Serenoa plazivá vám pomôže zväčšiť vaše prsia

floating-leaf
floating-leaf

Serenoa plazivá pôsobí ako prostriedok na efektívne zväčšenie ženských pŕs

Existuje veľa spôsobov, ktoré vám môžu zabezpečiť väčšie a plnšie prsia. K tým najúčinnejším a najbezpečnejším patrí prirodzená cesta vo forme byliniek s obsahom užitočných látok, ku ktorým patrí aj serenoa plazivá.

Čo je serenoa plazivá?

Serenou plazivú možno poznáte aj pod označením saw palmetto či trpasličia palma alebo latinským názvom serenoa repens. Je tradičná americká rastlina, ktorá sa vyskytuje v juhovýchodných oblastiach USA, najmä na Floride. Darí sa jej najmä v subtropických a tropických oblastiach.

Serenoa plazivá je nízka palma s plazivým kmeňom a vejárovitými listami. Kvitne žltobielymi kvetmi, z ktorých vznikajú červenočierne bobule. Práve z týchto plodov sa získavajú výťažky, ktoré slúžia ako prostriedok na efektívne zväčšenie ženských pŕs. Táto rastlina však priaznivo pôsobí nielen na ženy, ale aj na mužov. Jej výťažky sa používajú aj na liečbu problémov s prostatou, s problematickou erekciou a predpokladá sa, že by mohli byť efektívne aj pri liečbe infekcií močových ciest.

Serenoa plazivá pôsobí priaznivo nielen na ženy, ale aj na mužov.

Okrem toho má však serenoa plazivá oveľa širšie možnosti využitia:

 • pomáha pri prechladnutí a chrípke,
 • posilňuje chuť na sex a pôsobí ako afrodiziakum,
 • podporuje srdcovo-cievny systém a zlepšuje stav ciev,
 • pôsobí ako účinný antioxidant,
 • podporuje vitalitu, pôsobí proti únave,
 • pôsobí antivírusovo a antizápalovo a prispieva k zlepšeniu imunity,
 • priaznivo ovplyvňuje zdravie vlasov a pokožky,
 • podporuje trávenie a zlepšuje chuť do jedla.

Ako pôsobí serenoa plazivá na rast pŕs?

Serenoa plazivá pôsobí ako antiandrogén, to znamená, že znižuje hladinu dihydrotestosterónu v organizme. Pre ženské telo je to dôležité z toho dôvodu, aby pohlavné hormóny estrogén a progesterón mohli naplno plniť svoje funkcie a nedochádzalo k zvrašťovaniu prsnej žľazy.

Serenoa plazivá prsia - Megaprsia.sk

Pestovanie doma

Vzhľadom na to, že serenoa plazivá je teplomilná rastlina, pestovanie v našich podmienkach je značne komplikované. Ideálnym na pestovanie je vyhrievaný skleník s dostatkom slnka, vlhkosti a špeciálnej pôdy pre pestovanie paliem.

Jej extrakty však môžete kúpiť v špecializovaných obchodoch vo forme prášku alebo tekutého extraktu, ktoré môžete využiť pri výrobe domácej tinkúry, odvaru alebo čaju. Forma prípravku zároveň ovplyvní aj spôsob užívania a dávkovanie. Nemali by ste napríklad vypiť viac ako 1 hrnček čaju denne, aplikovať 4 ml tinktúry za deň či konzumovať viac ako 1 – 2 gramy sušených plodov.

Navyše si dávajte pozor, ak patríte do niektorej z rizikových skupín pre užívanie. Serenou by nemali užívať tehotné a dojčiace ženy, osoby s poruchami hormonálnej rovnováhy či ľudia s chorobami žalúdka, pečene, srdca alebo pľúc. Ak aj nepatríte do rizikových skupín, najmä na začiatku užívania sa môžete stretnúť s určitými tráviacimi ťažkosťami, akými sú bolesti brucha, hnačka či zápcha. Serenoa však v zásade nespôsobuje žiadne výraznejšie negatívne vedľajšie účinky.

Serenoa plazivá trpasličia palma - Megaprsia.sk

Najefektívnejšou formou užívania sú však tabletky, ktoré obsahujú štandardizované extrakty so zaručenou kvalitou. Výťažky tejto rastlinky sú tiež súčasťou mnohých výživových doplnkov so špecifickými účinkami. K takýmto prípravkom určených na rast pŕs patria aj tabletky BreastEXTRA+. V dennej dávke obsahujú tabletky 160 mg serenoy plazivej. Okrem toho obsahujú aj extrakty z ďalších rastlín, ktoré jej účinok podporujú. Sú to jam čínsky, fenikel, angelika čínska, senovka grécka a sója. Pridaný kolagén podporuje zdravú, pružnú a hebkú pokožku.

Užívanie tabletiek je veľmi jednoduché – stačí užiť 2 tabletky dvakrát denne a užiť dostatočným množstvom tekutín. V porovnaní so zložitou prípravou čajou, odvarov či tinktúr je to teda nielen pohodlné, ale aj efektívne. Vyskúšajte teda prirodzenú cestu k tomu, ako zväčšiť poprsie a objednajte si tabletky BreastEXTRA+.

Zhrnutie:

 • Serenoa plazivá patrí k rastlinám, ktoré pomáhajú zväčšovať ženské prsia.
 • Liečivé výsledky má aj v oblasti problémov s prostatou či erekciou.
 • Užívať ju môžete ako čaj, odvary, tinktúru či ako tabletky.
 • Efektívnou a pohodlnou formou užívania sú tabletky s obsahom serenoy plazivej BreastEXTRA+.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo