5 trikov ako jednoducho zväčšiť prsia VIDEO

floating-leaf
floating-leaf

Jednouché a hlavne bezbolestné zväčšenie pŕs vďaka týmto 5 trikom

Ak chcete mať skutočné super prsia, nasledujte tieto rady. Sú situácie, kedy takmer každá žena zatúži po plnšom, krajšom či väčšom dekolte. Spôsoby zväčšenia poprsia plastickou operáciou alebo vypchávkami samozrejme každá žena pozná. Tieto spôsoby však častokrát nie sú najlacnejšie, najestetickejšie a ani najrýchlejšie. Ako jednoducho zväčšiť prsia? V tomto videu vám poradíme 5 super trikov. Pozrite si video ktoré nájdete nižšie.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=4O3iUsg3yM8[/embedyt]

Trik číslo 1: Vystrite sa

Aj taká maličkosť, ako správne držanie tela, dokáže s vaším hrudníkom zázraky. Pri vzpriamenej chôdzi vyzeráte štíhlejšie a vyššie. Pri štíhlejšie vyzerajúcom bruchu vyzerajú väčšie aj vaše prsia. Takže, jednoduchá okamžitá pomoc je vzpriamiť sa.

Trik číslo 2: Noste správnu podprsenku

Áno. To, aké spodné prádlo si vyberiete pod oblečenie, má vplyv na celkový dojem z outfitu a aj na výraz vášho poprsia. Vyberte si podprsenku, ktorá vám presne sedí, nikde vás netlačí ani sa nezarezáva. Na zväčšenie poprsia vám odporúčame siahnuť po podprsenke s push-up efektom alebo so vstavanými silikónovými vankúšikmi. Tento druh spodnej bielizne vám opticky pridá do výstrihu aj jednu či dve veľkosti. Pozrite si aj infografiku – ako si vybrať správnu podprsenku.

Trik číslo 3: Schlaďte sa

Snáď každá žena miluje voňavý kúpeľ v horúcej vode. Týmto kúpeľom však potešíte skôr svoju myseľ, ale nie pokožku. Pre spevnenie poprsia s rýchlym efektom odporúčame dať si poriadne ľadovú sprchu, ktorú budete striedať s horúcou. Pokožka poprsia sa krásne prekrví a napne. Budete sa čudovať aký efekt to prinesie.

Trik číslo 4: Cviky na zväčšenie pŕs

Pravidelným pohybom a posilňovaním prsných svalov docielite plnší dekolt už po niekoľkých týždňoch. Vyskúšajte do svojho tréningového plánu zahrnúť kliky, rozpažovanie s ľahkými činkami či plávanie.

Trik číslo 5: Siahnite po tabletkách na zväčšenie pŕs

Mnohým ženám vlastné predsudky neumožnia profitovať z výhod prírodných tabletiek na zväčšenie pŕs. Zabudnite na predsudky a skúste to! Výsledky vás ohromia. Vyberte si však iba kvalitné a overené prípravky.

Vyskúšajte prírodné tabletky BreastEXTRA+ špeciálne vyvinuté na zväčšenie a spevnenie poprsia. Tento prípravok obsahuje čisté rastlinné fitoestrogény ktoré pôsobia presne tam, kde je to potrebné – teda vo vašich prsiach. Pre to nespôsobujú nechcené priberanie tuku. Prvé výsledky na sebe začnete pozorovať už po dvoch týždňoch od začiatku užívania. Prsia budú viditeľne plnšie a pokožka krásne napnutá.

Ako teda efektívne zvýrazniť vaše prsia?

Kráčajte a sedávajte vzpriamene. Noste správnu podprsenku. Napnite a prekrvte svoju pokožku ľadovou vodou. Doprajte si pravidelný pohyb a posilňujte prsné svaly. Použite prírodné tabletky na zväčšenie poprsia BreastEXTRA+ a žite život, po akom túžite! Ak použijete niektorý z týchto jednoduchých trikov, určite sa budete môcť čoskoro tešiť úprimnému obdivu vášho okolia.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo