Prečo krémy na zväčšenie pŕs nepomáhajú?

floating-leaf
floating-leaf

Krémy na zväčšenie pŕs sľubujú veľa. Aká je však pravda?

Existuje mnoho super krémov na prsia, ktoré vám “zaručene” pomôžu k väčším prsiam. Môžete si vybrať tabletky či krémy. Dnes sa pozrieme bližšie na to, či vám skutočne pomôžu krémy na zväčšenie pŕs.

Pravda je, že natieranie krémom nestačí

Krémy na zväčšenie pŕs obsahujú chemické látky na podporu rastu prsného tkaniva. Druhá skupina krémov je založená na prírodnej báze a obsahujú výťažky z byliniek, ktoré sú vo všeobecnosti známe tým, že prispievajú ku spevneniu a rastu prsného tkaniva. Tieto krémy si musíte pravidelne vmasírovať do pokožky a mali by podporiť jednak spevnenie kože a aj rast pŕs.

Väčšina krémov na zväčšenie pŕs vám sľúbi okamžité výsledky, ale nedodržia to. V čom je problém? V skutočnosti krémy vnikajú len do pokožky pŕs, ale nie hlbšie do prsného tkaniva, krém teda prsia nezväčší ale je schopný zregenerovať a spevniť pokožku, vďaka čomu sa Vaše prsia podvihnú a tým budú vyzerať väčšie. Je to doslova push-up efekt. Na to, aby účinné látky skutočne prsné tkanivo zasiahli, je potrebné užívať ich vnútorne, teda napríklad vo forme tabletiek na zväčšenie pŕs.

Pomôže vám aj masáž

Ak už takýto krém doma máte, určite ho používajte pravidelne 😉 Poslúži ako dobrý prostriedok na masáž, ktorá môže naozaj prispieť k zväčšeniu prsníkov. Neočakávajte však, že vaše prsia porastú závratnou rýchlosťou iba s použitím krému. Rast musíte podporiť aj zvnútra, tabletkami alebo špeciálnym kolagénom na zväčšenie pŕs.

Krém vám prsia nezväčší ale spevní pokožku, čím spôsobí push-up efekt.

Masáž krémy na zväčšenie pŕs - Megaprsia.sk

Masáž poprsia je prirodzenou metódou zväčšovania pŕs, ktorá je bezpečná, a zároveň nie je cenovo nákladná. Potrebujete na to len trpezlivosť a vytrvalosť. Výsledky, ktoré prinášajú takéto masáže, totiž nie sú okamžité. Masáž prsníkov môžete vykonávať rôznymi spôsobmi, k základným spôsobom patrí krúživá masáž prsníkov. Ako na to?

  • Zohrejte si dlane rýchlym trením o seba a priložte si ich na prsia.
  • Trite prsia smerom dovnútra krúživým pohybom.
  • Opakujte denne jeden až dva razy.

Takáto masáž napína pokožku prsníkov a napomáha k ich zväčšeniu tým spôsobom, že stimulácia pŕs a bradaviek pôsobí na produkciu hormónu prolaktín, ktorý pomáha zväčšovať objem pŕs. Masáž ovplyvňuje tiež krvný obeh, ktorý dodáva fytoestrogény do vašich prsníkov. Aby ste však fytoestrogény vo svojom krvnom obehu mali, musíte ich najskôr dostať do svojho tela. A tu sa opäť dostávame k prírodným tabletkám.

Náš tip: Prečítajte si viac o fytoestrogénoch v článku Fytoestrogény a ich vplyv na ženský organizmus.

Fytoestrogény zabezpečia tabletky BreastEXTRA+

BreastEXTRA+ sú prírodné tabletky na zväčšenie pŕs, ktoré dodávajú vášmu organizmu fytoestrogény. Sú to prírodné látky, ktoré majú podobný účinok ako ľudský hormón estrogén. Okrem iných účinkov ovplyvňujú tiež rast prsného tkaniva. Tabletky obsahujú špeciálne navrhnutú zmes výťažkov z rastlín angelica sinensis, wild yam, fenugreek, damiana, saw palmetto a prírodných extraktov. Okrem týchto prírodných zložiek tabletky obsahujú aj kolagén, ktorý je dôležitý pre zachovanie zdravej, pružnej a hebkej pokožky.

Zhrnutie:

  • Krémy na zväčšenie pŕs dokážu napnúť vašu pokožku a spôsobiť tak push-up efekt. Samotné tkanivo pŕs ale nepridajú.
  • Na masáž prsníkov použite špecializovaný krém na spevnenie pŕs.
  • Pomôže vám príjem fytoestrogénov v podobe prírodných výživových doplnkov.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo