Zväčšenie pŕs

floating-leaf
floating-leaf

Ako jednoducho na zväčšenie pŕs

Množstvo žien je zo svojimi prsami nespokojných, či už z vlastnej vôle alebo presvedčenia a reči druhých ľudí. Z tohoto dôvodu potom zvažujú zväčšovanie poprsia. Týchto možností na zväčšenie je stále viac a viac. Vďaka tomu si môže každá žena vybrať podľa svojho vkusu metódu, ktorá sa jej pozdáva najviac. Počet týchto žien, ktoré sa rozhodli pre zväčšenie pŕs neustále rastie. Poďme sa pozrieť na tieto dostupné možnosti.

Plastika pŕs

Najznámejšou metódou na zväčšovanie pŕs je takzvaná augmentácia, a teda zväčšenie pomocou silikónových implantátov. Táto metóda je zatiaľ najvyhľadávanejšou a najstaršou. Používa sa už od 60. rokov, kedy boli prvé implantáty okrúhle a hladké. Koncom 80. rokov vyvinuli novšie implantáty so zdrsneným povrchomv 90. rokoch boli už prvé anatomické implantáty, ktoré kopírujú tvar prirodzeného poprsia.

Plastika pŕs

Pri tomto zákroku sa vykonáva malý rez, cez ktorý sa vloží implantát na správne miesto. Operácia býva pod celkovou anestéziou. Táto úprava veľkosti a objemu pŕs je síce na skutočne pokročilej úrovni, avšak stále so sebou prináša aj riziká.veľmi zriedkavé, ale nie vylúčené a sú nimi krvácanie a infekcia. Taktiež pooperačný stav nie je ideálny a práve najpríjemnejší. Je potrebné z daným odstupom času vybrať stehyvyhnúť sa akejkoľvek záťaži. Pooperačné bolesti nastávajú bohužiaľ vždy a na dlhšiu dobu.

Plastika bez silikónov

Je však možná aj takzvaná autoaugmentácia. Autoaugmentácia je zväčšenie pŕs vlastným tukom. Výborná alternatíva klasickej metódy s implantátmi. Zákrok je podobný, avšak nie príliš, je totiž bez použitia cudzej látky. Ďalšou obrovskou výhodou oproti augmentácií je, že neostávajú žiadne jazvydo svojho bežného života sa môžete vrátiť takmer okamžite.

Plastika bez silikónov

Vákuová pumpa

Ako sme spomínali možnosti je mnoho. Jednou z nich je aj vákuová pumpa. Je to bezbolestná a bezpečná alternatíva plastickej chirurgie. Tento prístroj funguje tak, že doslovne naťahuje prsia. Výsledky sú vraj impozantné a prsia sa dokážu zväčšiť až dvojnásobne. Žiadne vedľajšie účinky by nemali nastať, avšak niektorý odborníci tvrdia, že tlak naťahujúci prsia môže byť aj škodlivý.

Vákuová pumpa na prsia

Vraj opakované naťahovanie pŕs môže tkanivo poškodiť, ale aj mliečne kanáliky a nemusí pozitívne vplývať ani na pokožku. Stimuluje celkový rast pŕs, ale aj cirkuláciu krvi a lymfy. Výsledky majú vydržať iba dva roky, nie natrvalo. Nie je overené, či metóda u každej ženy účinkuje, avšak je bezpečnejšia aj lacnejšia ako operácia.

Kyselina Hyalurónová

Aký je ďalší spôsob zväčšovania poprsia bez plastiky a skalpela? Je ňou metóda pomocou kyseliny Hyalurónovej. Keďže nie je nutnosť rezania, nie len, že neostávajú jazvy, ale je aj omnoho menej bolestivá. Nehrozí žiadne obmedzenie pohybu po zákroku a efekt je okamžite viditeľný. Chybičkou tohto spôsobu je, že tento efekt ostáva po dobu 1 – 2 rokov. Následne je nutné dopichnúť opäť malé množstvo kyseliny na udržanie správneho tvaru.

Technika vodou

Táto nová prevratná metóda zväčšovania pŕs je už aj na Slovensku. Je taktiež bezbolestná a bez nutnosti anestézie a akýchkoľvek chirurgických zákrokov. Zákrok je ambulantný a tiež sa nemusíte obávať práce neschopnosti po zákroku. Najvhodnejší výber tejto metódy je v prípade, keď si chce žena vyskúšať, ako by jej prsia vyzerali po zväčšení. Prsia jej nadvihnú a ona môže zvažovať aký má z nich pocit a či sa rozhodne pre trvalé zväčšenie.

Lokálne krémy a bylinky

Tieto krémy sú určené skôr pre ženy v puberte. V tomto čase totižto telo ženy produkuje hormóny a od ich počtu záleží to, akej veľkosti bude mať žena prsia. Tieto krémy nakopnú tvorbu hormónovpodporia rast poprsia.

Bylinné doplnky obsahujúce fytoestrogén Vám pomôžu prírodnou cestou zväčšiť prsia:

  • Saw Palmetto – pomáha zväčšiť mliečne žľazy
  • Dong Quai – pomáha zlepšeniu krvného obehu a vyváženiu hormónov
  • Fenikel – stimuluje produkciu hormónov
  • Kmín – zlepšuje vývoj prsných žliaz
  • Senovka grécka – obsahujú Diosgenín, ktorý pomáha rastu pŕs

Vypchávky

Gélové silikónové vypchávky sú na dotyk veľmi podobné skutočným prsiam. Tieto vypchávky dokážu kedykoľvek vizuálne zväčšiť prsia až o 2 čísla. Gél sa prispôsobuje prirodzenému tvaru a adekvátne sa formuje. Nevýhodou je moment odhalenia, kedy sa Vaše prsia „zázračne“ zmenšia. Táto metóda je teda iba dočasná, avšak nie je ani tak bezstarostná ako sa zdá, je potrebné vložky pravidelne čistiť.

Cviky na zväčšenie pŕs

Ako prsia zväčšiť bez nutnosti podstupovať nejaký zákrok alebo zložito zháňať bylinky? Najčastejšou odpoveďou sú cviky na zväčšenie poprsia. Pravda je však taká, že cvičenie Vám nezväčší prsia ale svalovú hmotu prsného tkaniva. Vďaka tomu budú prsia vyzerať o niečo väčšie. Hlavnou výhodou je vyformovanie pŕs. Pomocou cvičenia môžete Vaše prsia spraviť pevnejšími a lepšie tvarovanými. Z tohoto hľadiska je cvičenie výborným postupom pre dosiahnutie efektu. Najúčinnejšími sú cviky na doma, o ktorých sme si písali TU alebo aj samotné plávanie. Pri plávaní zapájate všetky svaly naraz, avšak musíte aj správne dýchať.

Tabletky na zväčšenie pŕs

Je vôbec nejaký spôsob ako zväčšiť prsia úplne účinne a bez nutnosti zákrokov? Áno, existuje aj takáto možnosť, a to tabletky na zväčšovanie poprsia. Vďaka tabletkám môžete svoje prsia prirodzene a účinne zväčšiť a spevniť. Implantáty jednak nepôsobia tak realisticky a často sú pre ženy nepríjemne, ale mnoho žien sa aj tak vôbec neprikláňa tejto možnosti.

Tabletky na zväčšenie pŕs

Tabletky obsahujú výťažky z viacerých zo spomínaných rastlín a ich kombináciou spôsobujú masívny rast prsníkov. Stimulácia viacerých oblastí organizmu naraz výsledok oproti jednotlivým výťažkom zosilňuje. Ďalšou výhodou je aj prevencia výskytu nádorov vďaka hladine estrogénu a taktiež nespôsobuje priberanie.

To stále nie je všetko. Tabletky BreastEXTRA+ preukázali ako bonus aj zníženie menštruačných bolestí počas užívania. Pokiaľ teda chcete zväčšiť poprsie prírodnou cestou, bez cudzích telies, operácií, ale natrvalo a účinne, bez námahy, jednoznačne siahnite po tabletkách na zväčšenie pŕs.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo