Fytohormóny pomáhajú k väčším prsiam, krajšej pleti a bezbolestnej menštruácii

floating-leaf
floating-leaf

Rastlinné fytohormóny sú prospešné pre ženský organizmus

Krajšia a zdravšia vďaka fytohormónom? Naozaj sa to dá? Tieto prírodné látky dokážu ovplyvniť veľkosť a tvar poprsia a pozitívne ovplyvniť aj ďalšie procesy vo vašom organizme. Len čítajte ďalej.

Väčšie prsia bez skalpela a prirodzene?

Ženy bývajú niekedy so svojimi prsníkmi nespokojné. Najčastejšou požiadavkou týkajúcou sa zmeny poprsia býva pritom jeho zväčšenie. Nemusí sa však riešiť len operačne. Plastická operácia nesie so sebou niekoľko rizík, a preto nie každá žena, túžiaca po väčších prsiach, je ochotná ju naozaj podstúpiť.

Zväčšenie pŕs prírodnou cestou je možné a dokonca veľmi jednoduché. Určite ste už počuli, že na na nárast veľkosti poprsia zásadne vplýva hladina hormónov v tele, ich kombinácia a spôsob, akým spolu v tele komunikujú.

Ako pôsobia hormóny na naše telo?

Hormóny sú látky, ktoré v ľudskom tele ovplyvňujú fungovanie orgánov a buniek. Pôsobia na rast a vývoj tela (vrátane pŕs), ovplyvňujú metabolizmus a spôsob využitia potravy, pôsobia na sexuálne a reprodukčné funkcie, ovplyvňujú naše nálady a mnohé ďalšie procesy v tele.

Hormóny prirodzene sa vyskytujúce v našom tele, ktoré ovplyvňujú aj rast poprsia, sú estrogén, progesterón, testosterón, prolaktín a rastový hormón. Množstvo týchto hormónov v tele a ich pomer ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs, ako aj ich pevnosť.

Estrogén spolu s progesterónom sú jedny z najdôležitejších hormónov zodpovedných za rast pŕs a zdravie ženských reprodukčných orgánov. Testosterón je označovaný aj ako mužský hormón, no tvorí sa aj v ženskom tele. Správny pomer hladín estrogénu a testosterónu má hlboký význam pre rast pŕs a celkové zdravie ženy. Prolaktín a rastový hormón sú hormóny vylučované hypofýzou. Prolaktín spolu s estrogénom spolupracujú na tvorbe mliečnych žliaz, ako aj na zvýšení počtu estrogénnych receptorov v prsníkoch. Prolaktín je tiež zodpovedný za ukladanie tuku v prsiach. Rastový hormón podporuje rast buniek, tkanív a orgánov. Stimuluje aj obnovu tkanív a výmenu buniek a udržiava ženskú sexuálnu túžbu.

Fytohormóny prsia - Megaprsia.sk

Čo sú to fytohormóny?

Fytohormóny je všeobecné označenie pre hormóny rastlinného pôvodu. Rastlinné hormóny majú podobný účinok ako hormóny prirodzene sa vyskytujúce v ľudskom a živočíšnom tele. Fytohormóny prispievajú k produkcii prsného tkaniva a majú za následok rast pŕs. Vďaka fytohormónom obsiahnutým v tabletkách BreastEXTRA+ budú vaše prsia väčšie, krajšie, pevnejšie.

Fytohormóny pomáhajú k rastu prs prirodzenou a bezpečnou cestou.

Najdôležitejšie fytohormóny

Fytohormónov (alebo rastlinných hormónov) existuje niekoľko druhov a skupín. Jedným z najdôležitejších fytohormónov je však jednoznačne estrogén nazývaný fytoestrogén. Často sa vyskytuje v tabletkách na na zväčšenie poprsia, a to najmä z jedného dôvodu – tento hormón je najviac zodpovedný za veľkosť vašich pŕs.

Fytoestrogény okrem vplyvu na prsia, pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu v krvi a krvný tlak, zároveň tiež zmierňujú príznaky menopauzy, znižujú riziko vzniku niektorých druhov rakoviny a riziko osteoporózy.

Fytohormóny tiež prispievajú k celkovému zdraviu prsníkov, ovplyvňujú tiež stav a zdravie reprodukčnej sústavy – redukujú príznaky menopauzy, PMS – predmenštruačného syndrómu, vaginálnej suchosti a zvyšujú sexuálny apetít.


Náš tip: Prečítajte si viac o účinkoch fytoestrogénov v článku Fytoestrogény a ich vplyv na ženský organizmus.


Prečo tabletky BreastEXTRA+?

Tabletky BreastEXTRA+ predstavuje bezpečnú a prirodzenú cestu k väčším a pevnejším prsiam. Tieto tabletky obsahujú iba prírodné látky, neobsahujú žiadne chemikálie, farbivá ani konzervanty. Extrakty z rastlín jam čínsky, fenikel, senovka grécka, angelika čínska, pastala rozprestretá, sója a serenoa plazivá podporujú rast pŕs, ich vytvarovanie a lepšiu pevnosť.

Odporúčame užívať dvakrát denne 2 tabletky BreastEXTRA+ a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.  Po dvoch týždňoch užívania budú už zmeny na vašich prsiach zreteľné, prsia budú pevnejšie a pokožka bude na dotyk jemná a napnutá.

Zhrnutie

  • Fytohormóny sú prírodné látky rastlinného pôvodu, ktoré dokážu ovplyvniť veľkosť poprsia bezpečným a prirodzeným spôsobom.
  • Vplývajú na mnohé funkcie v ženskom organizme, vrátane zväčšenia pŕs a riešenia problémov s menštruáciou.
  • Bezpečnú a prirodzenú cestu k väčším a pevnejším prsiam predstavujú tabletky BreastEXTRA+.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo