Elektrická stimulácia – elektródy na zväčšenie pŕs

floating-leaf
floating-leaf

Elektródy na zväčšenie pŕs – naozaj to funguje?

Jednou z možností prístrojového zväčšenia pŕs je tzv. elektrická stimulácia, ktorá sa vykonáva prostredníctvom elektród. Je však zväčšenie takouto metódou skutočne možné? Aké sú výhody a nevýhody tohto postupu? To všetko sme zisťovali za vás.

Ak ste čítali naše predchádzajúce články o prístrojoch na zväčšenie pŕs či konkrétne o jednom z nich – vákuových pumpách, pravdepodobne už máte akú-takú predstavu, aké výhody a nevýhody jednotlivé prístroje prinášajú.

S určitosťou môžeme tvrdiť, že prístrojové zväčšenie prsníkov patrí k menej invazívnym, a zároveň aj finančne oveľa menej náročným spôsobom zväčšovania prsníkov, a to najmä v porovnaní chirurgickým zákrokom. Pri ich použití však treba rátať s tým, že prístrojové procedúry potrebujú na dosiahnutie výsledku dlhší čas, nemusia byť trvalé a vyžadujú aj ďalšie udržiavacie procedúry.

Keď sa však pozrieme na jednotlivé prístroje, práve elektródam na zväčšenie pŕs dávame spomedzi nich najväčšiu šancu na úspech, a to hneď z niekoľkých dôvodov.

Náš tip: Informácie o ďalších prístrojoch sme pre vás pripravili v článku Poznáte prístroje na zväčšenie pŕs?

Metóda elektrickej stimulácie

Metóda elektrickej stimulácie, známej aj pod názvom myostimulácia, nie je ani v našich končinách neznáma. Ako terapeutická metóda sa totiž v kozmetike i medicíne používa už dlhšie ako 30 rokov. Myostimulácia sa používa ako efektívny spôsob na:

  • chudnutie a formovanie postavy,
  • odstraňovanie celulitídy a strií,
  • spevňovanie ochabnutého svalstva v dôsledku neurologických porúch,
  • liečbu poranení svalov v športovej medicíne a ďalšie.

Na stimuláciu sa používa prístroj známy pod názvom myostimulátor, ktorý spevňuje a vyzdvihuje ochabnuté svalstvo. Stimuluje krvný a lymfatický obeh, a zasahuje pritom aj hlboko uložené svalové skupiny. V podstate teda simuluje účinky fyzického cvičenia, ktoré môže tiež prispieť ku vzhľadu super pŕs.

Myostimulácia podporuje zväčšenie svalovej hmoty a pôsobí na zlepšovanie jej tvaru. Zároveň pozitívne pôsobí aj na zvýšenie pružnosti pokožky. Pre zvýšenie účinku je možné metódu kombinovať aj s lymfatickou drenážou.

Myostimulácia prsníkov 

Práve z vyššie uvedených dôvodov si myslíme, že elektrická stimulácia môže byť vhodnou metódou aj pre zväčšovanie prsníkov. Myostimulácia posilňuje prsné svaly, čím ich zbavuje ochabnutia a zlepšuje ich tvar, a to najmä po tehotenstve a dojčení. Použitie elektród na zväčšovanie prsníkov je bezbolestné a výsledky by mali byť viditeľné veľmi rýchlo.

Znie to super, má to teda nejaký háčik? Áno. Elektródy na tvarovanie pŕs vám nepomôžu zväčšiť prsia o niekoľko veľkostí. Vyžaduje sa tiež dlhšia doba aplikácie. Pri terapii sa odporúčajú minimálne 10 – 15 ošetrenia trikrát do týždňa, pričom trvanie jednej procedúry je približne 30 minút.

Pred absolvovaním myostimulácie prsníkov sa tiež určite poraďte so svojím lekárom. Ku kontraindikáciám použitia prístroja patria totiž mastopatia (nezhubné ochorenie prsníkov charakteristické tvorbou cýst a uzlíkov v prsnej žľaze) alebo výskyt akýchkoľvek útvarov a cýst v prsníkoch. Procedúru by ste mali vynechať tiež v čase menštruácie a tehotenstva, ale aj akútnych bakteriálnych či vírusových infekciách.

Myostimuláciu by ste nemali používať ani v prípade, ak trpíte na srdcovo-cievne ochorenia, obličkové ochorenia či ochorenia pečene a rovnako ani vtedy, ak patríte k pacientom so zhubným nádorom či kovovým implantátom.

Elektródy na zväčšenie prsníkov majú šancu fungovať. Myostimulácia posilňuje prsné svaly a zlepšuje ich tvar, vyžaduje sa však dlhšia aplikácia a opakovanie procedúr.

Hľadáte rýchlejšie riešenie?

Hoci metóda elektrickej stimulácie patrí medzi prirodzené spôsoby zväčšenia pŕs, vzhľadom na vyššie uvedené nevýhody zvážte najskôr ešte jednu možnosť – výživové doplnky s obsahom fytoestrogénov, ktoré majú vlastnosti podobné hormónu estrogén.

Takýmto prípravkom sú aj tabletky na zväčšenie pŕs BreastEXTRA+, ktoré obsahujú prírodnú zmes extraktov z rastlín angelika čínska, jam čínsky, senovka grécka, damiana a saw palmetto, ktoré spôsobujú zväčšenie prsného tkaniva a rast prsníkov. Stimulujú organizmus ženy k produkcii tkaniva prsnej žľazy, a tak majú za následok zväčšenie poprsia. V tabletkách sa nachádza aj vysoko vstrebateľný kolagén, vďaka ktorému bude vaša pokožka pružnejšia a hebká.

Zhrnutie

  • Elektródy na zväčšenie pŕs sú prístrojom, ktoré majú šancu fungovať.
  • Ich použitie je však dlhodobé a vyžaduje aj udržiavacie procedúry.
  • Pre rýchlejší nástup účinku vyskúšajte tabletky na prírodnej báze BreastEXTRA+.

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo