Zvýšenie poprsia – ako na to?

Zvýšenie poprsia
floating-leaf
floating-leaf

Zvýšenie poprsia môžete dosiahnuť aj inak ako plastickou operáciou

K estetickým problémom u žien patria aj ovisnuté prsia. Ak máte záujem o zvýšenie poprsia, teda ich zdvihnutie, riešení je hneď niekoľko. Môžete si vybrať od tých najmenej invazívnych, pri ktorých vám pomôže príroda, až po plastickú operáciu.

Veľké prsia nie sú všetko

Ani veľké prsia nemusia pôsobiť esteticky, ak sú ovisnuté. Preto mnohé ženy (a, samozrejme, aj muži), ocenia skôr menšie, ale pekne tvarované a zdvihnuté prsia. V prípade, že chcete dosiahnuť zvýšenie prsníkov, cesta k nim môže byť dokonca jednoduchšia ako k veľkým prsiam. Poradíme vám hneď niekoľko spôsobov, ako na to.

#1 Plastická operácia

Plastika pŕs je najinvazívnejším, ale zároveň aj najúčinnejším spôsobom na zvýšenie poprsia s okamžitým efektom. Na prsiach ale zanecháva trvalé následky ktoré sa vám po niekoľkých rokoch skutočne vypomstia.

Plastická operácia, pri ktorej sa upravuje tvar a dvíha pozícia poklesnutých ženských prsníkov, sa nazýva mastopexia. Zákrok prebieha tak, že sa modeluje prsníková žľaza, odstráni sa nadbytok kože a dvorce sa zdvihnú do vyššej pozície. Vykonáva sa spravidla v celkovej anestézii a trvá približne 2 – 3 hodiny. 

Po operácii sa odporúča 7-dňový kľudový režim a plná fyzická záťaž až po uplynutí 4 týždňov. Zákrok je, samozrejme, spojený s vysokou cenou a tiež možnými komplikáciami, ako sú opuchy, modriny, rôzne deformity či znížená citlivosť v oblasti dvorca. Našťastie však existujú iné spôsoby na efektívne formovanie prsníkov. 

#2 Push-up podprsenka

Ak chcete dosiahnuť zvýšenie prsníkov aspoň opticky, najrýchlejším a najlacnejším spôsobom je investovať do nákupu push-upky. Kvalitná push-up podprsenka dokáže prsia nadvihnúť. Na druhej strane však musíte rátať s tým, že v realite ostávajú vaše prsia bez zmeny a po vyzlečení podprsenky možno nebudú vyzerať až tak lákavo. 

#3 Náplaste a pásky na zvýšenie poprsia

Nechirurgické zdvihnutie poprsia sľubujú aj rôzne náplaste a pásky na zvýšenie poprsia. Náplasť priložíte na spodok prsníka, odlepíte zadnú časť a zdvihnete prsník do požadovanej polohy. Je to niečo ako neviditeľná podprsenka, skutočný efekt je však otázny. 

#4 Cviky na zvýšenie poprsia 

Rovnako, ako existujú cviky na zväčšenie pŕs, môžeme vám odporúčať aj niekoľko efektívnych cvikov na ich zdvihnutie. Pri týchto cvikoch pomáhajú činky, a to v hmotnosti, ktorá nie je pre vás namáhavá, ale cítite záťaž. Postupne môžete váhu pridávať. Efektívne je cvičiť tieto cviky na lavičke. 

Náš tip: Pozrite si video s cvikmi na zvýšenie poprsia.

#5 Masáže 

Masáž prsníkov je efektívna, a zároveň nie je cenovo nákladná. Účinok masáže môžete podporiť aj rôznymi prípravkami, ako sú olivový olej či med. Krémy vám na tento účel odporučiť nemôžeme, pretože tie nepomáhajú

#6 Bylinky

Veľmi dôležité je, aby ste potrebné živiny dodali telu aj zvnútra. Na to sú určené bylinky s obsahom tzv. fytoestrogénov – prírodných látok, ktoré majú podobný účinok ako ľudský hormón estrogén. Môžete ich, samozrejme, užívať v rôznej forme, napríklad ako čaj. Najjednoduchším spôsobom je však užívanie prírodných doplnkov s extraktmi z týchto bylín.  

Vyberte si tabletky BreastEXTRA+, ktoré vám ponúknu riešenie hneď niekoľkých problémov. Pomôžu vám v prípade, že nie ste spokojná s veľkosťou svojich pŕs alebo vaše prsia stratili svoj prirodzený tvar po pôrode alebo dlhodobom dojčení. 

Účinok tabletiek BreastEXTRA+ je založená na unikátnom komplexe prírodných výťažkov z rastlín, ako sú angelika čínska, fenikel, wild yam či senovka grécka. Tieto stimulujú ženský organizmus k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy, čím dochádza k prirodzenému zväčšeniu pŕs. Výsledkom je viditeľne väčšie a pevnejšie poprsie.

Takže, oslňte krásou svojich pŕs bez rizika a bolesti a vsaďte na tabletky BreastEXTRA+. Prvé výsledky budete pozorovať už do dvoch týždňov od začatia užívania. 

Zhrnutie

  • Na zvýšenie poprsia existuje niekoľko účinných prostriedkov.
  • Najinvazívnejším je plastická operácia, prirodzenou cestou je užívanie výživových doplnkov s obsahom fytoestrogénov.
  • Vyberte si tabletky BreastEXTRA+, ktoré pomáhajú pri zvýšení poprsia i jeho zväčšení.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo