Zväčšenie prsníkov bez plastiky? Dá sa to!

Väčšie prsia môžete získať aj inak ako plastickou operáciou

Priznajme si to. Nejedna z nás túži po krásnych veľkých prsiach. Žiaľ, nie každej z nás ich príroda aj nadelila. Nemusíte sa s tým však zmieriť, poznáme totiž riešenie.

Prečo povedať plastike nie?

Plastická operácia je síce najúčinnejším a najrýchlejším spôsobom, ako dosiahnuť zväčšenie prsníkov, má to však svoje ale. Plastická operácia totiž so sebou prináša množstvo rizík. K najčastejším z nich patria infekcie, krvácanie do vnútornej rany prsníka, roztrhnutie tkaniva okolo implantátu či jazvy, ktoré vám zostanú ešte dlho po absolvovaní operácie. Úplne bez rizika nie je ani anestéza, ktorú pri zákroku podstúpite.

Plastická operácia je efektívna, prináša však so sebou množstvo rizík.

To sú riziká, ktoré vám prinesú silikónové implantáty. Okrem toho existujú aj ďalšie možnosti zväčšenia prsníkov, s ktorými vám pomôžu lekári. Je to napríklad zväčšenie pŕs vlastným tukom, kde je na zväčšenie pŕs použitý váš vlastný tuk alebo zväčšenie pŕs kyselinou hyalurónovou, pri ktorom sa kyselina vpichuje injekčne v podobe gélu do prsníkov. V tomto prípade však efekt zväčšenia prsníkov nie je trvalý a rovnako ako v prípade plastickej operácie, aj v pri tomto zákroku ide o veľkú investíciu. Ruku na srdce, stoja vám super prsia naozaj za to?

Sú tu aj iné možnosti

Áno, ak na zväčšenie prsníkov existujú aj iné, menej invazívne spôsoby. Nie sú síce také rýchle, ale sú podstatne bezpečnejšie. Odporúčajú sa najmä:

  • Cvičenia na zväčšenie prsníkov. Posilňovať prsné svalstvo môžete pomocou niekoľkých efektívnych cvikov, ako sú napríklad kliky. Pomôže vám aj plávanie.
  • Masáž prsníkov. Pomáha k lepšiemu prekrveniu pokožky prsníkov a podporuje tiež tvorbu kolagénu, ktorý prispieva k ich spevneniu. Masáž prsníkov nie je zložitá, musíte ju však robiť pravidelne.
  • Zmena stravy. Začnite prijímať potraviny s obsahom fytoestrogénov. Ide o obdobu ženského pohlavného hormónu estrogén, ktorý je zodpovedný za rast pŕs. K takýmto potravinám patria rôzne strukoviny ako sója, mliečne výrobky, ovocie a obilniny, ale najmä bylinky ako jam čínsky, senovka grécka či fenikel.

Zväčšenie prsníkov cvičenie - Megaprsia.sk

Musíte však rátať s tým, že účinok týchto metód je viac-menej otázny. Efekt zväčšenia prsníkov je veľmi pomalý a nie je úplne zaručený. Ak hľadáte skutočne efektívne, a navyše prirodzené riešenie na zväčšenie prsníkov, odporúčame vám užívať výživové doplnky, ktoré vašu snahu podporia.

Tabletky na zväčšenie pŕs

Tabletky na zväčšenie pŕs BreastEXTRA+ obsahujú výťažky z rastlín, ktoré obsahujú fytoestrogény. Špeciálne navrhnutá zmes výťažkov z byliniek angelika čínska, fenikel, jam čínsky, serenoa plazivá, senovka grécka, sójové izoflavonoidy a ďalších prírodných extraktov stimulujú organizmus k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy. Tieto bylinky vám teda v kombinácii s pridaným kolagénom zabezpečia nielen zväčšenie prsníkov, ale aj ich spevnenie a ideálne vytvarovanie.

K lepším výsledkom môžete prispieť aj vy sama. Okrem toho, že budete dvakrát denne užívať 2 tabletky BreastEXTRA+, zmeňte jedálniček a jedzte potraviny s vysokou výživnou hodnotou, aby ste mali dostatok stavebného materiálu na rast vašich pŕs. Nezabudnite si dopriať odpočinok – vyhýbajte sa stresu a spite aspoň 8 hodín denne.

Efekt užívania tabletiek je naozaj rýchly – prvé výsledky na sebe spozorujete už do dvoch týždňov. Do troch mesiacov sa môžete tešiť z viditeľného zväčšenia prsníkov, ktoré spoznáte už na väčšej podprsenke.

Zväčšenie prsníkov - Megaprsia.sk

Zhrňme si to:

  • Plastická operácia je rýchla a efektívna, prináša však so sebou množstvo rizík.
  • Existujú aj ďalšie spôsoby zväčšenia prsníkov, ako masáže, cvičenia či zmena stravy, nie sú však také efektívne.
  • Ideálnym spôsobom na zväčšenie prsníkov je užívanie prírodných výživových doplnkov, akými sú tabletky BreastEXTRA+.

Autor článku: Lívia

Lívia

Píšem odborne i zábavne  Moji milí čitatelia, ďakujem že ste sa rozhodli pozrieť si môj profil. Problematike plastickej chirurgie prsníkov sa profesionálne venujem už pár rokov. Post...

Zobraziť viac

1 bod2 body3 body4 body5 bodov 2 hlasov, skóre: 4,50
Loading...