Prečo krémy na zväčšenie pŕs nepomáhajú?

floating-leaf
floating-leaf

Krémy na zväčšenie pŕs sľubujú veľa. Aká je však pravda?

Existuje mnoho produktov, ktoré vám “zaručene” pomôžu k väčším prsiam. Môžete si vybrať tabletky či krémy. Dnes sa pozrieme bližšie na to, či vám skutočne pomôžu krémy na zväčšenie pŕs.

Pravda je, že natieranie krémom nestačí

Krémy na zväčšenie pŕs obsahujú chemikálie na podporu rastu prsného tkaniva. Druhá skupina krémov je založená na prírodnej báze a obsahujú bylinky, ktoré sú vo všeobecnosti známe tým, že prispievajú k rastu prsného tkaniva. Tieto krémy si máte vmasírovať do pokožky a mali by podporiť rast pŕs.

Väčšina krémov na zväčšenie pŕs vám sľúbi okamžité výsledky, ale v konečnom dôsledku neprinesú žiadne. V čom je problém? V skutočnosti krémy vnikajú len do pokožky pŕs, ale nie hlbšie do prsného tkaniva. Na to, aby látky skutočne prsné tkanivo zasiahli, je potrebné užívať ich vnútorne, teda napríklad vo forme tabletiek.

Pomôže vám aj masáž

Ak už takýto krém doma máte, nemusíte ho vyhadzovať 😉 Poslúži ako dobrý prostriedok na masáž, ktorá môže naozaj prispieť k zväčšeniu prsníkov. Ak ste však do krému na zväčšenie prś ešte neinvestovali, rovnako dobre vám poslúži aj obyčajná indulona.

Krémy na zväčšenie pŕs nefungujú. Rovnako dobre pomôže aj indulona.

Masáž krémy na zväčšenie pŕs - Megaprsia.sk

Masáž je prirodzenou metódou zväčšovania pŕs, ktorá je bezpečná, a zároveň nie cenovo nákladná. Potrebujete na to len trpezlivosť a vytrvalosť. Výsledky, ktoré prinášajú takéto masáže, totiž nie sú okamžité. Masáž prsníkov môžete vykonávať rôznymi spôsobmi, k základným spôsobom patrí krúživá masáž prsníkov. Ako na to?

  • Zohrejte si dlane rýchlym trením o seba a priložte si ich na prsia.
  • Trite prsia smerom dovnútra krúživým pohybom.
  • Opakujte denne jeden až dva razy približne 15 minút.

Takáto masáž napína pokožku prsníkov a napomáha k ich zväčšeniu tým spôsobom, že stimulácia pŕs a bradaviek pôsobí na produkciu hormónu prolaktín, ktorý pomáha zväčšovať objem pŕs. Masáž ovplyvňuje tiež krvný obeh, ktorý dodáva fytoestrogény do vašich prsníkov. Aby ste však fytoestrogény vo svojom krvnom obehu mali, musíte ich najskôr dostať do svojho tela. A tu sa opäť dostávame k prírodným tabletkám.


Náš tip: Prečítajte si viac o fytoestrogénoch v článku Fytoestrogény a ich vplyv na ženský organizmus.


Fytoestrogény zabezpečia tabletky BreastEXTRA+

BreastEXTRA+ sú prírodné tabletky na zväčšenie pŕs, ktoré dodávajú vášmu organizmu fytoestrogény. Sú to prírodné látky, ktoré majú podobný účinok ako ľudský hormón estrogén. Okrem iných účinkov ovplyvňujú tiež rast prsného tkaniva. Tabletky obsahujú špeciálne navrhnutú zmes výťažkov z rastlín angelica sinensis, wild yam, fenugreek, damiana, saw palmetto a prírodných extraktov. Okrem týchto prírodných zložiek tabletky obsahujú aj kolagén, ktorý je dôležitý pre zachovanie zdravej, pružnej a hebkej pokožky.

Zhrnutie:

  • Krémy na zväčšenie pŕs nefungujú.
  • Na masáž prsníkov môžete použiť aj indulonu.
  • Pomôže vám príjem fytoestrogénov v podobe prírodných výživových doplnkov.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo