Vákuové pumpy – pumpičky na zväčšenie pŕs

floating-leaf
floating-leaf

Pumpičky na zväčšenie pŕs sľubujú zaručené úspechy

Ak čítate tieto riadky, zrejme vás zaujíma, či je zväčšenie pŕs sľubované používaním vákuových púmp skutočne také úžasné. Dokážete použitím tohto prístroja naozaj zväčšiť prsia alebo je to len reklama? Čítajte ďalej, prezradíme vám to v nasledujúcich riadkoch.

Ak ste už tento prístroj hľadali, určite už viete, že sa vyskytuje pod viacerými označeniami – vákuová pumpa, vákuové prísavky či pumpičky na zväčšenie pŕs. Odhliadnuc od rozdielneho názvu všetky z nich sľubujú, že vám pomôžu prsia zväčšiť – v niektorých prípadoch dokonca až dvojnásobne.

Náš tip: Prečítajte si informácie o prístrojoch v článku Poznáte prístroje na zväčšenie pŕs?

Ako vyzerá vákuová pumpa?

Pumpička na zväčšenie pŕs pozostáva z dvoch hlavných častí. Prvou z nich je samotná pumpa, ktorá zabezpečuje vytvorenie vákua a druhou sú prísavky na prsia. Prísavky majú tvar misky a spravidla sú vyhotovené ako priehľadné, anatomicky tvarované zvony, ktoré sa prispôsobia prsníku.

A keďže sa nedarmo hovorí, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, vákuová pumpa vyzerá takto:

Pumpička na zväčšenie pŕs / vákuová pumpa

Ako to funguje?

Prísavky pripevníte na prsníky tak, aby na ne vzduchotesne dosadli. Použitím pumpy vytvoríte vákuum. Takýmto “satím” so súčasným použitím vibračnej masáže sa zvyšuje prísun krvi do prsníkov a stimuluje sa cirkulácia lymfy, čo vedie k podpore rastu prsníkov.

Prístroj funguje podobne ako vákuové pumpy na zväčšenie penisu. Vákuové prísavky údaje dokážu spracovať tukové tkanivo a keďže tuk tvorí väčšinu prsníkov, existuje nádej, že budú fungovať. Určite minimálne predajcovia sľubujú, že použitím tohto prístroja zväčšíte svoje prsia bezbolestne a rýchlo aj bez plastickej operácie.

Dĺžka terapie sa odporúča po dobu 12 týždňov, pričom počas prvého týždňa je potrebné absolvovať 2 – 3 ošetrenia. Potom nasleduje ďalších 6 týždňov sledovania. Efekt však nie je trvalý, celú procedúru treba po dvoch rokoch zopakovať.

Pumpičky majú svoje výhody i nevýhody

Ak porovnávate použitie pumpičiek na zväčšenie pŕs s chirurgickým zákrokom, vákuové pumpy vedú hneď v dvoch parametroch – ide o prirodzenejší, a zároveň aj niekoľkonásobne lacnejší spôsob zväčšenia pŕs. Plastická operácia pŕs je totiž približne 10-násobne drahšia, i keď zohľadníme, že aj procedúru pomocou vákuovej pumpy je potrebné približne po dvoch rokoch zopakovať. Použitie vákuových púmp nie je bolestivé, a keďže poskytuje aj vibračnú masáž, môže byť dokonca príjemné.

Na druhej strane – hoci v minulosti sa pumpičky na zväčšenie pŕs považovali za zázračný prístroj, v poslednom období sa ukazuje, že to nemusí byť práve najlepší spôsob. Naopak, niektoré zdroje uvádzajú, že tlak na prsia môže byť škodlivý. Naťahovanie prsníkov môže poškodiť tkanivo, mliečne kanáliky i pokožku pŕs a viesť k vzniku strií, či dokonca až k deformácii prsníka.

Ak ste pri použití mali dojem, že vaše prsia sú väčšie, mohlo ísť o placebo efekt. Keďže pumpičky pracujú na princípe satia, prsníky sa po použití naozaj stávajú citlivejšími a plnšími. Dá sa však predpokladať, že v tomto prípade ide skôr o dočasný opuch, ako ozajstné zväčšenie pŕs. V žiadnom prípade sa však neodporúča používať pumpičky na zväčšenie pŕs po dlhšiu dobu.

Vákuové pumpy sú prirodzeným spôsobom zväčšenia pŕs. Tlak na prsia však môže byť škodlivý a viesť k deformácii prsníkov.

Zvoľte radšej bezpečnejší spôsob 

Je to skutočne tak. Túžba po väčších prsiach mnohé z nás ženie za tým, aby sme vyskúšali všetky možné prostriedky. Predtým však, ako sa pustíte do ďalšieho z pokusov, preštudujte si všetky dostupné informácie, aby ste svojim prsiam nespôsobili viac škody ako osohu.

Ako alternatívu tu máme pre vás iné riešenie. Ak nechcete podstúpiť plastickú operáciu a dávate prednosť prirodzenému zväčšeniu a spevneniu pŕs, vyskúšajte tabletky na zväčšenie pŕs BreastEXTRA+.

Zhrnutie

  • Pumpičky na zväčšenie pŕs patria medzi prirodzenejšie spôsoby na zväčšenie pŕs.
  • Objavujú sa však výhrady k ich použitiu, či dokonca informácie o ich škodlivosti.
  • Bezpečným spôsobom zväčšenia pŕs sú prírodné výživové doplnky, akým sú tabletky BreastEXTRA+.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo