Krásne prsia môžete mať aj vy. Vieme, ako na to!

floating-leaf
floating-leaf

Máme pre vás unikátny návod, ako získať krásne prsia

Každá žena chce byť krásna a cítiť sa atraktívna. K tomu určite prispievajú krásne prsia. Aké sú to však krásne prsia? A čo vám môže pomôcť k tomu, aby ste ich získali? Poradíme vám.

Aké sú vlastne krásne prsia?

Jediná definícia krásnych pŕs snáď neexistuje. Ak by sme položili túto otázku mužom či ženám, pravdepodobne na ňu od každého dostaneme inú odpoveď. No, možno nie od každého, ale odpovede by sme určite mohli rozdeliť do niekoľkých skupín.

#1 Krásne prsia sú veľké prsia

Za krásne prsia asi väčšina z nás považuje veľké prsia. A netýka sa to len mužov, ale aj samotných žien. U mužov je túžba po veľkých prsiach podmienená zrejme biologicky. Či už si to uvedomujú alebo nie, veľké prsia sú pre nich symbolom plodnosti.

Podľa prieskumov však po veľkých prsiach túžia aj samotné ženy. Dokonca až 20 % žien ich považuje za vysokú prioritu a len tretina má k tejto otázke neutrálny vzťah alebo je s veľkosťou svojich pŕs nespokojná.


Náš tip: Prečítajte si aj článok Prečo majú muži radi veľké prsia?


#2 Krásne prsia sú plné prsia

Nemusia byť ani veľké, ani malé – skrátka, také akurát. Hlavne, že sú plné a neovísajú. Ak vás príroda plnými prsiami neobdarila, vďačným pomocníkom pri ich dosiahnutí je móda. Základom je správna podprsenka. Nekvalitné podprsenky vám prsia zdeformujú, čo nepôsobí vôbec atraktívne. Pri výbere podprsenky sa teda vôbec neoplatí šetriť. Vaše prsia udrží presne tam, kde patria.


Náš tip: Prečítajte si naše rady, ako si vybrať správnu podprsenku.


krasne-prsia-podprsenka#3 Krásne prsia sú pekne tvarované prsia

Pekne tvarované prsia sú základ. A dôležité je, aby boli v súlade s celkovou postavou. Koľkokrát vás zaujmú prsia plnoštíhlej ženy namiesto štíhlučkej krásky? Je to preto, lebo všetko pekne ladí. A na druhej strane, aj štíhle žienky sa mnohokrát môžu pýšiť pekne tvarovanými a plnými prsiami. Jednoducho povedané, krásne prsia sú zároveň sexi prsia.

#4 Krásne prsia sú prsia matky

Užívate si práve tehotenstvo? Alebo si spomínate na tie časy, keď ste boli tehotná a vaše prsia sa zrazu zmenili? Prsia sa počas tehotenstva pripravujú na svoju prvotnú úlohu – vytvárať výživu pre novonarodené dieťa. V dôsledku hormonálnych zmien sa zväčšia, čo je príjemné hlavne pre menej obdarené ženy. Na začiatku tehotenstva môžu byť prsníky síce na dotyk veľmi citlivé, ale s postupujúcim tehotenstvom bolestivosť klesá.

Hoci sú však prsia počas tehotenstva a počas dojčenia krásne, toto obdobie sa na nich výrazne podpíše. Nalievanie mliekom, gravitácia i samotné dojčenie zanechá na prsiach zmeny. Väčšina žien síce uvádza návrat k pôvodným proporciám, ale u niektorých žien dochádza k optickému zmenšeniu pŕs a ich poklesu.

Krásne prsia tehotenstvo - Megaprsia.sk

Čo vám bráni mať krásne prsia?

Existuje niekoľko základných faktorov, ktoré vás môžu o krásne prsia obrať. Sú to najmä:

  • Genetika. Za veľkosť a tvar vašich pŕs je na prvom mieste zodpovedná genetika. Ak je však obdarená veľkými prsiami vaša mama, nemusíte ich zdediť aj vy. Príroda to možno zariadila tak, že ste veľkosť pŕs zdedili z otcovej strany.
  • Rýchle schudnutie. Prsia vo veľkej miere pozostávajú z tukového tkaniva. Ak teda rýchlo schudnete, stratený tuk má vplyv aj na zmenšenie vašich prsníkov.
  • Nesprávna podprsenka. Nesprávna podprsenka dokáže urobiť toľko škody, koľko osohu dokáže tá správna. Pri športe by ste mali nosiť športovú podprsenku, ktorá prsia nedeformuje.
  • Tehotenstvo a dojčenie. Počas tehotenstva a dojčenia sa prsníky zväčšia vplyvom hormónov, a tiež v dôsledku zadržiavania vody. Po ukončení dojčenia sa však môžete dočkať nepríjemného prekvapenia v podobe ich trvalého zmenšenia, ako sme už písali vyššie.
  • Vek. Počas veku sa neustále meníme. Prsníky sa dievčatám formujú najmä počas puberty, no potom dochádza ešte k zväčšeniu prsníkov. Veľkosť a tvar pŕs sa mení pod vplyvom ženských hormónov počas celého života a k výrazným zmenám pŕs dochádza aj počas menopauzy.

O krásne prsia vás oberie genetika, chudnutie, nesprávna podprsenka, materstvo a vek.

Čo vám naopak krásne prsia zabezpečí?

Správna podprsenka, cvičenie, masáže či správna životospráva – to je len niekoľko tipov, o ktorých sme už na našom blogu niekoľkokrát písali. Prirodzenou a bezpečnou cestou ku krásnym prsiam je aj užívanie výživových doplnkov na prírodnej báze.

Tabletky BreastEXTRA+ sú účinné riešenie, ktoré slúži nielen na podporu rastu pŕs, ale pomôže vám dosiahnuť aj pevnejšie a ideálne tvarované prsia. Prípravok obsahuje iba prírodné látky, neobsahuje žiadne chemikálie, farbivá ani konzervanty. Je to teda ideálny spôsob, akým môžete získať krásne prsia aj vy.

Zhrnutie:

  • Definícia krásnych pŕs nie je jednoznačná. Koľko ľudí, toľko názorov.
  • Krásne prsia môžete mať aj vy. Existuje niekoľko spôsobov, ako ich získať.
  • Prirodzenú a bezpečnú cestu ku krásnym cestám predstavujú tabletky BreastEXTRA+.

 

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo