Nezáviďte kamarátkam super prsia. Môžete ich mať aj vy

floating-leaf
floating-leaf

Väčšie prsia bez plastiky? Majte super prsia bez bolesti

Aj vy chcete mať super prsia? Asi iba minimum žien je skutočne spokojných s veľkosťou či tvarom svojho poprsia. Ak tiež patríte medzi tie, ktoré by svoje prednosti radi vylepšili, nasledujúce tipy, ako zo svojich pŕs urobiť väčšie prsia, sú práve pre vás.

Pomoooc, mám malé prsia!

Tiež máte chuť zakričať si pred zrkadlom? Nezúfajte. Nevyhovujúca veľkosť trápi väčšinu žien na svete (mužov tiež, ale to je trocha iná téma 😊). Ktorá z nás by nechcela prsia krásnych herečiek či modeliek?

Najčastejším estetickým problémom žien sú malé prsia.

Žijeme vo skvelej dobe kedy je, s trochou snahy, možné všetko. Štíhla línia, osí pás či väčšie prsia nie sú výnimkou. Dôležité je len zamerať svoju energiu tým správnym smerom. Možností je veľa.

Super prsia ženy - Megaprsia.sk

Keď trpezlivosť (a správna starostlivosť) väčšie prináša

My ženy to dôverne poznáme – bez práce jednoducho nie sú koláče. Nie je preto žiadnym prekvapením, že toto porekadlo platí aj pri snahe skrášliť si výstrih. Máloktorá z nás však vie, čo presne treba urobiť, ak chceme dosiahnuť spevnenie pŕs, ich zväčšenie či všeobecne ich dostať do lepšej kondície napríklad po dojčení.

väčšie prsia pre každú z nás znamenajú niečo iné. Preto než sa vydáte na cestu za tými svojimi, vopred si definujte cieľ. Aká veľkosť, respektíve tvar je pre vás ten ideálny? Aká je vaša predstava o super prsiach? Ak už máte jasno, treba sa pustiť do práce. Nasledujte náš návod nižšie a získate skutočné väčšie prsia.

Krok #1 – skrotťe ochabnuté prsia

Ovisnuté prsia sú zväčša prvým problémom, ktorý v určitom veku chceme v oblasti hrudníka riešiť. Najčastejšie po ukončení dojčenia, po pribratí na váhe alebo po dovŕšení štyridsiatky, kedy viditeľne dochádza k strate kolagénu a elastínu. Ovisnuté prsia však môže mať na svedomí aj nesprávny výber podprsenky či zanedbaná starostlivosť o pokožku.

Ak teda pozorujete na svojom poprsí nežiaduce zmeny, venujte mu zvýšenú pozornosť.  Zásobte sa kvalitnými telovými mliekami, začnite s cvikmi so zameraním na prsia a naučte sa, ako ich správne masírovať. Blahodárne účinky masáže uvádzajú mnohé medicínske zdroje MedicalNews alebo aj Medilife. Základom pevnej pokožky je jej dostatočné prekrvenie. Tomu napomôže aj studená sprcha. Tiež sa oplatí upraviť jedálniček a zamerať sa na potraviny bohaté na sóju a kolagén. Ako výborný zdroj kolagénu môžu byť napríklad gumový medvedíci, netreba to však s nimi preháňať. Ich nadmerná konzumácia by mohla uškodiť vašej štíhlej línii.

Superprsia - Megaprsia.sk

Krok #2 – vytvarujte si super prsia

Ak chcete mať super prsia, musíte dbať na ich správny tvar. Najjednoduchšie v tomto prípade je, kúpiť si správnu podprsenku a ostatné už nechať na ňu. Ak si však želáte dlhodobejšie riešenie, budete musieť investovať niekde inde. Neľakajte sa, nemusia to byť hneď služby plastického chirurga. Dokonalý tvar pŕs si viete dopriať aj inak.

Známym trikom, ako dostať svoje prsia späť do formy, je celkové posilňovanie prsných svalov a takisto plávanie. Efekt cvikov na prsia sa dá výborne podporiť aj zvnútra. Verte prírode a zalovte v radách starých mám. Zožeňte si bylinky damianu a senovku grécku. Obe obsahujú fytoestrogény (rastlinné estrogény), ktoré sú, okrem iného, overeným prostriedkom na rast prsného tkaniva. To dokazujú nielen skúsenosti babiek bylinkáriek ale aj vedecké výskumy.

Krok #3 – vyberte si spôsob zväčšenia pŕs

Pre veľa žien i mužov, znamená slovné spojenie „super prsia“ len a jedine veľké prsia. Či už spadáte do tejto kategórie, alebo by sa vám len páčilo mať o číslo väčšie košíčky, máme pre vás dobrú správu. Nemusí to byť nedosiahnuteľný sen.

Pri hľadaní trvalého riešenia na dosiahnutie väčšie pŕs sa naskytá hneď niekoľko možností:

Tieto metódy zväčšenia pŕs sú veľmi rýchle a je pomocou nich možné dosiahnuť úctyhodné rozmery prsníkov. Neraz je za kvôli nim ale potrebné siahnuť poriadne hlboko do peňaženky. Plastika pŕs vás môže vyjsť 2000 € i viac. Mnohé z nás sa domnievaj=u že ide o jednorazovú investíciu. Ani to však nie je pravda. Zásadným, negatívom pri všetkých spomínaných metódach je, že v skutočnosti nie sú trvalé. Tak, ako sa po niekoľkých rokoch musia meniť silikónové implantáty, treba pravidelne dopĺňať aj množstvo kyseliny hyalurónovej v prsníikoch. Netreba ale zúfať, určite ste už aj vy počuli o prirodzenom zväčšovaní prsníkov.

Zdá sa, že najvýhodnejším spôsobom zväčšovania prsníkov, je využiť silu prírody v náš prospech. Prsia môžu spoľahlivo a bezbolestne rásť nie len v puberte, ale aj v pokročilej dospelosti. Musíme však na to ísť z vnútra, pomaly a nie nasilu. Vyhnite sa skalpelu a zvoľte si prirodzenejšiu cestu, ktorá môže priniesť super prsia a navyše príliš nezaťaží vašu peňaženku. Plastiku pŕs si nechajte ako poslednú záložnú možnosť. Teraz dajte prednosť bylinkám.

Pri snahe o zväčšenie prsníkov sa spoľahnite na prírodu. Pre plastiku sa môžete rozhodnúť aj neskôr…

Dodávať telu správne látky je nielen prirodzenejšie, ale aj jednoduchšie. Je ale dobré zvoliť si správny zdroj prírodných látok pre dosiahnutie väčšie pŕs. Nenechajte sa obalamutiť neúčinnými mastičkami na zväčšenie pŕs. Dávajte si pozor aj na neseriózne tabletky, na zväčšenie poprsia ktoré sľubujú neskutočné výsledky behom jednotiek dní. Nesiahnite hneď po prvom výrobku, ktorý vám padne pod ruku, ale urobte si prehľad. Čítajte recenzie. Ak sa vám ale nechce príliš dlho hľadať, môžete vyskúšať tabletky BreastExtra, za ktoré sa zaručujeme.

Tabletky BreastEXTRA+ dokážu skutočne zaručiť, že pri po ich poctivom používaní budete mať väčšie prsia natrvalo. Je to potvrdené tisíckami Sloveniek, ktoré boli s BreastExtra spokojné. tieto tabletky kombinujú výťažky bylín a ďalších prírodných látok, ktoré spôsobujú zväčšenie ženských pŕs, ich vytvarovanie aj spevnenie. Pri užívaní tabletiek BreastExtra nezískate len väčšie prsia ale aj ďalšie benefity navyše. Vďaka fytoestrogénom vás môžu zbaviť menštruačných bolestí či nepríjemností spojených s menopauzou.

Superprsia cvičenie - Megaprsia.sk

Tri rýchle porovnania

Na zaver uvádzame rýchle porovnanie jednotlivých metód na zväčšenie poprsia, aby ste sa mohli správne rozhodnúť akou cestou sa chcete vydať. Nech so vyberiete ktorúkoľvek z nich, želáme vám aby jej výsledkom boli super prsia po ktorých túžite.

  • Plastická operácia verzus BreastExtra. Najväčším negatívom akejkoľvek operácie sú jej možné zdravotné riziká. Naproti tomu užívanie prírodných doplnkov je úplne bezpečným, nebolestivým a pohodlnejším spôsobom, ako dosiahnuť super prsia.
  • Hormonálna Antikoncepcia verzus BreastExtra. Užívanie hormonálnej antikoncepcie skutočne u niektorých žien spôsobuje zväčšenie prsníkov. Je to však veľmi individuálne a efekt je zanedbateľný v porovnaní s užívaním prírodných doplnkov, ktoré obsahujú napríklad jam čínsky, senovku grécku či angeliku čínsku.
  • Cviky na zväčšenie pŕs verzus BreastExtra. Pravidelné cvičenie je skvelé a prospieva nielen vašim prsiam. Nezabudnite pri ňom aj správne dýchať. Ak ale očakávate rýchly nástup účinku, siahnite po bylinkách.

Zhrnutie

  • super prsia získate, keď sa o svoje prednosti budete správne starať.
  • Implantáty, vpichovanie kyseliny hyalurónovej ani iné invazívne spôsoby zväčšovania pŕs nie sú nikdy trvalé.
  • Cvičenie je prospešné, no požadovaného efektu sa dočkáte až po dlhšom čase.
  • Spoľahnite sa na prírodu. Vymodelovať super prsia pomôžu tabletky BreastEXTRA+.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo