Zväčšenie pŕs kyselinou hyalurónovou

floating-leaf
floating-leaf

Aj zväčšenie pŕs kyselinou hyalurónovou má svoje nevýhody

Ak nie ste spokojná s veľkosťou svojich pŕs, existuje hneď niekoľko možností, ako si pomôcť. Jednou z nich je aj zväčšenie pŕs kyselinou hyalurónovou. Viete, aké sú pre a proti tohto spôsobu zväčšenia pŕs?

Čo je kyselina hyalurónová?

Polysacharid hyalurón sa nachádza v celom ľudskom tele, najviac v koži. Polysacharid hyalurón v protonizovanej forme sa nazýva kyselina hyalurónová. Je to priehľadná látka, ktorá má schopnosť viazať vlhkosť, a preto sa nachádza v miestach, ktoré sa bez vlhkosti nezaobídu – napríklad v očnom sklovci alebo spojovacom tkanive. Kyselina hyalurónová je teda prirodzená súčasť spojiva ľudského tela.

Kyselina hyalurónová sa v medicíne využíva pri operácií kĺbov alebo očí. Na zväčšenie pŕs sa podáva injekčne vo forme gélu. Tento však nie je ľudského ani iného živočíšneho pôvodu, ale vyrába sa v laboratóriách s rovnakými vlastnosťami, ako má ľudská kyselina hyalurónová. Okrem prsníkov pomáha korigovať tiež vrásky a jazvy, ale používa sa dokonca aj na úpravu ženských a mužských pohlavných orgánov.

Ako to funguje?

Použitie kyseliny hyalurónovej je v podstate alternatívou k plastickej operácii pŕs pomocou implantátov. Ide v postate o metódu nechirurgického zväčšenia prsníkov. Kyselina hyalurónová sa vpichuje injekčne v podobe gélu do vyznačného miesta na prsníku. Zákrok prebieha pod lokálnou anestézou a trvá približne jednu hodinu. Výsledkom by malo byť zväčšenie pŕs o jednu až dve veľkosti, ktoré pôsobia prirodzene na pohľad aj na dotyk. Po zákroku spravidla neostávajú žiadne rany.

Aké to má nevýhody?

  • Ide o medicínsky zákrok. Hoci zväčšenie pŕs kyselinou hyalurónovou je “len” o zákrok v lokálnej anestéze, predsa len ide o zásah do vášho organizmu. Po zákroku sa môžu objaviť vedľajšie účinky ako bolesť, citlivosť či začervenanie v mieste vpichu. Vo vážnejších prípadoch sa môže dostaviť aj zápal, ktorý sa lieči antibiotikami.
  • Efekt zväčšenia prsníkov nie je trvalý. V ľudskom tele sa nachádzajú enzýmy, ktoré postupne kyselinu hyalurónovú rozkladajú. Kyselina teda postupne ubúda. To, ako rýchlo tento proces ubúdania prebieha, závisí od metabolizmu, životosprávy, ale aj ďalších faktorov. Efekt zväčšenia prsníkov je však spravidla viditeľný približne 1,5 roka. Gél sa však nemusí vstrebávať rovnomerne a niekedy sa stane, že prsníky nie sú v rovnakom čase rovnako veľké.
  • Chýbajú poznatky o efektoch v tehotenstve. Doteraz neboli realizované výskumy, ktoré by stanovili dôsledky zákroku na následné tehotenstvo alebo dojčenie. Ak plánujete materstvo, takéhoto spôsobu zväčšenia pŕs sa preto na tento čas radšej vzdajte.
  • Je to veľká investícia. Ak sa rozhodnete absolvovať zväčšenie pŕs takýmto spôsobom, pripravte si približne 2000 – 2500 eur. Následné dopĺňanie gélu je už lacnejšie.

Efekt zväčšenia pŕs kyselinou hylurónovou nie je trvalý, trvá zhruba 1,5 roka. Zákrok vás vyjde asi na 2500 eur.

Zväčšenie pŕs prirodzenou cestou

Zväčšenie pŕs kyselinou hyalurónovou má teda aj svoje nevýhody. Pre zväčšenie pŕs prirodzenejšou cestou vám preto odporúčame užívanie výživových doplnkov bez vedľajších účinkov. Tabletky na zväčšenie pŕs BreastEXTRA+ obsahujú prírodné látky, ktoré obsahujú fytoestrogény podporujúce rast prsného tkaniva. Práve toto je účinné riešenie, ktoré vám pomôže dosiahnuť väčšie, pevnejšie a ideálne tvarované prsia bez plastiky alebo iného zákroku.

Zväčšenie pŕs kyselinou hyalurónovou - Megaprsia.sk

Zhrnutie:

  • Zväčšenie pŕs kyselinou hyalurónovou je metóda nechirurgického zväčšenia prsníkov.
  • Ako každý medicínsky zákrok má svoje nevýhody a vyjde vás draho.
  • Ako alternatívu odporúčame užívanie výživových doplnkov na prírodnej báze, akým sú tabletky BreastEXTRA+.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo