Masáž pŕs napomáha k ich zväčšeniu. Je to naozaj pravda?

floating-leaf
floating-leaf

Masáže na zväčšenie pŕs sú naozaj účinné

Hovorí sa, že pravidelná masáž pŕs napomáha ich zväčšeniu. A je to naozaj pravda. Masáž prospieva všetkým častiam nášho tela, vrátane prsníkov.

Ako to, že masáž pŕs funguje?

Pravidelná masáž pŕs pomáha k lepšiemu prekrveniu pokožky. Pokožka je potom zdravšia a pružnejšia. Masáž tiež podporuje tvorbu prolaktínu – hormónu, ktorý je okrem produkcie mlieka počas dojčenia potrebný aj pre rast prsníkov.

Ako správne robiť masáž pŕs?

Masáž pŕs nie je nič zložité. Stačí, ak budete dodržiavať týchto pár krokov:

  • Pred masážou si vždy zahrejte svoje ruky trením o seba.
  • Na masáž použite špeciálny krém na spevnenie pŕs pre maxiálny efekt. Plánom „B“ môže byť obyčajné telové mlieko.
  • Dlane položte na prsia a robte krúživé pohyby smerom dovnútra a okolo prsníkov. Ľavá ruka sa pohybuje v smere a pravá ruka proti smeru hodinových ručičiek. Tlak by mal byť len jemný, v žiadnom prípade bolestivý.
  • Opakujte dvakrát denne aspoň 2 minúty.

Pri pravidelnom masírovaní by ste mali viditeľné výsledky vidieť už po niekoľkých týždňoch. Ideálne je, ak si na seba a svoje prsia vyhradíte 2-4 minúty minúty po zobudení a 2-4 minúty pred spaním.

Viditeľné výsledky by ste na svojich prsiach mali vidieť po niekoľkých mesiacoch pravidelných masáží.

Masáž pŕs môžete robiť aj nasucho. Ideálne však je, ak na masáž pŕs použijete krém na spevnenie poprsia. Masáž vám však k zväčšeniu prsníkov pomôže aj bez toho, i keď na výsledky budete potom čakať dlhšie. Viac o krémoch na zväčšenie a spevnenie poprsia sa dočítate tu.

Náš tip: Prečítajte si aj článok Prečo krémy na zväčšenie pŕs nepomáhajú?

Nechce sa vám dlho čakať na prvé výsledky?

Ak sa vám nechce na výsledok dlho čakať, a zároveň nechcete investovať do rýchleho ale nebezpečného riešenia typu plastická operácia, existuje ďalšie urýchlenie procesu zväčšenia pŕs – dodať organizmu potrebné látky na zväčšenie prsníkov orálne. Ide konkrétne o fytoestrogény – prírodné látky, ktoré majú podobný účinok ako ľudský hormón estrogén, avšak sú bezpečnejšie.

Masáž pŕs bylinky - Megaprsia.sk

Takéto látky nájdete aj v preparátoch BreastEXTRA+, či už sa budete uberať cestou klasických tabletiek na zväčšenie pŕs alebo si vyberiete špeciálny kolagén na zväčšenie prś, sú to prípravky, ktoré pozostávajú zo špeciálne navrhnutej zmesi výťažkov z rastlín. Ide o byliny ako angelika čínska, fenikel, jam čínsky, senovka grécka, serenoa plazivá a sója. Tieto látky stimulujú váš organizmus k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy, čo má za následok rast a zväčšovanie poprsia. K zvyšovaniu pružnosti pokožky prispieva pridaný kolagén.

Stačí, ak budete prípravky užívať denne a kombinovať ich s masážou pŕs pomocou  krému BOOST Cream a prvé výsledky budete pozorovať už po 10 dňoch užívania. Prsia budú pevnejšie a plnšie. Po niekoľkých týždňoch budú zmeny už naozaj významné a spozorujete ich aj na väčšej veľkosti vašej novej podprsenky.

Zhrnutie:

  • Masáž pŕs na ich zväčšenie naozaj zaberá, zvlášť ak na ňu použijete špeciálny krém.
  • Masáž pŕs je veľmi jednoduchá, stačí opakovať jeden jednoduchý pohyb dvakrát denne.
  • Pre rýchlejšie výsledky použite výživové doplnky s obsahom fytoestrogénov, ako BOOST Collagen, alebo BreastExtra+ kapsuly.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo