste aj vy získať výhody ako má hlavná hrdinka tohto príbehu? Vyskúšajte ešte dnes, zvýhodnený balíček BreastExtra 90 + 30 kapsúl ZDARMA.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo