Zväčšenie prsníkov bez plastiky? Dá sa to!

floating-leaf
floating-leaf

Väčšie prsia môžete získať aj inak ako plastickou operáciou

Priznajme si to. Nejedna z nás túži po krásnych veľkých prsiach. Žiaľ, nie každej z nás ich príroda aj nadelila. Nemusíte sa však zmieriť s tým že máte prsia po otcovi, poznáme totiž prirodzené spôsoby zväčšenia pŕs bez plastiky. V poslednej časti sa pozrieme aj na tabletky, ktoré môžu byť zaujímavou alternatívou k plastike.

Ale, čo je také zlé na plastike..?

Plastická operácia je síce najúčinnejším a najrýchlejším spôsobom, ako dosiahnuť zväčšenie prsníkov, má to však svoje „ale“. Plastická operácia totiž so sebou prináša množstvo rizík. K najčastejším z nich patria infekcie, krvácanie do vnútornej rany prsníka, roztrhnutie tkaniva okolo implantátu či jazvy, ktoré vám zostanú ešte dlho po absolvovaní operácie. Úplne bez rizika nie je ani anestéza, ktorú pri zákroku pravdepodobne budete požadovať.

Plastická operácia je efektívna, prináša však so sebou množstvo rizík.

Okrem plastiky existujú aj ďalšie možnosti zväčšenia prsníkov, s ktorými vám pomôžu lekári. Je to napríklad zväčšenie pŕs vlastným tukom, kde je na zväčšenie pŕs použitý váš vlastný tuk alebo zväčšenie pŕs kyselinou hyalurónovou, pri ktorom sa kyselina vpichuje injekčne v podobe gélu do prsníkov. V tomto prípade však efekt zväčšenia prsníkov nie je trvalý a rovnako ako v prípade plastickej operácie, aj pri týchto typoch zákrokov ide o veľkú finančnú investíciu. Nové prsia vyjdu aj na 3 000 €. To už je čiastka, ktorá dokáže poriadne nabúrať rodinný rozpočet. Ruku na srdce, stoja vám super prsia naozaj za to?

Bezbolestné zväčšenie prsníkov

Skutočne, na zväčšenie prsníkov existujú aj iné, menej invazívne spôsoby. Dosiahnete pomocou nich pomerne uspokojivé výsledky. Nie sú síce také rýchle, ale sú podstatne bezpečnejšie a lacnejšie. Vyskúšať môžete na príklad tieto:

  • Cvičenia na zväčšenie prsníkov. Ak chcete aby boli vaše prsia výraznejšie, musíte sa zamerať na cvičenie prsných svalov. Posilňovať prsné svalstvo môžete pomocou niekoľkých efektívnych cvikov, ako sú napríklad kliky, odtláčanie od steny a podobne. Pomôže vám aj plávanie.
  • Masáž prsníkov. Pomáha k lepšiemu prekrveniu pokožky prsníkov a podporuje tiež tvorbu kolagénu, ktorý prispieva k ich spevneniu. Masáž prsníkov nie je zložitá, musíte ju však robiť pravidelne. Poproste partnera a masáž vašich pŕs si môžte užiť obaja.
  • Zmena stravy. Začnite prijímať potraviny s obsahom fytoestrogénov. Ide o obdobu ženského pohlavného hormónu estrogén, ktorý je zodpovedný za rast pŕs. K takýmto potravinám patria rôzne strukoviny ako sója, mliečne výrobky, ovocie a obilniny, ale najmä bylinky ako Jam čínsky, Senovka grécka či Fenikel. Niektoré z nich si možno dokážete vypestovať aj vo vlastnej záhradke.

Zväčšenie prsníkov cvičenie - Megaprsia.sk

Ak sa rozhodnete pre bezbolestné spôsoby na zväčšenie prsníkov, musíte mať trpezlivosť. Musíte rátať s tým, že účinok vyššie uvedených bezbolestných metód nie je zaručený a rýchli. Efekt zväčšenia prsníkov je pomerne pomalý a nie príliš výrazný. V úvode článku sme ale spomínali, tabletky na zväčšenie pŕs.  Môže byť ich použitie prínosnejšie, ako cviky či masáže prsníkov?

Tabletky na zväčšenie pŕs

Podľa posledných skúseností mnohých žien sú tabletky na zväčšenie prsníkov naozaj výhodným riešením. Sú síce menej účinné ako plastická operácia, ale na druhej strane omnoho účinnejšie ako akékoľvek iné domáce metódy. Ich užívanie je jednoduché, väčšinou stačí vziať po dve tabletky ráno a večer.  Do karát im hrá aj to, že cena tabletiek je oproti plastike zanedbateľná a môže si ich dovoliť naozaj každý. Nie je nutné si pracne zháňať bylinky obsahujúce fytoestrogény, čo by vás neminulo ak by ste sa rozhodli postupovať pri zväčšovaní vašich pŕs na vlastnú päsť. Kvalita tabletiek je navyše odborne kontrolovaná. Nemusíte mať preto obavy zo zdravotných rizík.

Vyberajte si však iba overené produkty ktorým dôverujete. Použiť môžete na príklad tabletky na zväčšenie pŕs BreastEXTRA+. Tie obsahujú koncentrované fytoestrogény. Odborne navrhnutá zmes výťažkov z bylín angelika čínska, fenikel, jam čínsky, serenoa plazivá, senovka grécka a ďalších prírodných extraktov, stimuluje organizmus k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy. Tieto bylinky vám teda zabezpečia nielen zväčšenie prsníkov, ale aj ich spevnenie a ideálne vytvarovanie. Tabletky navyše obsahujú aj vysokovstrebateľný kolagén, ktorý zdokonalí vzhľad pokožky vašich pŕs. S použitím tabletiek BreastExtra+ budú vaše prsia do niekoľkých desiatok dní, doslova prestavané od ich základu a dostanú úplne novú atraktívnu podobu.

Ako dosiahnuť dokonalé výsledky s tabletkami?

K ešte dokonalejším výsledkom sa dopracujete, ak priložíte ruku k dielu. Nejde však o nič zložitého, nemusíte sa báť. Okrem pravidelného užívania tabletiek, mierne poupravte aj váš jedálniček. Jedzte výživovo hodnotné potraviny, aby ste mali dostatok stavebného materiálu na rast vašich nových krásnych pŕs. Nezabudnite si dopriať odpočinok. Prsia predsa rastú v noci. Vyhýbajte sa nadmernému stresu a spite aspoň 8 hodín denne.

Efekt užívania tabletiek je naozaj rýchly – prvé výsledky na sebe spozorujete už do dvoch týždňov. Do troch mesiacov sa môžete tešiť z viditeľného zväčšenia prsníkov. To spoznáte na väčšej podprsenke a zvýšenom počte instagramových lajkov 🙂

Zväčšenie prsníkov - Megaprsia.sk

Zhrňme si to

  • Plastická operácia je rýchla a efektívna, prináša však so sebou množstvo rizík.
  • Existujú aj ďalšie spôsoby zväčšenia prsníkov, ako masáže, cvičenia či zmena stravy, nie sú však také efektívne.
  • Zaujímavým spôsobom na zväčšenie prsníkov, je užívanie prírodných tabletiek. Tie sú bezpečné, lacné, obsahujú ideálne vyvážený podiel účinných látok a dosahujú mimoriadne prekvapujúce výsledky.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo