Chcete väčšie prsia? Vsaďte na cvičenie a bylinky!

floating-leaf
floating-leaf

Väčšie prsia môžete dosiahnuť cvičením aj bylinkami

Na správnu a ideálnu veľkosť poprsia má každá z nás názor. Podľa mnohých prieskumov je však väčšina žien so svojím poprsím nespokojná a chcela by ho mať vytvarované inak. Snáď najčastejšou túžbou žien je mať väčšie prsia. Pri tejto túžbe však netreba hneď zháňať plastického chirurga. Zväčšiť a spevniť svoje poprsie si môžete aj doma. Jednoducho – pomocou správnej stravy a cvikov.

Pravidelne cvičte

Vyhraďte si aspoň trikrát do týždňa 30 až 50 minút na posilňovanie prsného svalstva v pohodlí svojho domova. Výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Zmeny na svojom tele spozorujete už po niekoľkých týždňoch. Čas, ktorý venujete cvičeniu, si rozložte na niekoľko menších sérií. Prestriedajte kliky, rozpažovanie aj tlačenie dlaní v rôznych intervaloch a rýchlostiach opakovaní.


Náš tip: Prečítajte si, ako správne vykonávať cviky na zväčšenie poprsia.


Plávajte

Plávanie považujeme za megazázračný šport na formovanie poprsia. Nevyformuje pekne len váš hrudník, ale aj ruky, nohy či brucho. Zlepšíte tiež celkové držanie vášho tela, takže vaše poprsie bude pri vzpriamenej postave pôsobiť plnšie.

Pri plávaní vaša hruď musí odolať tlaku vody, preto sa prsia formujú rýchlejšie ako zvyšok tela.

Nepretrénujte sa

Naše prsia tvorí tukové tkanivo a prsná žľaza. Dajte preto pozor, aby ste svoje telo nezbavili prílišnou fyzickou záťažou tuku aj v oblasti pŕs. Svalstvo by bolo síce pekne vyformované, ale prsia by nepôsobili plno.

Namiesto lekára pomôžu bylinky

Mnohokrát ani nevieme, koľko prospešných byliniek sa nachádza v našej záhradke. Medzi koreninami, ktoré používame bežne do varenia či odstraňujeme z našich záhonov ako burinu, sa nachádzajú aj také, ktoré pomôžu vášmu poprsiu.

Väčšie prsia pomocou byliniek - Magaprsia.sk

Fenikel

Za najbežnejšiu bylinku, ktorá sa používa už od nepamäti v ženskej medicíne a kozmetike, je fenikel. Má veľmi veľký obsah estrogénových látok, a pomáha tak k rastu prsného tkaniva, a teda aj k väčším prsiam. Navyše konzumáciou feniklu zvyšujete tiež svoje libido.

Senovka grécka

Bylinka, ktorá obsahuje obrovské množstvo fytoestrogénov. V medicíne sa táto bylinka používa na tvorbu mlieka u dojčiacich matiek.

Divoký yam

Na podporu rastu zdravého prsného tkaniva sa používa bylinka wild yam. Nepodporuje síce priame zvyšovanie hladiny estrogénu v ženskom tele, ale má pozitívne účinky na hormonálnu rovnováhu.


Náš tip: Ak chcete mať kompletnú starostlivosť o svoje prsia vždy poruke, siahnite po niektorom balíčku z našej ponuky BreastEXTRA. Pri vhodnej kombinácii cvičenia a prírodných látok uvidíte prvé výsledky už po prvých 2 týždňoch.


Väčšie prsia môžete skutočne získať i konzumáciou byliniek a pravidelným cvičením. Na vás je len stanoviť si dátum, kedy so svojou premenou začnete. Žien, ktoré to dokázali aj vďaka našim prípravkom, je skutočne mnoho. Ich inšpiratívne príbehy nájdete aj na našom Facebooku.

Ak chcete vedieť o všetkých novinkách zo sveta pekného poprsia, prihláste sa na odber noviniek a objavte aj vy spôsob, ako zväčšiť svoje prsia bez zásahu plastického chirurga.


Náš tip: Prečítajte si aj ďalšie články o zväčšení poprsia.


Zhrnutie:

Ak chcete mať väčšie prsia, dodržujte tieto zásady a o pár týždňov budete pozorovať výsledky a cítiť sa sebavedomejšie:

  • cvičte pravidelne,
  • plávajte,
  • trénujte svojou vlastnou váhou,
  • doprajte si prírodné produkty a hlavne
  • kráčajte vzpriamenejšie.

 

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo