Nezáviďte kamarátkam super prsia. Môžete ich mať aj vy

Super prsia nie sú nedosiahnuteľné ani pre vás

Asi len minimum žien je spokojných s veľkosťou či tvarom svojho poprsia. Ak tiež patríte medzi tie, ktoré by svoje prednosti radi vylepšili, nasledujúce tipy, ako zo svojich pŕs urobiť superprsia, sú práve pre vás.

Keď trpezlivosť (a správna starostlivosť) ruže prináša

My ženy to dôverne poznáme – bez práce jednoducho nie sú koláče. Nie je preto žiadnym prekvapením, že toto porekadlo platí aj pri snahe skrášliť si výstrih. Máloktorá z nás však vie, čo presne treba urobiť, ak chceme dosiahnuť spevnenie pŕs, ich zväčšenie či všeobecne ich dostať do lepšej kondície napríklad po dojčení.

Super prsia pre každú z nás znamenajú niečo iné. Preto než sa vydáte na cestu za tými svojimi, vopred si definujte  cieľ. Aká veľkosť, respektíve tvar je pre vás ten ideálny? Aká je vaša predstava o dokonalých prsiach? Ak už ju máte, zostáva len zistiť potreby svojho tela. Ak napríklad túžite mať veľké prsia, potrebujete vedieť, ktoré látky sú prospešné pre rast pŕs. Ak chcete hladšiu a pružnejšiu pokožku v oblasti dekoltu, zistite si, aké zložky vám ju pomôžu zabezpečiť.

Super prsia ženy - Megaprsia.sk

Pomoooc, mám malé prsia!

Tiež máte chuť zakričať si pred zrkadlom? Nezúfajte. Nevyhovujúca veľkosť trápi väčšinu žien na svete (mužov tiež, ale to je trocha iná téma 😊). Ktorá z nás by nechcela prsia krásnych herečiek či modeliek?

Najčastejším estetickým problémom žien sú malé prsia.

Žijeme vo skvelej dobe kedy je, s trochou snahy, možné všetko. Štíhla línia, osí pás či super prsia nie sú výnimkou. Dôležité je len zamerať svoju energiu tým správnym smerom. Možností je veľa.

Krok #1 – skrotťe ochabnuté prsia

Ovisnuté prsia sú zväčša prvým problémom, ktorý v určitom veku chceme v oblasti hrudníka riešiť. Najčastejšie po ukončení dojčenia, po pribratí na váhe alebo po dovŕšení štyridsiatky, kedy viditeľne dochádza k strate kolagénu a elastínu. Ovisnuté prsia však môže mať na svedomí aj nesprávny výber podprsenky či zanedbaná starostlivosť o pokožku.

Ak teda pozorujete na svojom poprsí nežiaduce zmeny, venujte mu zvýšenú pozornosť.  Zásobte sa kvalitnými telovými mliekami, začnite s cvikmi so zameraním na prsia a naučte sa, ako ich správne masírovať. Základom pevnej pokožky je jej dostatočné prekrvenie. Tomu napomôže aj studená sprcha. Tiež sa oplatí upraviť jedálniček a zamerať sa na potraviny bohaté na sóju a kolagén.

Superprsia - Megaprsia.sk

Krok #2 – vylepšite ich tvar

Najjednoduchšie v tomto prípade je kúpiť si správnu podprsenku a ostatné už nechať na ňu. Ak si však želáte dlhodobejšie riešenie, budete musieť investovať niekde inde. Neľakajte sa, nemusia to byť hneď služby plastického chirurga. Dokonalý tvar svojim prsiam viete dopriať aj inak.

Známym trikom, ako dostať svoje prsia späť do formy, je celkové posilňovanie prsných svalov a takisto plávanie. Efekt cvičenia sa dá výborne podporiť aj zvnútra. Verte prírode a zalovte v radách starých mám. Zožeňte si bylinky damianu a senovku grécku. Obe obsahujú fytoestrogény (rastlinné estrogény), ktoré sú, okrem iného, overeným prostriedkom na rast prsného tkaniva.

Krok #3 – zväčšite si konfekčnú veľkosť

Pre veľa žien i mužov super prsia znamenajú veľké prsia. Či už spadáte do tejto kategórie, alebo by sa vám len páčilo mať o číslo väčšie košíčky, máme pre vás dobrú správu. Nemusí to byť nedosiahnuteľný sen.

Pri hľadaní trvalého riešenia tohto problému je možností asi najviac. Augmentácia, zväčšenie pŕs vlastným tukom, vpichnutie kyseliny hyalurónovej do prsného tkaniva, cvičenie a používanie kozmetiky a tak ďalej a tak podobne. Jediným, avšak zásadným, negatívom pri všetkých spomínaných je, že v skutočnosti nie sú trvalé. Tak, ako sa po niekoľkých rokoch musia meniť silikónové implantáty, treba pravidelne dopĺňať aj množstvo kyseliny hyalurónovej.

Jediným spoľahlivým pomocníkom je, zdá sa, príroda. Áno, prsia najrýchlejšie narastú, ak na to ideme zvnútra. No nie nasilu. Vyhnite sa skalpelu a zvoľte si prirodzenejšiu cestu, ktorá vám zabezpečí super prsia a navyše toľko nezaťaží vašu peňaženku.

Pri snahe o zväčšenie prsníkov sa spoľahnite na prírodu.

Dodávať telu správne látky je nielen prirodzenejšie, ale aj účinnejšie. Stačí si vybrať ideálny prípravok, ktorý vyrieši hneď niekoľko nepríjemností naraz. Takými sú napríklad tabletky BreastEXTRA+. Kombinujú výťažky bylín a prírodných látok, ktoré zabezpečujú zväčšenie pŕs, ich vytvarovanie aj spevnenie. Vďaka fytoestrogénom vás navyše zbavia menštruačných bolestí či nepríjemností spojených s menopauzou.

Superprsia cvičenie - Megaprsia.sk

Tri rýchle porovnania:

  • Bylinky verzus antikoncepcia. Užívanie hormonálnej antikoncepcie skutočne u niektorých žien spôsobuje zväčšenie prsníkov. Je to však veľmi individuálne a efekt je zanedbateľný v porovnaní s užívaním prírodných doplnkov, ktoré obsahujú napríklad jam čínsky, senovku grécku či angeliku čínsku.
  • Bylinky verzus cvičenie. Pravidelné cvičenie je skvelé a prospieva nielen vašim prsiam. Nezabudnite pri ňom aj správne dýchať. Ak ale očakávate rýchly nástup účinku, siahnite po bylinkách.
  • Bylinky verzus plastická operácia. Najväčším negatívom akejkoľvek operácie sú jej možné zdravotné riziká. Naproti tomu užívanie prírodných doplnkov je úplne bezpečným, nebolestivým a pohodlnejším spôsobom, ako dosiahnuť krásne prsia.

Zhrnutie:

  • Super prsia získate, keď sa o svoje prednosti budete správne starať.
  • Implantáty, vpichovanie kyseliny hyalurónovej ani iné invazívne spôsoby zväčšovania pŕs nie sú nikdy trvalé.
  • Cvičenie je prospešné, no požadovaného efektu sa dočkáte až po dlhšom čase.
  • Spoľahnite sa na prírodu. Vymodelovať super prsia pomôžu tabletky BreastEXTRA+.

Autor článku: Lívia

Lívia

Píšem odborne i zábavne  Moji milí čitatelia, ďakujem že ste sa rozhodli pozrieť si môj profil. Problematike plastickej chirurgie prsníkov sa profesionálne venujem už pár rokov. Post...

Zobraziť viac

1 bod2 body3 body4 body5 bodov 2 hlasov, skóre: 4,50
Loading...