Dokáže správna push up podprsenka skutočne zázraky?

floating-leaf
floating-leaf

Dobrá push-upka je fajn, ale…

Možností, ako nadobudnúť plné a pevné prsia, je viacero. A práve push up podprsenka a jej nosenie je jednou z najviac obľúbených medzi nami ženami. Viete, že táto spodná bielizeň pomôže zväčšiť vaše prsia opticky až o niekoľko veľkostí?

Plný dekolt na počkanie

Push up podprsenka je zhotovená tak, aby zvýraznila ženský dekolt, preto ju využívajú predovšetkým ženy s menším poprsím. Celý princíp spočíva v tom, že push up podprsenka vaše prsia nielen výrazne zdvihne, ale tiež opticky zväčší, čím získate krásne prsia.

Na trhu exituje skutočne veľké množstvo farieb, materiálov a strihov podprseniek. Vďaka nim sa môžete cítiť príťažlivá a sebavedomá každý deň. Či už ide o bežné nosenie vo všedný deň alebo výnimočnú príležitosť, môžete si vybrať. Push up podprsenka je vhodná pod tričko, ale aj pod koktejlové šaty či večernú róbu. Materiál push up podprsenky môžete prispôsobiť materiálu vášho outfitu.

  • Bavlnená podprsenka sa vyznačuje pohodlnosťou a volíme ju väčšinou na denné nosenie, keď je na prvom mieste bezstarostnosť a komfort. Pokiaľ sa venujete športu, ale nechcete sa vzdať príťažlivého vzhľadu, športová push up podprsenka je pre vás to pravé. Jedným kúskom spodnej bielizne získate pocit pohodlia v príjemnom materiáli a vyzývavosť plných pŕs.
  • Saténová podprsenka je zase stvorená na to, aby ste sa cítili ako bohyňa. Môžete ju zvoliť pod večerný outfit, ktorý bude vďaka luxusnému materiálu spodnej bielizne výrazne podčiarknutý.
  • Podprsenka s krajkou by vo vašom šatníku určite nemala chýbať. Nádherne dotvorí outfit a spraví vám mimoriadne sexi prsia.
  • Silikónová samodržiaca push up podprsenka sa v najväčšej miere používa pod spoločenské šaty, ktoré majú výrazný výstrih nielen v oblasti dekoltu, ale aj na chrbte. Zvolením tejto alternatívy si môžete obliecť akýkoľvek strih šiat či topu a nemusíte mať obavy, že by niečo niekde nevkusne vytŕčalo.
  • Podprsenka z mikrovlákna je momentálne na trhu novinkou. Jemné a mäkké zloženie zabezpečí maximálny komfort. Podprsenka dokonale “sedí” na vašom tele, a pritom nikde nezanecháva nepríjemné odtlačky. Je vhodná aj pod priliehavé oblečenie.

Okrem širokého výberu materiálov podprsenky si môžete vybrať aj to, či máte záujem o podprsenku s ramienkami alebo váš outfit vyžaduje podprsenku bez ramienok. Samozrejme, nijakou výnimkou nie je ani podprsenka s odnímateľnými ramienkami, ktorej využitie je veľmi flexibilné.

Push up podprsenka výber - Megaprsia.sk

Voľba push-up podprsenky

Výberu push up podprsenky venujte pozornosť a nikam sa neponáhľajte. Inak sa môže stať z obľúbeného kúska vo vašom šatníku iba ďalší, ktorý nesedí a zaberá v ňom miesto. Premyslite si, kam budete podprsenku najčastejšie nosiť.

Pred jej kúpou zistite, aká veľkosť je tá vaša. Je to veľmi jednoduché. Majte na sebe oblečenú podprsenku a vezmite si krajčírsky meter. Tesne pod podprsenkou obtočte meter okolo hrudníka a vydýchnite. Meter by mal byť napevno a nemal by nikde odstávať. Potom z nameraného obvodu odrátajte najmenej 5 cm. Takto získate obvod vašej podprsenky v centimetroch.

Ešte je potrebné zistiť číslo košíka. Aj tento krok je jednoduchý. Opäť majte oblečenú podprsenku. Krajčírsky meter si priložte na najobjemnejšie miesto. Meter má byť napevno, ale nie príliš stiahnutý a ani povolený. Veľkosť zistíte tak, že obvod podprsenky odpočítate od obvodu nameraného cez prsia. Na rôznych webových portáloch sú prístupné kalkulačky, do ktorých stačí zadať vaše údaje a zistíte správnu veľkosť vašej podprsenky.

Je známe, že až 80% žien nepozná správnu veľkosť svojej podprsenky.

Správna push up podprsenka - Megaprsia.sk

Ak sa predsa zmýlite

Voľba push up podprsenky sa môže stretnúť s viacerými nedostatkami. Určite najväčšou nevýhodou push up spodnej bielizne je tá, že jej efekt je len dočasný a v skutočnosti ide len o napodobenie dokonalého poprsia. Druhou nevýhodou je nesprávny výber podprsenky, hoci ste mu venovali dostatočnú pozornosť. Podprsenka vás môže tlačiť alebo naopak jej obvod vám bude príliš voľný. Môžu sa vám zarezávať ramienka alebo sa vám podprsenka môže vyhŕňať nahor. Nakoniec nebudete s výsledným efektom vôbec spokojná a tvar prsníkov sa vám nebude páčiť.

Pritom získať nádherné prsia môžete oveľa jednoduchšie. Výživový doplnok BreastEXTRA+ je čisto prírodný produkt. Jeho špeciálne zloženie z výťažkov angeliky čínskej, feniklu, jamu čínskeho, senovky gréckej a ďalších prírodných extraktov zabezpečuje stimuláciu ženského organizmu k obnove a vytváraniu tkaniva prsných žliaz. Tým dochádza k rastu poprsia a trvalému zväčšeniu prsníkov.


Náš tip: Prečítajte si viac o hormonálnej nerovnováhe.


Zhrnutie:

  • Venujte výberu správnej veľkosti podprsenky dostatočnú pozornosť.
  • Efekt push-up spodnej bielizne je len dočasný.
  • Prostredníctvom prírodných výživových doplnkov dosiahnete trvalé zväčšenie prsníkov.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo