Masáž pŕs napomáha k ich zväčšeniu. Je to naozaj pravda?

floating-leaf
floating-leaf

Masáže na zväčšenie pŕs sú naozaj účinné

Hovorí sa, že pravidelná masáž pŕs napomáha ich zväčšeniu. Je to naozaj pravda. Masáž prospieva všetkým častiam nášho tela, vrátane prsníkov.

Ako to, že masáž pŕs funguje?

Pravidelná masáž pŕs pomáha k lepšiemu prekrveniu pokožky. Pokožka je potom zdravšia a pružnejšia. Masáž tiež podporuje tvorbu prolaktínu – hormónu, ktorý je okrem produkcie mlieka počas dojčenia potrebný aj pre rast prsníkov.

Ako na masáž pŕs?

Masáž pŕs nie je nič zložité. Stačí, ak budete dodržiavať týchto pár krokov:

  • Pred masážou si vždy zahrejte svoje ruky trením o seba.
  • Dlane položte na prsia a robte krúživé pohyby smerom dovnútra a okolo prsníkov. Ľavá ruka sa pohybuje v smere a pravá ruka proti smeru hodinových ručičiek. Tlak by mal byť len jemný, v žiadnom prípade bolestivý.
  • Opakujte dvakrát denne 100 – 300-krát, čo je približne 15 minút.

Pri pravidelnom masírovaní by ste mali viditeľné výsledky vidieť už po niekoľkých mesiacoch. Ideálne je, ak si na seba a svoje prsia vyhradíte 15 minút po zobudení a 15 minút pred spaním.

Viditeľné výsledky by ste na svojich prsiach mali vidieť po niekoľkých mesiacoch pravidelných masáží.

Ideálne je, ak na masáž pŕs použijete aj nejaký masážny olej. Masáž vám však k zväčšeniu prsníkov pomôže aj bez toho, aby ste pritom museli použiť akýkoľvek krém na zväčšenie pŕs. Krémy totiž na zväčšenie pŕs nezaberajú. Rovnako dobre vám poslúži aj obyčajná indulona.


Náš tip: Prečítajte si aj článok Prečo krémy na zväčšenie pŕs nepomáhajú?


Nechce sa vám toľko čakať?

Ak sa vám nechce na výsledok toľko čakať, a zároveň nechcete investovať do rýchleho riešenia typu plastická operácia, existuje ešte jedno riešenie – dodať potrebné látky na zväčšenie prsníkov organizmu zvnútra. Ide konkrétne o fytoestrogény – prírodné látky, ktoré majú podobný účinok ako ľudský hormón estrogén.

Masáž pŕs bylinky - Megaprsia.sk

Takéto látky v sebe obsahuje prírodný výživový doplnok BreastEXTRA+. Sú to tabletky na zväčšenie pŕs, ktoré pozostávajú zo špeciálne navrhnutej zmesi výťažkov z rastlín, ako sú angelika čínska, fenikel, jam čínsky, senovka grécka, serenoa plazivá a sója. Tieto látky stimulujú váš organizmus k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy, čo má za následok rast a zväčšovanie poprsia. K zvyšovaniu pružnosti pokožky prispieva pridaný kolagén.

Stačí, ak budete užívať 2 kapsule dvakrát denne a prvé výsledky budete pozorovať už po 10 dňoch užívania. Prsia budú pevnejšie a plnšie. Po niekoľkých týždňoch budú zmeny už naozaj významné a spozorujete ich aj na väčšej veľkosti vašej novej podprsenky.

Zhrnutie:

  • Masáž pŕs na ich zväčšenie naozaj zaberá.
  • Masáž pŕs je veľmi jednoduchá, stačí opakovať jeden jednoduchý pohyb dvakrát denne.
  • Pre rýchlejšie výsledky zvoľte prírodné doplnky s obsahom fytoestrogénov, akými sú tabletky BreastEXTRA+.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo