Pekné prsia môžete mať aj vy. Vieme, ako na to

floating-leaf
floating-leaf

Získajte pekné prsia použitím týchto skvelých tipov a trikov

Prsia vždy patrili a budú patriť k najatraktívnejším častiam ženského tela. Pekné prsia sú stelesnením ženskosti, nežnosti a sexuality. Dokonalý dekolt s krásnymi prsiami je to, po čom túži nejedna žena. Na ich tvar vplývajú rôzne faktory, ktoré ich negatívne ovplyvňujú. Tie sa však dajú eliminovať. Návod, ako na to, sa dočítate práve v tomto článku.

Chirurgia nemusí byť jediná cesta

Bolestivý chirurgický zákrok v podobe plastickej operácie nie je jediným spôsobom, ktorým môžete získať pekné prsia. Avšak zapotiť sa budete musieť. Kliky nie sú ani pre jednu z nás obľúbeným cvikom. Preto vám odporúčame ich príjemnejší variant, kliky o stenu. Okrem toho, že sú jednoduchšie ako klasické kliky, vás budú viac baviť a taktiež sú efektívnejšie, keďže viac zapájate najmä prsné svaly.

Postavte sa približne 2 metre od steny, rukami sa o ňu oprite. Dbajte na to, aby vaše prsty smerovali nahor. Pustite sa bližšie k stene, zapojte vaše ruky a lakte sa snažte držať pri tele. Jednoduché však? Cvičenie opakujte 10-krát po 4 série a super prsia máte na dosah.

Pekné prsia cvičenie - Megaprsia.sk

Masáž – spojte príjemné s užitočným

Masáž prsníkov zvyšuje prietok krvi v prsníkoch, a zároveň stimuluje produkciu kolagénu, ktorý efektívne prispieva k spevneniu poprsia. Ako na správnu masáž?

Položte si dlane na prsia a krúžte s nimi smerom dovnútra a okolo prsníkov. Tlak vašich rúk by mal jemný a nie bolestivý. Ľavá ruka smeruje v smere hodinových ručičiek, pravá zas naopak. Opakujte denne, minimálne jedenkrát približne 15 minút.

Pekné prsia masáž - Megaprsia.sk

Malé prsia po schudnutí

Cvičenie a diéty naše každodenné. Po nekonečnom odriekaní  a úprave stravy sa konečne dočkáme toho, že si môžeme dopriať v predajni luxusné kúsky, ktoré oblečieme o číslo – dve menšie ako pred pár mesiacmi. Avšak táto zmena sa často prejaví aj na obvode našej podprsenky. Zrazu si uvedomíme, že spolu s kilami, ktoré sme stratili, sme prišli aj o veľkosť nášho košíka. Čo teraz?

Zmeňte jedálniček. Zaraďte do svojho denného menu nutrične hodnotnú stravu. Pridajte ovocie, zeleninu, obilniny a zabezpečte svojmu telu dostatočný prísun bielkovín v podobe mäsa a mliečnych výrobkov, ktoré vám zabezpečia dostatok živín potrebných na rast pŕs.

Skúste jesť viac potravín, ktoré obsahujú fytoestrogény. Ide o rastlinnú obdobu ženského pohlavného hormónu estrogén, ktorý je okrem iného zodpovedný za veľké prsia. Ak budete vaše telo zásobovať takýmito živinami, odvďačí sa vám za to v podobe krásnych pŕs.

Konzumujte viac potravín s fytoestrogénmi.

Rastliny, ktoré bohaté na fytoestrogény:

 • strukoviny – najmä šošovica, fazuľa a cícer,
 • mliečne výrobky – napríklad syry a jogurty,
 • ovocie – najmä jablká, čerešne a slivky,
 • obilniny – napríklad jačmeň, pšenica, ale aj ryža,
 • koreniny ako šalvia, ďatelina a oregano,
 • semená senovky gréckej,
 • fenikel,
 • jam čínsky.

Nechce sa vám dlho čakať na výsledky?

Ak nepatríte medzi trpezlivé typy, nevadí. Aj pre vás máme jeden dokonalý typ. Vyskúšajte tabletky BreastEXTRA+, výživový doplnok, ktorý vám pomôže získať pekné prsia bezpečnou a prírodnou cestou. Prípravok obsahuje komplex bylín a prírodných látok, ktoré patria do skupiny už vyššie popísaných fytoestrogénov.

Pravidelné užívanie tabletiek vám zaručí väčšie, pevnejšie a ideálne vytvarované prsia. Prvé výsledky pritom na sebe spozorujete už po dvoch týždňoch užívania a po niekoľkých týždňoch budú zmeny naozaj významné.

Nezabudnite však aj na dostatočný spánok, relaxujte, odpočívajte a účinky sa čoskoro dostavia. Ak tomu pridáte strávnu stravu, táto kombinácia je dokonalým receptom na nadobudnutie pekných pŕs.

Zhrnutie:

 • Pekné prsia môžete získať rôznymi spôsobmi – najradikálnejšou je plastická operácia.
 • K pekným prsiam pomôže aj správna strava s bohatým obsahom fytoestrogénov, cvičenie a masáže.
 • Bezpečnú a prirodzenú cestu k pekným prsiam predstavujú tabletky BreastEXTRA+.

 

Magazíny
ktoré o nás napísali

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo