Úprava pŕs bez plastiky? Vieme, ako na to

Úprava pŕs je možná aj bez plastickej operácie. Úplne prirodzene

Aj vám sa stáva, že sa pozriete do zrkadla a začnete porovnávať svoju postavu so ženami, ktoré ste videli v televízii, v časopisoch alebo reklamách? Aj vy by ste chceli mať také krásne prsia ako oni? Nemusíte hneď googliť a hľadať najbližšiu plastickú kliniku. Svoje prsia môžete vylepšiť a zväčšiť aj z pohodlia svojho domova.

Úprava pŕs v troch jednoduchých krokoch

Ak chcete získať krajšie a väčšie prsia bez zásahu plastického chirurga, v prvom rade sa pripravte na zmenu svojho životného štýlu. Zmeňte tieto tri návyky a prvé výsledky uvidíte už po dvoch týždňoch.

Úprava pŕs sa dá zrealizovať v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Užívajte prírodné produkty

Na slovenskom trhu existuje množstvo produktov, ktoré dokážu zväčšiť poprsie. Vyberte si také, ktoré sú bez vedľajších účinkov, nerozhádžu váš hormonálny systém a neobsahujú chemický kokteil, ktorý by zložil na kolená vašu pečeň.

Takýmto prípravkom sú tabletky na zväčšenie pŕs BreastEXTRA+. Prezradíme vám, v čom je ich tajomstvo.

Všetky zložky sú prírodné

Prírodné rastlinné extrakty majú vlastnosti podobné hormónu estrogén, ktoré stimulujú organizmus ženy k produkcii tkaniva prsnej žľazy, a tak majú za následok zväčšenie poprsia. Tabletky BreastEXTRA+ obsahujú špeciálnu prírodnú zmes extraktov z rastlín angelika čínska, jam čínsky, senovka grécka, damiana, saw palmetto, ktoré majú za účinok zväčšenie prsného tkaniva a a rast prsníkov. Tieto výťažky podporujú prekrvenie v oblasti hrudníka, upravujú hormonálnu rovnováha, a navyše sa zvyšuje frekvencia delenia buniek v prsných žľazách. V tabletkách sa nachádza aj účinný kolagén, vďaka ktorému bude vaša pokožka stále pružná a hebká.

Nie sú drahé

Cena za zväčšenie pŕs nemusí byť vysoká. Nebojte sa, úprava pŕs pomocou prírodných tabletiek BreastExtra + vás nebudú ani zďaleka stáť celú výplatu, prípadne dve alebo tri, ako je to pri využití služieb plastického chirurga a prsných silikónových implantátov. Skúšobné balenie na dva týždne, čo je doba, pri ktorej sa začnú ukazovať prvé výsledky, vás vyjde iba na 25 €. Väčšie balenie dostanete za zvýhodnenú cenu – kúpa trojmesačného balenia vám ušetrí viac ako 50 €.

Krok 2: Pravidelne cvičte

Tak, ako každá časť ľudského tela, aj oblasť hrudníka a poprsia potrebuje k svojej korekcii pravidelný pohyb. Úprava pŕs je možná pomocou niekoľkých jednoduchých cvikov.

Do svojho každodenného cvičebného plánu by ste mali zahrnúť rozpažovanie a upažovanie rúk. Na zahodenie nie je ani zdvíhanie sa na hrazde. V rôznej polohe rúk pri tomto cviku posilňujete rôzne partie v oblasti brucha a hrudníka. Ak máte v blízkosti svojho bydliska plaváreň, či dokonca bazén pred svojím domom, mali by ste prísť na chuť aj tomuto športu. Nielenže vyformujete pekne svoje nohy a chrbát, ale hlavne svoje poprsie. Plávanie je ideálny šport, ktorý príliš nezaťažuje vaše kĺby.

Úprava pŕs cvičenie - Megaprsia.sk

Krok 3: Pomáha aj masáž

Od cvičenia môžete postupne prejsť k príjemnejším prostriedkom, ako vyformovať svoje poprsie. Účinná, a zároveň príjemná metóda, pomocou ktorej je možná úprava pŕs, býva masáž, do ktorej môžete zapojiť aj svojho partnera.

Nie je to nič zložité

  • Teplé ruky: Pred masážou si vždy zahrejte svoje ruky trením o seba.
  • Krúživé pohyby: Dlane položte na prsia a robte krúživé pohyby smerom dovnútra a okolo prsníkov. Ľavá ruka sa pohybuje v smere a pravá ruka proti smeru hodinových ručičiek. Tlak by v žiadnom prípade nemal byť bolestivý.
  • Pravidelné opakovanie. Opakujte dvakrát denne 100 – 300-krát. Masáž poprsia vám teda zaberie okolo 15 minút.

Úprava poprsia masáž - Megaprsia.sk

Je teda úprava pŕs možná aj bez návštevy estetickej chirurgie? Určite áno! Stačí dodržiavať tri kroky a už o štrnásť dní sa tešiť prvým výsledkom.

Zhrnutie:

  • Začnite užívať prírodné tabletky BreastExtra +, ktoré vďaka svojmu rastlinnému zloženiu a kolagénu podporujú prirodzený rast prsného tkaniva a udržiavanie pevnej a pružnej pokožky.
  • Pravidelne cvičte. Najúčinnejším športom je jednoznačne plávanie.
  • Masírujte prsia teplými rukami približne 15 minút každý deň.

Autor článku: Lívia

Lívia

Píšem odborne i zábavne  Moji milí čitatelia, ďakujem že ste sa rozhodli pozrieť si môj profil. Problematike plastickej chirurgie prsníkov sa profesionálne venujem už pár rokov. Post...

Zobraziť viac

1 bod2 body3 body4 body5 bodov 3 hlasov, skóre: 5,00
Loading...