Laseroterapia: funguje svetelný prístroj na zväčšenie pŕs?

floating-leaf
floating-leaf

Svetelný prístroj na zväčšenie pŕs by mal zväčšovať prsia pomocou tepla

Laserová terapia nie je v medicíne ani v kozmetike žiadnou novinkou. Aké sú však jej možnosti a použitie pri zväčšovaní prsníkov? Podrobnosti sa dozviete v našom dnešnom článku.

Čo je laserová terapia?

Laserová terapia, označovaná aj skráteným názvom laseroterapia alebo tiež ako fototerapia, je časť svetloliečby, ktorá využíva opakované impulzy úzkeho zväzku monochromatického svetla s prienikom aj do hlbších častí tkanív, kože a slizníc.

Laseroterapia zlepšuje bunkové dýchanie, spevňuje bunkové steny a zlepšuje minerálnu rovnováhu. Má aj silné protizápalové, protibolestivé, protibakteriálne a protivírusové účinky a tiež upokojujúce účinky – uvoľňuje kŕče a zmenšuje opuchy. Vďaka svojim účinkom sa využíva sa v chirurgii a tiež na liečbu viacerých typov ochorení:

  • kožné ochorenia – zápaly kože, psoriáza, ekzémy, lišaje, akné, strie, popáleniny, jazvy,
  • pohybové ochorenia – poúrazové, pooperačné, reumatické, degeneratívne ochorenia,  opuchy kĺbov, bolesti chrbtice, ochorenia platničiek, artróza,
  • poruchy žliaz a svalov – preťaženie svalov, poúrazové a pooperačné stavy,
  • stomatologické bolesti, afty, herpesy,
  • ďalšie.

Laser sa na liečebné účely používa už od r. 1960. K jeho nepochybným výhodám patrí jej jednoduchá aplikovateľnosť  bezbolestnosť zákrokov. Laserová terapia nemá známe nežiadúce účinky. Laserovú terapiu by ste však nemali podstúpiť v prípade gravidity, onkologického ochorenia, horúčky, epilepsie a nie je vhodná ani pre deti do 10 rokov.

Zväčšenie pŕs laserom

Podľa zahraničných zdrojov by mal laser údajne pôsobiť aj na zväčšenie poprsia. Ako to funguje? Za pomoci infračerveného svetla sa pokožka jemne a pomaly zohrieva po dobu približne 15 minút. Laser by mal v tomto prípade vystupovať ako svetelný prístroj na zväčšenie pŕs.

Terapia v tomto prípade pripomína masáž lávovými kameňmi. Teplo pokožku prehrieva, následkom čoho by malo dochádzať k spevneniu, resp. zdvihnutiu ochabnutých prsníkov. Hoci po pôsobení prístroja sa na prsníkoch môže objaviť dočasné začervenanie, výsledkom terapie by však mali byť viditeľne väčšie prsníky a zdvihnutie ochabnutých prsníkov. Ak sa pýtate na výsledný efekt, konkrétne parametre sa vraj u jednotlivých žien líšia.

svetelný prístroj na zväčšenie pŕs

Procedúra by mala byť príjemná a pohodlná a použitie lasera nevyžaduje ani použitie znecitlivujúceho krému. Terapia je však dlhodobá – odporúča sa 6 – 8 procedúr každý 1 – 2 týždne a následne aspoň jedna udržiavacia procedúra každé tri mesiace. Výsledky sú viditeľné až po troch až šiestich mesiacoch od jej skončenia.

Laserová terapia a svetelný prístroj na zväčšenie pŕs by mala pôsobiť za pomoci prehrievania pokožky prsníkov. Ide o dlhodobú terapiu, ktorá si vyžaduje aj udržiavacie procedúry.

Naozaj to funguje? 

Iste ste si všimli, že v prechádzajúcich odsekoch využívame podmieňujúci spôsob. Je to predovšetkým kvôli tomu, že zatiaľ nemáme k dispozícii zdroje, ktoré by účinok laseru na zväčšenie pŕs dôveryhodne potvrdzoval. Na internete sa objavili články na niekoľkých zahraničných stránkach, na Slovensku však akákoľvek zmienka o účinkoch podobnej terapie chýba.

Čo však terapii určite nemožno uprieť, je podobne ako u ostatných prístrojových spôsoboch zväčšovania prsníkov jej evidentná bezbolestnosť a na rozdiel od chirurgického zákroku aj jej neinvazívnosť. V prospech laserových procedúr by mohol svedčiť aj fakt, že pri laserovej terapii sa zvyšuje prietok krvi, zlepšuje pružnosť tkaniva a podporuje obnovu kolagénu – čo sú všetko procesy, ktoré môžu zväčšenie či formovanie prsníkov naozaj ovplyvniť.

Náš tip: Prečítajte si o výhodách a nevýhodách ďalších prístrojov v článku Poznáte prístroje na zväčšenie pŕs?

 

Dajte prednosť bylinkám

Zaručene väčšie prsia však môžete dosiahnuť aj inak. Využite silu prírody vo svoj prospech a stavte na silu bylín s obsahom fytoestrogénov. Tabletky BreastEXTRA+ vám ich ponúkajú v koncentrovanej forme. Obsahujú totiž výťažky bylín a ďalších prírodných látok, ktoré majú za následok  zväčšenie ženských pŕs, ich vytvarovanie aj spevnenie. Okrem toho vám pomôžu zbaviť sa aj menštruačných bolestí či nepríjemností spojených s menopauzou.

Ešte váhate? Objednajte si tabletky BreastEXTRA+ a prvé viditeľné výsledky na sebe spozorujete už do 2 týždňov.

Zhrnutie

  • Laserová terapia využíva svetelný prístroj na zväčšenie pŕs – laser, ktorý by mal údajne pôsobiť aj na zväčšenie pŕs.
  • Zatiaľ nie sú k dispozícii dôveryhodné zdroje, ktoré by účinok tejto terapie potvrdzoval.
  • Vyskúšajte overený spôsob na zväčšenie pŕs – tabletky s obsahom fytoestrogénov BreastEXTRA+.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo