Ako získať plné prsia za pomoci prírody?

floating-leaf
floating-leaf

Toto je 9 prírodných prostriedkov na plnšie a pevnejšie poprsie

Máte pocit, že by ste mohli mať plnšie poprsie, že by ste sa cítili lepšie a zvýšilo by sa vám aj sebavedomie? Nemusíte hneď hľadať plastického chirurga. Stačí sa popozerať, či neexistuje iný spôsob ako skalpel. My vieme, že existuje. A hneď niekoľko. Prírodných a účinných, ktoré vám pomôžu získať plné prsia.

1. Oleje

Okrem dochutenia jedál či starostlivosti o pokožku tváre pomôžu aj poprsiu. Sú to oleje, ktoré sa nachádzajú bežne vo vašej domácnosti, ale aj špeciálne oleje, ktoré obnovujú kožné bunky a podporujú elasticitu pokožky. Stačí vmasírovať pár kvapiek.

Vyskúšajte napríklad olej z feniklových semienok, citrónovej trávy, mentolový, mrkvový či citrusový olej.

2. Ľad

Svoje poprsie môžete masírovať aj pomocou ľadovej sprchy či kocky ľadu alebo rozdrveným ľadovým balíčkom. Masáž by nemala trvať viac ako 1 minútu, aby si nespôsobilí prechladnutie.  Spevníte tak prsné svalstvo aj pokožku.

3. Cibuľa a med

Možno vás to zaskočí, ale cibuľa má blahodarné účinky na pokožku nášho tela. Na výrobu domáceho krému, ktorý spevňuje pokožku, vám stačia iba 3 ingrediencie. Stačí zmiešať cibuľu, med a kurkumu. Touto zmesou si natrite poprsie a nechajte pôsobiť 10 až 15 minút.

4. Senovka grécka (fenugreek)

Táto nenápadná rastlina patrí medzi rastliny s obsahom fytoestrogénov, ktoré dokážu stimulovať rast poprsia rovnako ako estrogén a progesterón. Je výdatným zdrojom fytoestrogénov, flavonoidov a saponínov. Fenugreek podporuje metabolizmus tukov a udržuje vašu štíhlu líniu. U dojčiacich matiek podporuje tvorbu materského mlieka.


Náš tip: Pozrite si aj video, ako jednoducho zväčšiť prsia.


5. Damiana

Už po stáročia sa využíva ako  prírodný prostriedok na úpravu hormonálnej rovnováhy. Pomáha aj pri bolestivej a nepravidelnej menštruácii.

6. Fenikel

Výhodou feniklu je to, že ho môžete konzumovať surový, varený alebo pečený. Najlepší účinok však dosiahnete, ak ho budete piť ako čaj. Fenikel obsahuje fytoestrogény, ktoré napomáhajú rastu pŕs a produkcii mlieka u matiek.

7. Wild yam

Táto rastlina stimuluje produkciu estrogénu. Obsahuje látky, ktoré pomáhajú pri problémoch spojených s menštruáciou a tiež menopauzou.


Náš tip: Prečítajte si aj článok, ako zväčšiť prsia pomocou cvičenia a byliniek.


8. Banány

Výživné látky a minerály obsiahnuté v banánoch pomáhajú prirodzene zväčšiť ženské prsia. Aby tak pôsobili, je vhodné jesť akurát dozreté vláknité banány a nie dužinaté, ktoré už začínajú byť prezreté.

9. Prírodné tablety BreastEXTRA+

Tablety na zväčšenie pŕs prirodzenou cestou, ktoré obsahujú takmer všetky vyššie spomínané zložky v jednom. Stimulujú rast a pružnosť pokožky poprsia. Výsledky zbadáte už po dvoch týždňoch od začiatku užívania.

Na záver

Ako teda dosiahnuť plné prsia bez toho, aby ste sa museli zveriť do rúk plastického chirurga? Jednoducho pozrite, aké bylinky máte v záhrade, popozerajte, čo máte v chladničke a v kuchyni.

  • Pomôžu vám bylinky ako senovka grécka, damiana, fenikel či wild yam.
  • Vyskúšajte tiež rôzne oleje, cibuľu či banány.

Ak sa u vás nenachádza nič, čo by mohlo pomôcť, jednoducho vyskúšajte prírodné tablety na podporu plnosti a rastu prsného tkaniva BreastEXTRA+.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo