Estrogénové tabletky nie sú jediným riešením vašich problémov

floating-leaf
floating-leaf

Estrogénové tabletky môžete jednoducho nahradiť

Chemické prostriedky založené na hormónoch dnes dokážu zázraky. Vedia vám pomôcť so zväčšením pŕs, ale aj úpravou hormonálnej rovnováhy v menopauze. Je to však naozaj to pravé riešenie pre vás?

Na čo sú estrogénové tabletky?

Ako už samotný názov hovorí, estrogénové tabletky sú založené na hormóne estrogén. Je to základný ženský hormón, ktorý výrazne vplýva na zdravie žien. Jeho prítomnosť nás ženy sprevádza počas celého života. Estrogén môže za rast prsníkov, tvarovanie ženského tela, bokov a ovplyvňuje aj menštruáciu. Je tiež významným prvkom v období počas oplodnenia a dôležitú úlohu zohráva aj v čase tehotenstva. Počas života hladina estrogénu klesá, s čím sú spojené problémy s menopauzou, ale aj s rednutím kostí.

Estrogénové tabletky riešia práve tieto problémy. V prípade potreby dokážu upraviť hormonálnu nerovnováhu. Používajú sa však aj inak. Estrogénové tabletky sú tiež známym prostriedkom na zväčšenie prsníkov.

Estrogénové tabletky na zväčšenie pŕs?

Áno. Najdôležitejšiu úlohu pri zväčšení prsníkov zohráva práve estrogén. Okrem plastického zásahu v podobe korekcie pŕs je najefektívnejším spôsobom, ako zväčšiť poprsie, práve zvýšenie hladiny tohto hormónu. Na to sa môže používať hormonálna substitučná liečba v podobe estrogénových tabletiek. Musíte však rátať s tým, že takáto hormonálna liečba so sebou prináša aj vedľajšie účinky.

Dlhodobé užívanie estrogénu zvyšuje tiež riziko vzniku rakoviny prsníka, srdcového infarktu, mŕtvice, demencie či krvných zrazenín. Čím dlhšie estrogén užívate, tým sa riziko zvyšuje. Naozaj chcete toto riziko podstúpiť?

Estrogénové tablekty na zväčšenie pŕs - Megaprsia.sk

Na trhu však existujú prípravky, ktoré dokážu zabezpečiť podobný účinok na prírodnej báze. Namiesto estrogénov obsahujú ich prírodnú obdobu – fytoestrogény, ktoré majú podobné účinky. Áno, v súčasnej dobe plnej nebezpečných chemikálií sa často vraciame práve k tomu, čo je pre nás najprirodzenejšie, a to je príroda.

Bezpečnou cestou k väčším prsiam sú prípravky na báze fytoestrogénov.

Bohaté zastúpenie účinných prírodných látok majú aj tabletky BreastEXTRA+, ktoré predstavujú bezpečnú a prirodzenú cestu k väčším a pevnejším prsiam. Dôležité je, že prípravok obsahuje iba prírodné látky a neobsahuje ani farbivá a ani konzervanty.

Dôvodom, prečo sú tabletky také účinné, je ich rozmanité zloženie. Špeciálne navrhnutá kompozícia výťažkov z rastlín angelika čínska, fenikel, jam čínsky, senovka grécka a ďalších prírodných extraktov stimuluje ženský organizmus k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy, čím dochádza k rastu pŕs a postupnému viditeľnému zväčšeniu poprsia. Jednou z účinných látok je aj serenoa plazivá, ktorá pôsobí ako antiandrogén, to znamená, že znižuje hladinu dihydrotestosterónu v organizme. Tým otvára cestu práve estrogénu a progesterónu k tomu, aby naplno plnili svoju funkciu, a teda aby nedochádzalo k zvrašťovaniu prsnej žľazy.

Významnou rastlinou, ktorá je výdatným zdrojom fytoestrogénov, je tiež senovka grécka. Okrem fytoestrogénov obsahuje aj flavonoidy a saponíny. Výťažky tejto rastliny sú známe svojou schopnosťou podporovať rast prsníkov, a zároveň udržiavať fit líniu. Takže, zabudnite na úpravu pŕs a zamerajte sa na prírodné látky, ktoré im prirodzene prinavrátia krásny tvar.

Estrogénové tabletky kvôli menopauze?

Estrogénové tabletky sa však prioritne nepoužívajú len na rast prsníkov. Tým, že tablety stimulujú hormonálny systém, prinášajú úľavu od nepríjemných príznakov menopauzy. Práve nepríjemné príznaky menopauzy sú najčastejším dôvodom, prečo mnohé ženy estrogénové tabletky užívajú. Aj v tomto prípade však existuje ich prírodná náhrada.

Estrogénové tabletky v menopauze - Megaprsia.sk

Nepríjemné a obmedzujúce príznaky menopauzy svojím zložením potláčajú aj prírodné tabletky BreastExtra. Je to vďaka obsahu koncentrovaných rastlinných výťažkov, ako sú napríklad sójové izoflavonoidy, jam čínsky či angelika lekárska. Tie zabezpečujú hormonálnu rovnováhu a zabraňujú prudkým výkyvom hormónov. Jednoduché dávkovanie vám zaručí pohodlie a už  po pár minútach od užitia kapsula uvoľní svoj obsah, ktorý sa rýchlo vstrebáva. Prvé zlepšenie nastáva už po pár dňoch užívania a do dvoch týždňov zaznamenáte úľavu od príznakov menopauzy.

Zhrnutie:

  • Estrogénové tabletky sa najčastejšie užívajú pri problémoch pri menopauze a pri zväčšovaní pŕs.
  • Užívajte prírodné náhrady estrogénových tabletiek – BreastEXTRA+.
  • Výživové doplnky predstavujú bezpečnú a prirodzenú cestu k zdravému organizmu.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo