Čaká vás plastika pŕs? Rozmyslite si to ešte.

floating-leaf
floating-leaf

Krásne prsia môžete mať aj bez pomoci plastických chirurgov

Nie ste spokojná s kartami, ktoré vám rozdala matka príroda? Nezúfajte. Vaše sny o krajšej hrudi môžu byť naplnené. A to i bez toho, aby boli vaše prsia naplnené doslova – plastickou operáciou. Nie je potrebné ľahnúť si pod nôž. Existujú aj prirodzené cesty. Tie sú prekvapivo jednoduché a neskrývajú v sebe nebezpečenstvo invazívnych zásahov do vášho tela.


Náš tip: Plastika pŕs prináša svoje riziká. Prečítajte si viac.


Ako na to?

Nedovoľte aby plastika pŕs trvale zničila vaše prsia. Zväčšenie pŕs sa dá ľahko urobiť aj bez nej. Je to vskutku jednoduché. Môžete začať napríklad s niečim tak prostým, ako sú kliky. Áno, čítate správne. Kliky. Tento cvik sa dá robiť kdekoľvek, nepotrebujete ani navštevovať žiadnu posilňovňu. Kliky nie sú skvelé iba na posilnenie tricepsov. Správne vykonaný klik spevní aj vaše musculi pectoralis – prsné svaly. Tie sa nachádzajú hneď pod prsami. Ako napovedá logika, keď sa zväčšia prsné svaly, opticky sa zväčšia i prsia. Ak sa necítite na pravé kliky, i takzvané „dámske kliky“ cez kolená sú výborným cvičením na posilnenie prsných svalov.

Najlepším cvikom na zväčšenie pŕs sú jednoduché kliky.

Na cvičenie nemám čas…

Necítite sa na cvičenie? To vôbec neprekáža. Môžete na to ísť doslova opačnou cestou – viac jedzte. Ak naozaj chcete získať väčšie prsia, stačí, ak trochu naberiete na váhe. Samozrejme, nie až do patologických hodnôt. Ak priberiete len pár kíl, nadbytočný tuk sa nerozloží rovnomerne – primárne pôjde do stehien, bruška a pŕs – vášho vysnívaného cieľa. Táto cesta nie je práve najzdravšia, ale ak sa budete pridŕžať zdravého rozumu, riziká sú určite menšie ako pri operácii.

Oplatí sa vyskúšať aj jesť jedlá s vysokým obsahom estrogénu. Estrogény sú hlavné ženské pohlavné hormóny, ktoré sa tvoria primárne vo vaječníkoch, ale v malých množstvách aj v pečeni, nadobličkách a prsiach. Rodina estrogénov je zodpovedná za vznik sekundárnych pohlavných znakov u žien, a teda ovplyvňuje aj veľkosť vašich pŕs. Medzi jedlá s vysokým obsahom estrogénov patrí napríklad šošovica, cícer, mliečne výrobky ako syr či jogurty, jablká, čerešne a slivky. Nezanedbateľné množstvá obsahujú aj obilniny ako ryža a pšenica. Ak chcete väčšie prsia, zaraďte tieto potraviny do vašeho jedálnička.


Náš tip: Prečítajte si aj článok Chcete väčšie prsia? Vsaďte na cvičenie a bylinky!


Ďalším „užitočným“ hormónom je fytoestrogén. Fytoestrogén má v tele podobnú funkciu ako estrogén. Isté výskumy dokonca ukazujú, že fytoestrogény majú antikarcinogénne účinky. Tento trend môžeme vidieť u ázijských populácií, kde je historicky výskyt rakoviny pŕs nižší ako v západnej spoločnosti. Strava v Ázii je väčšinou bohatá práve na fytoestrogény. Pozitívne účinky na veľkosť pŕs potvrdili i niektoré vedecké štúdie. Ak chcete do tela dostať fytoestrogén, jedzte orechy a lesné plody, pite červené víno a nezabudnite na zelené fazuľky.

Väčšie prsia bez plastiky - Megaprsia.sk

A čo tabletky?

Antikoncepcia obsahuje veľa estrogénov, ale jej užívanie kvôli zväčšeniu pŕs sa dôrazne neodporúča. Vždy sa poraďte so svojím lekárom. Radšej siahnite po výrobku založenom na prírodnej báze. Medzi takéto prípravky patria aj tabletky BreastEXTRA+. Tieto tabletky majú zvýšený obsah fytoestrogénov. Ich účinok potvrdzujú spokojné zákazníčky.

Tipy na záver

  • Vaše prsia pomôže zväčšiť jednoduché cvičenie – kliky.
  • Jedzte potraviny bohaté na estrogény a fytoestrogény.
  • Užívanie antikoncepcie sa neodporúča.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo